Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yok kıs tansiyonum yükselmedi allah korusun 11 e 7 normal yani ben evham yaptım sadece zemuszemus

aman aman ii ben yukseldi sandım bana gore 11 baya fena da :kedi:

ne için verdin sen şimdi bu kanı?

canımcım bende demıre baglı kansızlık cıktı normal degerler 10-291 gosterıyoya bende gecen ay 9 bu ayda 5 cıktı demır ıgnesı vuruldum 1 haftadırda bakalım yukseltmısmı yukseltmemısmı onu goruces bu testte.. :sinifsinif:
yükselmesse hergun hastaneye gıdıp 2 saat serum vercekler mafoldumben ne kanmıs yaaaaa ne demirmişş hattaaakötükedihüso

kızlar yine kısa bir merhaba benden sizee :))))
iyiyim çok şükür sizleri merak ediyorum ve özlüyorum :KK43:
iş yerinde son 4 günüm

yaaa ben çok neşeliyimdir ama bi o kadarda depresif bugun depresif günüm böle dokunsalar ağlacak moddaaa mafoldumben

canımm ben bursa gemlikte özel bi şirkette genel muhasebedeyimm-tatlicadiarzu-

ay ne güsel yerdesin doğu görevini bitirince ben de bursayı istiyorum oraya yerleşcem koydum kafaya.........nerden mezusun sen demin resimlerine bakrım da tanıdık geldin

netten bakıyorum simdi sonuclara aplamda hemotoloji labratuvarındakiler cıkmıs hanı kan degerlerıne bakılan varya yaklasık 20 deger var ıste onda gecen ay 10 tanesı ya yuksek yada dusuktu sımdı ıse 6 tanesı öle çıkmışşş :sinifsinif: yanlarında L L L L L L H H yazısına dayanamıyorum yaaa gıcıkkm oluyorum kendıme :mymeka:
doktoruna fakslasana hemen sonuçları yorumlar sana
yaaa ben çok neşeliyimdir ama bi o kadarda depresif bugun depresif günüm böle dokunsalar ağlacak moddaaa mafoldumben

canımm ben bursa gemlikte özel bi şirkette genel muhasebedeyimm-tatlicadiarzu-
kıyamam sana :KK43: bir şey mi tetikledi seni?

aman aman ii ben yukseldi sandım bana gore 11 baya fena da :kedi:

canımcım bende demıre baglı kansızlık cıktı normal degerler 10-291 gosterıyoya bende gecen ay 9 bu ayda 5 cıktı demır ıgnesı vuruldum 1 haftadırda bakalım yukseltmısmı yukseltmemısmı onu goruces bu testte.. :sinifsinif:
yükselmesse hergun hastaneye gıdıp 2 saat serum vercekler mafoldumben ne kanmıs yaaaaa ne demirmişş hattaaakötükedihüso

geçmiş olsun canım inş.geçer.nie sana göre fena 11 tansiyon?bir rahatsızlığın mı var*

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................37. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................35. haftamızdayız (K) (22 Eylül) {CEMRE}

3. Bulcuk....................................34. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................34. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................34. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................31. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................29. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................29. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................27. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 25. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 22. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................19. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 16. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................10. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

geçmiş olsun canım inş.geçer.nie sana göre fena 11 tansiyon?bir rahatsızlığın mı var*

saol canım inşallahhh :Saruboceq: vlalla benım norma tansıyonum 8/5 ben 10-11 i gordugumde cok kötü oluyorum da ondan dedim :kedi:

iş yerinde son 4 günüm

burççç kuşummm ösledik fallaaaa ha gayrettt finişi görmene as kalmışşşşopuyorumnanaktan

günaydın ciciler nasılsınız keyifler nasıllll

gunaydın canımmm hosgeldinn nasılsınnn opuyorumnanaktan

iş yerinde son 4 günüm
burcuuuummmmmm bitanemmmm Şeniz

ay ne güsel yerdesin doğu görevini bitirince ben de bursayı istiyorum oraya yerleşcem koydum kafaya.........nerden mezusun sen demin resimlerine bakrım da tanıdık geldin
inşallahhh doğu göreviniz tez zamanda biterde gelirsiniz buraya canımmm tanışır görüşürüz kısss a.s. ben kütahyada okudum canımmm eskişehire bi kere geldim öğrenciykenn :1rolleyes: mezun olalı 8 sene oluo tabiiii :1closedeyes:

kıyamam sana :KK43: bir şey mi tetikledi seni?
evttt ablacımmm bişey tetikledi benneyaptımki benim böle konuşayımda açılayım bi mizacım yok içime ata ata küp oldumm :KK43:

günaydın ciciler nasılsınız keyifler nasıllll
günaydin canımm hoşgeldinnn

saol canım inşallahhh :Saruboceq: vlalla benım norma tansıyonum 8/5 ben 10-11 i gordugumde cok kötü oluyorum da ondan dedim :kedi:

burççç kuşummm ösledik fallaaaa ha gayrettt finişi görmene as kalmışşşşopuyorumnanaktan

gunaydın canımmm hosgeldinn nasılsınnn opuyorumnanaktan

yok güzelim kötü olma 13 e kadar normal yani:)

burcuuuummmmmm bitanemmmm Şeniz

inşallahhh doğu göreviniz tez zamanda biterde gelirsiniz buraya canımmm tanışır görüşürüz kısss a.s. ben kütahyada okudum canımmm eskişehire bi kere geldim öğrenciykenn :1rolleyes: mezun olalı 8 sene oluo tabiiii :1closedeyes:

evttt ablacımmm bişey tetikledi benneyaptımki benim böle konuşayımda açılayım bi mizacım yok içime ata ata küp oldumm :KK43:

günaydin canımm hoşgeldinnn

inş.ne güsel olur.......hımmmm geçenlerde esk.de arkadaşım var dedin ya oraya gitti aklım.8 sene mi oldu?sen kaçlısın ki?

X