Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Menzil Gülüm dert etme herşey ne güzel gidiyor bak maşallah, dert etmeyi bırak artık. Tadını çıkar. Sen stres yaptıkça sütün kaçar. Sinirlenme Yusufmuza, kıyamam ona ben. Uyusun annesi. Emmek istese uyanır zaten. Öpüyorum tüm bebekleri....

Bulcukum canım öyle işte..ıyiiym merak etme. Herşeye güzel tarafından bakmaya ve şükretmeye çalışıyoum. Canım kocaman öpüyorum..

Kumsalım çok sevindim. ınşallah önümüzdeki aya neler yapacaksın???

Merhabalar güzel hatunlar..............Siteye hiç giresim yok. Sizi merak ediyorum sadece. Kumsalım adetin geldi mi? Rüzgarımdenizim nasılsın? Bebişin nasıl? Bulcuk senin nasıl gidiyor? Yeni haberler var mı kızlar? Herkesi kocaman öpüyorum...
canıııııım merhaba :) hayrola? niye siteye giresin yok? zaten burası iyice durgunlaştı :KK43: ben iyiyim canım, senden ne haber? Neler yapıyorsun? ben de seni çok öpüyorum canım :)
Selam kizlar...

Benimde tadim tuzum yok. Su an burda saat sabah 4:55 ve gecenin 1:30 dan beridir ayaktayim. Bebisi emdirmeye calisiyorum, bir turlu uyanmiyor, cok sinirlendim. Kac saat ugrastim nafile.. En sonunda sagdim sutumu, simdide birseyler yicemki yeni sut gelsin.. Offf bu sut kaybetmemek icin ugrasmak beni cok yormaya basladi..

Kizlar sizler nasilsiniz??

ayyyy çok zor değil mi? bu emzirme büyük sorun galiba, bugüne kadar doğum yapan herkesin şikayeti emzirme oldu :KK43: ya süt az, ya meme yara oluyor, vs... valla gözüm korktu iyice :KK43:

ben iyiyim canım, özlüyoruz seni :)

menzil gülüm dert etme herşey ne güzel gidiyor bak maşallah, dert etmeyi bırak artık. Tadını çıkar. Sen stres yaptıkça sütün kaçar. Sinirlenme yusufmuza, kıyamam ona ben. Uyusun annesi. Emmek istese uyanır zaten. öpüyorum tüm bebekleri....

Bulcukum canım öyle işte..iyiiym merak etme. Herşeye güzel tarafından bakmaya ve şükretmeye çalışıyoum. Canım kocaman öpüyorum..

Kumsalım çok sevindim. Inşallah önümüzdeki aya neler yapacaksın???

sağon kürüne başlıcam sonrada incir kürünü uygulucam bakalım artık ramazandan sonrada doktora gitmeyi düşünüyorum.
Sen neler yapıyorsun kürlere devam ediyormusun varmı değişiklik
falan

Canlarımyok hiçbirşeyim sadece burada hep aynı şeyleri yazıp okumaktan sıkıldım. Ben de soğan kürü yaptım ama sonrasında incir bulamadım. Tam yeni incir dönemiymiş, kurusu hiçbiryerde yok. Sen bulabilecek misin?

canıııııım merhaba :) hayrola? niye siteye giresin yok? zaten burası iyice durgunlaştı :KK43: ben iyiyim canım, senden ne haber? Neler yapıyorsun? ben de seni çok öpüyorum canım :)

ayyyy çok zor değil mi? bu emzirme büyük sorun galiba, bugüne kadar doğum yapan herkesin şikayeti emzirme oldu :KK43: ya süt az, ya meme yara oluyor, vs... valla gözüm korktu iyice :KK43:

ben iyiyim canım, özlüyoruz seni :)

Canim ablam sagolasin, bende sizi seviyorum..

