Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

selam arkadaşlar, hamilelik geçiren arkdaşlar adetimden 9 ve 7 gün önce ikişer damla koyu kahve bir akıntı gördüm. internetten araştırırken yerleşme kanamasının da aynı günler olduğunu öğrendim. üstelik fazlasıyla kasık ağrılarım var hızlı hareket yapınca daha fazla oluyor, ancak göğüslerimde hiç bir değişiklik yok. sizce hamile olabilir miyim? özellikle yerleşme kanaması hakkında yorumlarınız bekliyorum.

cnm hamile olma ihtimalin var
bütün belirtileri taşıyacaksın diye bişey yok ki
belirtiler herkeste farklı olabiliyor
adetin hiç gecikti mi cnm

burdayım balım bende cerenimi yıkadım giydirdim doyurdum ve uyuttum balım rahat rahat uyuyor şimdi maşallah zeynepte hemen uyur inşallah. sen bu saatte burdsın şaşırttın beni gülüm ya hayırdır eşin nöbettemi yoksa?
ne var ne yok nasılsın neler yapıyorsun canımcım?

geldim cnm emzirdim yetmedi amam yaptım
gözlerini açmamıştı zaten geri uyudu zeynebim
evet cnm ya eşim nöbette:çok üzgünüm:

oyyy kurban olurum ben ona canım benim yaaa
bizimkiside öyle balım anne sütü ile doymuyor ve her öğünde malesef mama veriyorum önce meme sonra mama zaten ben onu doysun diye değil vitamin niyetine emziriyorum ne yapayım en azından doymasada onu alsın :):)

canım yaaa yalnızmısın peki yoksa annen yanındamı?

slm siz bebekli annelermisiniz.ben daha içimde yaşatıyorum bebişimi.henüz 5. haftasında ama bugün çok hastalandım ayağa kalkamadım kalbim çok aşırı hızlı atıyordu dışarı çıkacak gibi neden acaba.çok korktum.midem fenaydı ve gözümün önü kararıyordu.

gözün aydın güzelim allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın cicim.
yaşadıkların normal şeyler hamilelik bu daha yolun çok çok başındasın her geçen gün vücudun değişecek ruh halin değişecek bunlara hazırlıklı ol ve sakin davran panik yapma hamilelikte herşey normal aşırısı olmadığı sürece tabii :):)

yalnızım cnm ya
artık anneme de gel diyemiyorum
eşim böyle 6 ay sürer diyo
hani yangın olmuştuya hatırlarsın belki
işte o hastanede çalışıyo eşim
anneme de yazık kadın git gel sürekli
arada gelir yine
aynen bende sütü sadece vitamin olsun diye veriyorum cnm ya
gelmiyo gelmiyo
sinir oluyorum ama yapacak bişey yok

evet cnm bebeişli anneleriz
hayırlı olsun cnm bebeğin
daha çok başlardasın bunlarnormal cnm endişe etme

ayy canım yaa olsun ne olucak bak bende yalnızım benim eşimde bütün hafta gececi idi bende kızımla yalnızdım halimden de pek memnunum zemuszemus

biliyrum canım eşinin orda çalıştığını sağlık olsun çalışacak bir işi olsunda gerisi mühim değil gülüm ya insanlar işsizlikten kırılıyor valla.
dediğin gibi gülüm ne yapalım bebeleri hiç emzirememektense azda olsa vermek benim moralimi düzeltiyor sende sıkma canını ne yapalım. eşimin annesi eşimi hiç emzirmemiş mesela ya öyle olsaydık. :1shok:

sen ne zaman yatıcan kıııı sabaha kadar oturcanmı yoksa ?
bu arada zeynebe ne maması veriyorsun?

yok be güzelim sabaha kadar oturmak mı nerdeeeeee
yavru kuşum beni baya yoruyor
şimdi korkudan uyuyamadım
eşim evde olsa çoktannn sızmıştım kanepedekaydirigubbakcemile3
biraz daha oyalanayım da yatarım şekerim

canım denemediğim amma kalmadı valla Zeynebe
hastaneden milupa aptamili önermişlerdi
onu aldık
zeynep hiç sevmedi
sonra SMA aldık onu biraz daha iyi yedi
beblac,hero baby onları da denedim
yookk sevmedi
şimdi SMA gold alıyorum sarı kutuda en çok bunu sevdi kızım
baya mama denedik valla

sma neki senden duydum ilk defa
valla bizde bağırsak düzenleyici olduğu için milupa aptamil comformil veriyoruz bizimki obur maşallah ne versek yiyor seçmiyor :)

canım çok güzel bi site buldum
resimleri süslüyorsun
çerçeve yapıyosun gibi
çok eğlenceli
zeynebe yapıyorum şimdi
face 'e ekleyeceğim birazdan

sma neki senden duydum ilk defa
valla bizde bağırsak düzenleyici olduğu için milupa aptamil comformil veriyoruz bizimki obur maşallah ne versek yiyor seçmiyor :)

bende daha önce duymamıştım
baktım mayıs abnnelerinde kullanan çok var
bayada ünlü bi markaymış
ama reklamlarda falan çıkmıyoya haberimiz yok tabi
fiyatı milupa aptamille aynı
farkı sadece bu biraz daha az yağlı sanırım
çünkü milupada bibeonu yıkarken içinde yağlı bi tabaka oluyordu
ama bunda olmuyo

aman yesin iştene güzel daha ne istiyon

anladım canımcım bende o mamayı araştırıyordum hatta kk da biri topik açmış bu mama hakkında denk geldinmi hiç? neyse dediğin gibi bir şekilde yiyor ve büyüyorlar sağlıklı olsunlarda önemli olan o
canım faceden gördüm zeynebin resimlerini yeni resim çektikçe ekle oraya ordan bakarım ben şeker.
bana şimdi müsaade cicim yatayım artık geç oldu sana iyi geceler daha sonra tekrar denk gelirsek grş. zeynebi öp benim iç,n byeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…