Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Yengeçciğim boğazın yanıyorsa, henüz ilerlemeden tedaviye başla bence. Çünkü hastalık başlayınca kurtulması zor oluyor.

bayanlar ben cikiyorum esim bu gece türkiyeye antalyaya ucuyormafoldumben
bende kayinvaldemde kalicam ama 5 gün sonra insallah burda

Çok şükür iyiyim ama bu günlerde çok karışık rüyalar görüyorum. Rahatsız ediyor doğrusu.
bu dönemlerde çok normalmiş hayatım, bunları normal kabul edersen çok rahatsız olmazsın bence :1hug:
gosbulduk bu hafda sadece tanisma oldu kac aylik oldumuz nerde dogum yapmak istedimiz felan filan ama diger hamislerle sohbet güzeldi
ne güzel :) o zaman bundan sonraki kurslarda neler anlatıyorlarsa bize de aktarırsan seviniriz, en azından bizlerde öğreniriz senin sayende :)
Selamimi Filiz ablamdan baskasi almiyor. Neyse ben gideyim en iyisi.
güzelim benim :) gitme yaaaa :KK43:

gosbulduk bu hafda sadece tanisma oldu kac aylik oldumuz nerde dogum yapmak istedimiz felan filan ama diger hamislerle sohbet güzeldi

Ayni heyecani yasayanlarla konusmak bir baska guzel olur tabi.

ıyiyim canım sağol. Emzirme konusundaki bilgiler için sağol. benim de sezeran olacak büyük ihtimalle. bebeğim yan duruyor çünkü.

Canim hakkinda hayirlisi olsun. Benim sut konusundaki sikintilarim sezeyandan degildi, yanlis anlamayin sakin, korkmayin sezeryandan. Benim sikintim, sezeryana ani alinmam oldu ve hazirliksiz yakalandim. Bebegim erken dogdu ve dogum sonrasi direkt gogsume alip emzirmeyi planlarken, alip goturduler mama verdiler biberonla vs. vs. diye gidiyor. Ama cok sukur bebegim saglikli, gogsumude almaya basladi ama iste sariliginin gecmesi icin iki gun mama vermem ve sutumu sik araliklarla sagmamam sutumun azalmasina sebep oldu. Tek sikintimiz sutumun azalmasi su an. Insallah onuda asariz zamanla Allahin izniyle.

Son düzenleme:
Tamam canlarim gec okudunuz yazdiklarimi anlasilan. Siz kusuruma bakmayin, bugun biraz sabirsizlik var uzerimde.

Bende kalkiyorum pc nin basindan. Esime kahvalti hazirlamam lazim. Hepinizi opuyorum canlarim...

Canim hakkinda hayirlisi olsun. Benim sut konusundaki sikintilarim sezeyandan degildi, yanlis anlamayin sakin, korkmayin sezeryandan. Benim sikintim, sezeryana ani alinmam oldu ve hazirliksiz yakalandim. Bebegim erken dogdu ve dogum sonrasi direkt gogsume alip emzirmeyi planlarken, alip goturduler mama verdiler biberonla vs. vs. diye gidiyor. Ama cok sukur bebegim saglikli, gogsumude almaya basladi ama iste sariliginin gecmesi icin iki gun mama vermem ve sutumu sik araliklarla sagmamam sutumun azalmasina sebep oldu. Tek sikintimiz sutumun azalmadi su an. Insallah onuda sariz zamanla Allahin izniyle.

İnşallah sütün çoğalır canım, çok zor bir şey olduğunu tahmin ediyorum :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................36. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................33. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................28. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................28. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................26. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Canlarımyok hiçbirşeyim sadece burada hep aynı şeyleri yazıp okumaktan sıkıldım. Ben de soğan kürü yaptım ama sonrasında incir bulamadım. Tam yeni incir dönemiymiş, kurusu hiçbiryerde yok. Sen bulabilecek misin?

canım bak bu aklıma hiç gelmemişti ama geçen hafta pazarda görmüştüm kuru incir bulurum heralde sana tavsiyem eğer yakınsan kapalı çarşıya bak orda mutlaka vardır

bu dönemlerde çok normalmiş hayatım, bunları normal kabul edersen çok rahatsız olmazsın bence :1hug:

ne güzel :) o zaman bundan sonraki kurslarda neler anlatıyorlarsa bize de aktarırsan seviniriz, en azından bizlerde öğreniriz senin sayende :)

güzelim benim :) gitme yaaaa :KK43:

Evet internetten baktım da çoğu hamişin başına geliyor bu. Pimpirikli olmayı hiç sevmem zaten. O yüzden kafaya takmıyorum.

