Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ay akşam panik atağım tuttu ya burda başlık açılmıştı gebelik zehirlenmesi die onu okudum doktorum da uyarmıştı çok kilo alma die korktum akşam tansiyonuma bakıorum zırt pırt 11.5 e 7 çıkıo genelde ama aklıma takıldı birkere...............

gebelik zehirlenmesi diye bişe varmı gerçektenn..sen ne evham yapıosun canım yaaa :teselli:

sağol canım iyiyim dediğim gibi akşam keyfim kaçtı biraz.........sen nasılsın?
benimde pek keyfim yok güselim çok durgunum bugunn :çok üzgünüm:

filiz abla da bi bakıp gitmiş galiba
filiz ablanın kardeşi geldi pek giremio topiğe gözüküyo amaa

gunaydın kısçeler bis geldikkkkkkkk opuyorumnanaktan sabah kan verdık bakalım sonuclarımız bıraz sonra cıkar hadi inşallahh demir yukselmiştirde serum hastane fılan ugrasmam :sinifsinif:

gunaydın kısçeler bis geldikkkkkkkk opuyorumnanaktan sabah kan verdık bakalım sonuclarımız bıraz sonra cıkar hadi inşallahh demir yukselmiştirde serum hastane fılan ugrasmam :sinifsinif:
hoşgeldin canımmm..hayırlı sonuçların olur inşallahhh

yengecim orda mısın sen de sustun şimdi?
burdayım canımmm çalışıorum yaa alında durgun ama işler o an bişe oluo acil katılamayabiliorumm :çok üzgünüm:

he canım varmış yeni öğreniorum ciddi bişey doktorum herkesi uyarıomuş bu konuda benide uyardı kafama soktu panik ataklıyım zaten dünde burda görünce korktum birasçık işte geçti şimdi ya.
senin nie keyfin yok bakıım?
aa gözünaydın diyim ozaman filiz ablama burdan kaydirigubbakcemile3

kızlar buradayım, kardeşimle kahvaltı yaptık geldim :)

afiyet olsun aplamm cokacimcoook

burdayım canımmm çalışıorum yaa alında durgun ama işler o an bişe oluo acil katılamayabiliorumm :çok üzgünüm:

aminnn canım inşallahhh:Saruboceq:

hilal cicim naber noldu tansiyon filan yükselmişş :teselli:

olsun canım sen işine bak bize de yetiosun maşallah nerde çalışıosun sen?

karpuzcum, inşallah iyi çıkacak sonuçlar merak etme :) sonuçları alınca bize de söyle hemen :)

netten bakıyorum simdi sonuclara aplamda hemotoloji labratuvarındakiler cıkmıs hanı kan degerlerıne bakılan varya yaklasık 20 deger var ıste onda gecen ay 10 tanesı ya yuksek yada dusuktu sımdı ıse 6 tanesı öle çıkmışşş :sinifsinif: yanlarında L L L L L L H H yazısına dayanamıyorum yaaa gıcıkkm oluyorum kendıme :mymeka:

yaaa ben çok neşeliyimdir ama bi o kadarda depresif bugun depresif günüm böle dokunsalar ağlacak moddaaa mafoldumben

olsun canım sen işine bak bize de yetiosun maşallah nerde çalışıosun sen?
canımm ben bursa gemlikte özel bi şirkette genel muhasebedeyimm-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…