Evet sorma bu emzirme isini lutfen iyice ogren dogurmadan evvel. Ve sana tavsiyem ne yap et, gogsunu aldirmaya calis ve sakin biberon verme. Cunku biberona hemen alisiyorlar. Sutun bebegin emdikce gelir ve artar. Ne kadar sik emzirirsen o kadar cok sutun olur. He sutunun fazlasinida sagarak alir, atarsin dondurucuya. Ben bunlari biliyordum dogurmadan evvel ama sezeryan olunca hersey altust oldu, butun planlarim degisti. Bebisim gogsumu almaya basladi ama iste sarilik oldugu icin mama verdik iki gun ve o iki gun sutumu sik sik sagmadigim icin sutum cok azaldi ve halada bunu sorunu asamadim. Allah benim ve tum bu sorunu yasayan annelerin yardimcisi olsun.

Menzil Gülüm dert etme herşey ne güzel gidiyor bak maşallah, dert etmeyi bırak artık. Tadını çıkar. Sen stres yaptıkça sütün kaçar. Sinirlenme Yusufmuza, kıyamam ona ben. Uyusun annesi. Emmek istese uyanır zaten. Öpüyorum tüm bebekleri....

Bulcukum canım öyle işte..İyiiym merak etme. Herşeye güzel tarafından bakmaya ve şükretmeye çalışıyoum. Canım kocaman öpüyorum..

Kumsalım çok sevindim. İnşallah önümüzdeki aya neler yapacaksın???

Canim ya benim cok sabirsiz bir yapim var napim elimde degil, kucucuk bebege bilem sinirlenebiliyorum iste.

Canim sen insallah iyisindir. Yusufta teyzesini opuyormus:)))

Canim ya benim cok sabirsiz bir yapim var napim elimde degil, kucucuk bebege bilem sinirlenebiliyorum iste.

Canim sen insallah iyisindir. Yusufta teyzesini opuyormus:)))

Canım ya lütfen sakin ol. Herşey çok güzel gidiyor. Rahat ol canım. Ay ben onun yumuk yumuk ellerini yerim. Maşallah..

Kızlar ben kapatmak zorundayım. Hepinizi öpüyorum..

Canlarımyok hiçbirşeyim sadece burada hep aynı şeyleri yazıp okumaktan sıkıldım. Ben de soğan kürü yaptım ama sonrasında incir bulamadım. Tam yeni incir dönemiymiş, kurusu hiçbiryerde yok. Sen bulabilecek misin?
aaa güzelim nasıl olmaz, kuruyemişçilerde, Tansaş, Migros gibi süper marketlerde var mutlaka... ben hep Migros ve Tansaş'dan aldım :)
Canim ablam sagolasin, bende sizi seviyorum..

Evet sorma bu emzirme isini lutfen iyice ogren dogurmadan evvel. Ve sana tavsiyem ne yap et, gogsunu aldirmaya calis ve sakin biberon verme. Cunku biberona hemen alisiyorlar. Sutun bebegin emdikce gelir ve artar. Ne kadar sik emzirirsen o kadar cok sutun olur. He sutunun fazlasinida sagarak alir, atarsin dondurucuya. Ben bunlari biliyordum dogurmadan evvel ama sezeryan olunca hersey altust oldu, butun planlarim degisti. Bebisim gogsumu almaya basladi ama iste sarilik oldugu icin mama verdik iki gun ve o iki gun sutumu sik sik sagmadigim icin sutum cok azaldi ve halada bunu sorunu asamadim. Allah benim ve tum bu sorunu yasayan annelerin yardimcisi olsun.
sağol canım verdiğin bilgiler için, benim de sezeryan olacak, umarım normal bir şekilde süt gelir :) amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn
Kızlar merhaba nasılsınız? geçmişi okumadan bir selam vereyim dedim.
merhaba tatlım, nasılsın?

aaa güzelim nasıl olmaz, kuruyemişçilerde, Tansaş, Migros gibi süper marketlerde var mutlaka... ben hep Migros ve Tansaş'dan aldım :)

sağol canım verdiğin bilgiler için, benim de sezeryan olacak, umarım normal bir şekilde süt gelir :) amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn

Amin ablacim.. Merak etme, sutun gelir insallah...

Çok şükür iyiyim ama bu günlerde çok karışık rüyalar görüyorum. Rahatsız ediyor doğrusu.

X