Yengeçciğim boğazın yanıyorsa, henüz ilerlemeden tedaviye başla bence. Çünkü hastalık başlayınca kurtulması zor oluyor.
canımmmm ada çayı yaptı burdaki abla limonlu içtim sabaha nazaran daha iyiyim ama inşallah hasta olmam

Selamimi Filiz ablamdan baskasi almiyor. Neyse ben gideyim en iyisi.
canımmm ben saten çalışıorum yoğun bidee mafoldumben okuyorum yazamıorum sinir oluorum ancak böle topluca vakit buluorum hayatım :1hug:

bayanlar ben cikiyorum esim bu gece türkiyeye antalyaya ucuyormafoldumben
bende kayinvaldemde kalicam ama 5 gün sonra insallah burda
canımmm allah kavuştursun inşallah a.s.

Canim hakkinda hayirlisi olsun. Benim sut konusundaki sikintilarim sezeyandan degildi, yanlis anlamayin sakin, korkmayin sezeryandan. Benim sikintim, sezeryana ani alinmam oldu ve hazirliksiz yakalandim. Bebegim erken dogdu ve dogum sonrasi direkt gogsume alip emzirmeyi planlarken, alip goturduler mama verdiler biberonla vs. vs. diye gidiyor. Ama cok sukur bebegim saglikli, gogsumude almaya basladi ama iste sariliginin gecmesi icin iki gun mama vermem ve sutumu sik araliklarla sagmamam sutumun azalmasina sebep oldu. Tek sikintimiz sutumun azalmasi su an. Insallah onuda asariz zamanla Allahin izniyle.
canimm üzülme bebişler zaten biberona alışınca bol bol gelioo memede sıkıntı yaşıyorlar ama o zaten alması gerekeni alıyodur senden oralarda dereotu filan bulunuyosa tüket bol bol süt yapar dereotu ve tabikide su çok önemli

Tamam canlarim gec okudunuz yazdiklarimi anlasilan. Siz kusuruma bakmayin, bugun biraz sabirsizlik var uzerimde.

Bende kalkiyorum pc nin basindan. Esime kahvalti hazirlamam lazim. Hepinizi opuyorum canlarim...
kolay gelsin hayatım allaha emanet olun:1hug:

Son düzenleme:
selam kıslar bis anca gelebıldık topişimlee mirmirmirmir dun gece hıc uyumadık sağ ve sol kalçam ağrıdan mahvolduu 1 saat aynı yonde yatamıyorum ezılmıs gıbı acıyoo sabahtırda kac kere uyandım tekrar yattımm ahh su 5 hafta cabucak bı gecsee...:sinifsinif:

kızlar evde biraz işlerim var, sonra tekrar uğrarım, çok öpüyorum sizleri :)
tamam ablacımmmm kolay gelsin görüşürüz yorma kendini emiiii opuyorumnanaktan

selam kıslar bis anca gelebıldık topişimlee mirmirmirmir dun gece hıc uyumadık sağ ve sol kalçam ağrıdan mahvolduu 1 saat aynı yonde yatamıyorum ezılmıs gıbı acıyoo sabahtırda kac kere uyandım tekrar yattımm ahh su 5 hafta cabucak bı gecsee...:sinifsinif:
haleeeeemmmmm toşummmmm :1hug: nolduu gülüm yaaaa neden ağrıoki öleee

canımmmm ada çayı yaptı burdaki abla limonlu içtim sabaha nazaran daha iyiyim ama inşallah hasta olmam

canımmm ben saten çalışıorum yoğun bidee mafoldumben okuyorum yazamıorum sinir oluorum ancak böle topluca vakit buluorum hayatım :1hug:

canımmm allah kavuştursun inşallah a.s.

canimm üzülme bebişler zaten biberona alışınca bol bol gelioo memede sıkıntı yaşıyorlar ama o zaten alması gerekeni alıyodur senden oralarda dereotu filan bulunuyosa tüket bol bol süt yapar dereotu ve tabikide su çok önemli

kolay gelsin hayatım allaha emanet olun:1hug:

Ohh yarasın, şifa olsun.

X