Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın kızlarrrr
güzel bir gün olsun hepimiz için inşallahhh
günaydın canııım, amiiiiiiiiin inşallah :)
günaydin kıslaaaaaaaarrr..süpppeeerrr bi gun diliorummm hepiciğinizee enerjik hayat dolu mutlu huzurlu inşallaaahhhh mesaisi çabuk biten ama gecesi dolu doluu geçeeeeeeeeenn hihoyyyt
sana da günaydın canım :) iyi dileklerinin hepsine canı gönülden katılıyorum :) amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn
günaydın kızlar nasılsınız hepinize huzurlıu bir gün diliyorum bi yaramazlık yoktur inşallah
benim kırmızılar dün gece geldi kızlar hayırlısıyla yeni adet tarihin 15 eylül inşallah şaşmaz gelirse tabii

günaydın tatlım, nerelerdeydin sen dün? merak ettik seni :eek:lmaz:

hadi bakalım hayırlısı olsun, bir an önce doktoruna gitde nasıl bir yol izleyeceğinizi bilin artık :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................36. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................33. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................28. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................28. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................26. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

aliyorum ama fayda etmedi ilk defa oldu zaten 2 gündr böyle midemde bi hoş sanki taş yutmuş gibiyim benm kız büyüyo galiba sığamıo artık açılmaya başladı karnım gerildi iyice :bbo:
bunalıma grdm malesef ağlayıp duruom herşeye -tatlicadiarzu-sürekli cnm sıkılıo ayy allahm yardım et senağlama

buy arada dün kızıma cicişler aldım teyzeleri çk şekerler inş hayırısıyla giyer bbebişim :1hug:

günaydın hayatcım :) kızın büyüdüğü için öyle hissediyorsundur :) o kramplar zaman zaman bana da giriyor, çok şiddetli değil ama rahatsız edici tabii

o bunalımı hiç sorma :KK43: üstesinden gelmemiz gerekiyor bir şekilde

güle güle giysin annesi, iyi günlerde inşallah :)

günaydın canııım, amiiiiiiiiin inşallah :)

sana da günaydın canım :) iyi dileklerinin hepsine canı gönülden katılıyorum :) amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn

günaydın tatlım, nerelerdeydin sen dün? merak ettik seni :eek:lmaz:

hadi bakalım hayırlısı olsun, bir an önce doktoruna gitde nasıl bir yol izleyeceğinizi bilin artık :)

günaydın ablacım nasılsın rüzgar nasıl
işler yüzünden gelemedim ablacım
sağol canım ben şimdi kürlere başlıcam hayırlısıyla ramazandan sonra doktora gitmryi düşünüyorum

günaydın ablacım nasılsın rüzgar nasıl
işler yüzünden gelemedim ablacım
sağol canım ben şimdi kürlere başlıcam hayırlısıyla ramazandan sonra doktora gitmryi düşünüyorum

ikimiz de iyiyiz hayatım, çok şükür :)
hadi bakalım hayırlısı olsun, düzenli olarak yaparsan eminim faydası olacaktır kürlerin :)

ikimiz de iyiyiz hayatım, çok şükür :)
hadi bakalım hayırlısı olsun, düzenli olarak yaparsan eminim faydası olacaktır kürlerin :)

çok daha iyi olun inşallah
sağol ablacım düzenli yapmak için eleimdem geleni yapıcam ama ramazanda yapmamda bi sakınca varmı bilmiyorum saraçoğluna mail attım cevap bekliyorum inşallah cavap yazar

günaydın hayatcım :) kızın büyüdüğü için öyle hissediyorsundur :) o kramplar zaman zaman bana da giriyor, çok şiddetli değil ama rahatsız edici tabii

o bunalımı hiç sorma :KK43: üstesinden gelmemiz gerekiyor bir şekilde

güle güle giysin annesi, iyi günlerde inşallah :)
valla allah yardımıcmız olsun durup durup daralıom ağlayasım gelio eşimde gülüyo bana :umursamaz:şaşkın dio kafamçokkarıştıkomik bişi oluyo gülerken bişrden başlıom ağlamaya nolduğumu anlamıyorum kaydirigubbakcemile3

sanırım burda yenı gelen hamıslere yer yok selam verdık kımse almamıs bıle
selam naz hosgeldn olurmu öyle şey görmemişlerdir bnde yeni gördüm yazını bebişin hayırlı olsun inş hayırlısıyla tamamlanır cnm:Saruboceq:

çok daha iyi olun inşallah
sağol ablacım düzenli yapmak için eleimdem geleni yapıcam ama ramazanda yapmamda bi sakınca varmı bilmiyorum saraçoğluna mail attım cevap bekliyorum inşallah cavap yazar
cevap gelince bize de yaz, merak ettim bende :)
maalesef oturmakdan başka bişey yok benim için
nette takılmak bile sıktı artık :bbo:
seni anlıyorum canım, bir an önce gelse de izin vaktin evinde dinlensen artık :)
sanırım burda yenı gelen hamıslere yer yok selam verdık kımse almamıs bıle
gözümüzden kaçmış naz, hoşgeldin, hayırlı uğurlu olsun bebeğin, Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah :)

Merhabalar güzel hatunlar..............Siteye hiç giresim yok. Sizi merak ediyorum sadece. Kumsalım adetin geldi mi? Rüzgarımdenizim nasılsın? Bebişin nasıl? Bulcuk senin nasıl gidiyor? Yeni haberler var mı kızlar? Herkesi kocaman öpüyorum...

cevap gelince bize de yaz, merak ettim bende :)

seni anlıyorum canım, bir an önce gelse de izin vaktin evinde dinlensen artık :)

gözümüzden kaçmış naz, hoşgeldin, hayırlı uğurlu olsun bebeğin, Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah :)
tamam ablam yazarımmm
Merhabalar güzel hatunlar..............Siteye hiç giresim yok. Sizi merak ediyorum sadece. Kumsalım adetin geldi mi? Rüzgarımdenizim nasılsın? Bebişin nasıl? Bulcuk senin nasıl gidiyor? Yeni haberler var mı kızlar? Herkesi kocaman öpüyorum...

canım hoşgeldin nasılsın evet geldi çok şükür

hayırdır neşecim niye gelme istemiyosun
zaten topik eskisi gibi değil tadı tuzu kalmadı mafoldumben

Selam kizlar...

Benimde tadim tuzum yok. Su an burda saat sabah 4:55 ve gecenin 1:30 dan beridir ayaktayim. Bebisi emdirmeye calisiyorum, bir turlu uyanmiyor, cok sinirlendim. Kac saat ugrastim nafile.. En sonunda sagdim sutumu, simdide birseyler yicemki yeni sut gelsin.. Offf bu sut kaybetmemek icin ugrasmak beni cok yormaya basladi..

Kizlar sizler nasilsiniz??

X