Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Burcucum bir sürü hamile var söylemeyeyim ben ne pişirdiğimi kaydirigubbakcemile3

tatlım hormonların tavan yapması demek ne demek

hormonların tavan yapması demek, hormonların en üst seviyeye ulaşması demek... alınganlığın en fazlasını yaşarsın, üzüldün mü gereğinden fazla üzülürsün, herşey üstüne üstüne gelir, dört duvara sığamaz hale gelir, ota poha herbir şeye ağlarsın... yani böyle, yengeç'in açıklması da güzel kaydirigubbakcemile3

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. hala bekliyoruz :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................36. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................33. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................28. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................28. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................26. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

günaydin kıslaaaaaaaarrr..süpppeeerrr bi gun diliorummm hepiciğinizee enerjik hayat dolu mutlu huzurlu inşallaaahhhh mesaisi çabuk biten ama gecesi dolu doluu geçeeeeeeeeenn hihoyyyt

ee napim geliom gdiom bnden sonra yazanalr bile saymio benimafoldumben
bk hamisim zati bunlaıma sokmayın beni ama :gitme:

günaydın kızlarrrr
güzel bir gün olsun hepimiz için inşallahhh
günaydın canım nasılsın oğluşun nasıl inşallah
günaydin kıslaaaaaaaarrr..süpppeeerrr bi gun diliorummm hepiciğinizee enerjik hayat dolu mutlu huzurlu inşallaaahhhh mesaisi çabuk biten ama gecesi dolu doluu geçeeeeeeeeenn hihoyyyt

günaydın özgecim nasılsın canım aminnn inşallah

günaydın kızlar nasılsınız hepinize huzurlıu bir gün diliyorum bi yaramazlık yoktur inşallah
benim kırmızılar dün gece geldi kızlar hayırlısıyla yeni adet tarihin 15 eylül inşallah şaşmaz gelirse tabii

ıns kumsalcm ya
bu arada kizlar bnm sa kalçamda acayip bi kasılma var neden oluyo sizce uyuyamadım bile sanki kramp girmiş kalmış orda hareket edince kasıo

günaydın özgecim nasılsın canım aminnn inşallah
günaydin canimmmmm yaa halim yok bugun neden bilmiorum burnumun direkleri yanıyoo ramazan ramazan grip olmasam barikkk :sinifsinif:

günaydın kızlar nasılsınız hepinize huzurlıu bir gün diliyorum bi yaramazlık yoktur inşallah
benim kırmızılar dün gece geldi kızlar hayırlısıyla yeni adet tarihin 15 eylül inşallah şaşmaz gelirse tabii
canımmm hadi hayırlısı inşallahhh

amiinnnnnnnnnnnnn

ee napim geliom gdiom bnden sonra yazanalr bile saymio benimafoldumben
bk hamisim zati bunlaıma sokmayın beni ama :gitme:
:mymeka: sakın bunalıma girme biz çıkmak için çabalıoz zatii
günaydın canım dün yoktun merak ettik
geldimi sonunda hayırlısı olsun canım
işallah bi dahakine 9 ay gelmez
ıns kumsalcm ya
bu arada kizlar bnm sa kalçamda acayip bi kasılma var neden oluyo sizce uyuyamadım bile sanki kramp girmiş kalmış orda hareket edince kasıo

kalsiyum ve magnezyum alıyomusun kasılmalar ara ara hepimzide oluyo

ıns kumsalcm ya
sağol canım
günaydin canimmmmm yaa halim yok bugun neden bilmiorum burnumun direkleri yanıyoo ramazan ramazan grip olmasam barikkk :sinifsinif:

canımmm hadi hayırlısı inşallahhh

sorma bende aynıyım özgecim karnım çok ağrıyor üstümde bi ağırlık var bugün
aman canım dikkat et kendine ramazanda çok zorlanırsın bol bol c vitamini takviyesi al
sağol canım inşallah

amiinnnnnnnnnnnnn

günaydın canım dün yoktun merak ettik
geldimi sonunda hayırlısı olsun canım
işallah bi dahakine 9 ay gelmez

evet canım dün giremedim işten güçten
geldi çok şükür bitanem sağol
aminnnnn inşallahhhhhhh

amiinnnnnnnnnnnnn

aliyorum ama fayda etmedi ilk defa oldu zaten 2 gündr böyle midemde bi hoş sanki taş yutmuş gibiyim benm kız büyüyo galiba sığamıo artık açılmaya başladı karnım gerildi iyice :bbo:
bunalıma grdm malesef ağlayıp duruom herşeye -tatlicadiarzu-sürekli cnm sıkılıo ayy allahm yardım et senağlama

buy arada dün kızıma cicişler aldım teyzeleri çk şekerler inş hayırısıyla giyer bbebişim :1hug:

aliyorum ama fayda etmedi ilk defa oldu zaten 2 gündr böyle midemde bi hoş sanki taş yutmuş gibiyim benm kız büyüyo galiba sığamıo artık açılmaya başladı karnım gerildi iyice :bbo:
bunalıma grdm malesef ağlayıp duruom herşeye -tatlicadiarzu-sürekli cnm sıkılıo ayy allahm yardım et senağlama

buy arada dün kızıma cicişler aldım teyzeleri çk şekerler inş hayırısıyla giyer bbebişim :1hug:

evet minikler artık büyyor sıkıntılarımız artıyor
ayy ağlama ağlama kııı bak başlarım bende şimdi susmamda mafoldumben
iyi günlerde güle güle geysin cicilerini inşallah annesi

X