Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

karpuzummmm haletoşummmm çok ösledim senii kuşummm Şeniz üzülmee gene gelcek nasıl olsa annenler alışınca ayrılık zor tabi boşluk olur ama gene gelicekler üzülme kuşummm..ayrıcaaaa sabahları aç karnına 10 tane yeşil mercimek at ağzına yut hap gibi suyla bizim burda bi ablaya dışardan kan verceklerdi o decere kansızdı doktor kendisi böyle bi öneride bulunmuştu hep söyle o beni kendime getirdi die :teselli:

kıyamam sana yaaaa geçicek canımmm hamilelik sürecinde olan şeyler bunlar işte boşuna denmemiş anaların hakkı ödenmez diee mafoldumben

kusumm ösgemmm bende sizi cok ösledimmm:kedi: valla annemel gıttı üzülüyoruz halıyle ama atlatırım ramazanın sonuna dogru yıne gelıcek :kedi: mercımek olayını bı arastırayım canım benım ibrahım saracoğlunun kitabı var ebnde beaktım demir eksikliği nedeniyle olan kansızlık ıcın ıspanak ve kerevız kürü yazıyodu.. bıde onu deneyeli,mm

kusum sorma ben bu 600 gr almısımmmkafamçokkarıştı sasırdımmm kusum bıle 700 gr almıs kaydirigubbakcemile3 doktorum didi nettinnnn nasıl oldu bu kılo dedı bende dedım geceelerı kalkıp yarım kılo sut ve topkek yemeyı kestımde ondan dedim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sen naparsın cok yogundun bu hafta topiğe fırsat buldukca geldım okudum ama fazla yoktun sendegamyoncuiremsu

Hale geçmiş olsun cnm
dikkat et kendine
bak bebeğin gelişimini de etkiler sonra
sen ii olmalısın ki
bebeişinde ii olsun
di mi ama

öyle canımda ah bı napıcagımı bılsem..:eek:
artık takvıye edıces ne kadar demir varsa yerimseniben temel reisle yarısıcammmopuyorumnanaktan

kusumm ösgemmm bende sizi cok ösledimmm:kedi: valla annemel gıttı üzülüyoruz halıyle ama atlatırım ramazanın sonuna dogru yıne gelıcek :kedi: mercımek olayını bı arastırayım canım benım ibrahım saracoğlunun kitabı var ebnde beaktım demir eksikliği nedeniyle olan kansızlık ıcın ıspanak ve kerevız kürü yazıyodu.. bıde onu deneyeli,mm

kusum sorma ben bu 600 gr almısımmmkafamçokkarıştı sasırdımmm kusum bıle 700 gr almıs kaydirigubbakcemile3 doktorum didi nettinnnn nasıl oldu bu kılo dedı bende dedım geceelerı kalkıp yarım kılo sut ve topkek yemeyı kestımde ondan dedim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sen naparsın cok yogundun bu hafta topiğe fırsat buldukca geldım okudum ama fazla yoktun sendegamyoncuiremsu
cnm böyleşeyleri denemeden önce dr.una sormalısısn
çünkü bazı şeyerli ahmilelerin yememesi gerkiyor
bana nane yeem demişlerdi mesela
bence ilaçlarını zamanında iç düzelecektir
ayyyy beyazcımmm ne güzel bi resim koymuşsun çookk beğendimm :lepi:

beğendiğine sevindim cnm

cnm böyleşeyleri denemeden önce dr.una sormalısısn
çünkü bazı şeyerli ahmilelerin yememesi gerkiyor
bana nane yeem demişlerdi mesela
bence ilaçlarını zamanında iç düzelecektir

biliyorum canım ama zaten bu ıspanak ve kerevız kurunde hamilelikteki demir eksikliğinden kaynaklanan kansızlık dıye yazıyo..
aslında kerevızı nernden bulucam bakalım su iğneler bıtsınde olmazsa zaten doktora sormadan bısey yapmam mesela banada maydıonoz yasakkksengözlerimebaksanab

benım kusum bu ay 700 gr daha almıs teysesiii herseyı cok normalmişş gobek bagındaki kan akısına kadar ıyıymıs topişim :))

canımmm ben bu hafta çoook yoğundummm vardım ama yoktum kaydirigubbakcemile3

biliyorum canım ama zaten bu ıspanak ve kerevız kurunde hamilelikteki demir eksikliğinden kaynaklanan kansızlık dıye yazıyo..
aslında kerevızı nernden bulucam bakalım su iğneler bıtsınde olmazsa zaten doktora sormadan bısey yapmam mesela banada maydıonoz yasakkksengözlerimebaksanab

benım kusum bu ay 700 gr daha almıs teysesiii herseyı cok normalmişş gobek bagındaki kan akısına kadar ıyıymıs topişim :))
ohhhh maşallah maşallahhhh :nazar::nazar:

maşallah :nazar::nazar:

Zeynep rüyasnda kötüşeyler görüyor sanırım
2dir ağlayarak kalkıyor
yanına gidiyrum
pışpılıyorum uyuyor tekrar
şimdi ilk kez yatarak emzirdim:lepi:
daha kolay oldu
kuacağımdan yatırıken uyanırdı yoksa
şimdi uyuyo,uykusu bölünmemiş olduhihoyyyt

2dir ağlayarak kalkıyor
yanına gidiyrum
daha kolay oldu

kuzuummm goruyodur belki ruya artık kendınce nasıl kötü şeylerse opuyorumnanaktan
emiziğini elinden almıssınız filannn:eek:

canımmm ben bu hafta çoook yoğundummm vardım ama yoktum kaydirigubbakcemile3

ohhhh maşallah maşallahhhh :nazar::nazar:

efett baya yogunmussun :teselli:
ya benım dişi cok agrıyoooo ınanılmaz hemdeee parol kesermi kiibenneyaptımki

kuzuummm goruyodur belki ruya artık kendınce nasıl kötü şeylerse opuyorumnanaktan

efett baya yogunmussun :teselli:
ya benım dişi cok agrıyoooo ınanılmaz hemdeee parol kesermi kiibenneyaptımki

emzik kullanmıyo cnm zeynep
istemedi bi türlükaydirigubbakcemile3

parolden başka çaren yok dene bakalım kesebilir yerimseniben

emzik kullanmıyo cnm zeynep
istemedi bi türlükaydirigubbakcemile3

parolden başka çaren yok dene bakalım kesebilir yerimseniben

ohh ii bari emziği istememiş kaydirigubbakcemile3 demek istediğim onların kötü rüyaları ne olabılırki dimi ya memesidir ya maması yada annesii opuyorumnanaktan

valla içicem bı parol sidi umarım keser...:sinifsinif:

ben biraz kestıreyım belki agrımda hafıfler beyazcım cok öptü zeynebide öp kokla benım ıcın
opuyorumnanaktan

ohh ii bari emziği istememiş kaydirigubbakcemile3 demek istediğim onların kötü rüyaları ne olabılırki dimi ya memesidir ya maması yada annesii opuyorumnanaktan

valla içicem bı parol sidi umarım keser...:sinifsinif:

ben biraz kestıreyım belki agrımda hafıfler beyazcım cok öptü zeynebide öp kokla benım ıcın
opuyorumnanaktan

tmm cnm dinlen sena.s.

kızlar nasılsınız bakalım? birazdan kahvaltı için babamlarla buluşacağım, o yüzden yarına kadar gelemem artık buraya :) haaaa bu arada yengeç'cim kardeşim haftaya geliyor inşallah, daha Amerika'da :KK43: kendinize dikkat edin, hepinizi çok öpüyorum :)
slm ablacımm iy gezmeler
günaydın canım.
Günaydın kızlar hepinize ii haftasonları diliyorum..
sanada güzel bi hafta olsun inşallah
abowww kimsecikler yok:eek:lmaz:
he yaa gelen giden olmuyo pek
heeee hafta sonu kimseler olmuo herkes gezio herhalde ziv ziv bi uyuz biziz herhalde evde oturan:)
gezmiyom kız ben evdeyim annem bende bi kaç bişi topladık yoruldukk yarın gezcem :)))
merhaba arkadaslar 2 gundur hastanedeydım sabah cıktım evimdeyim cok sukur ...safra kesesı bızı cok korkuttu..esım bursaya gıdelım dedı ordakı dr. tecrubelı bulmustu...fakat dr.gerek olmadıgını soyledı...2 gun once asırı mıde bulantısı ...kusma ,karın agrısı yok sıddetlıydı...artık dayanamadımmafoldumbenhastaneye gıttık hemen yatıs verdıler..damardan antıbıyotıkler vuruldu..beyaz kan hücrelerımın olculmesını falan ıstedı kan alındı bır suru:çok üzgünüm:serum takıldı 2 gun boyunca cok korkuyorum bebgıme bısey olmasın dıyıp durmusum hastanedemafoldumbenmafoldumbensafra kesemde enfeksıyondan dolayı kalınlasma olusmus dr.ultrasyonla tas olup olmadıgına baktı...ALLAH tan tas yokmus...cok korkmustuk....neyse kı dr.2 gun booyunca ılac tedavısı uyguladı...suanda ıyıyım ılaclarımı duzenlı kullanmamı soyledı yıne dogumdan sonra amelıyat olacagım dogumdan sonra 6 ay sonra olacagımı soylemıstı sımdı ıse hemen amelıyat ıstedı...acaba baska bıseymı var bana soylemıyolar cok korkuyorum mafoldumben...ALLAH IM bebegıme bısey olmasınmafoldumbenbana dua edın arkadaslar neolur...sureklı dınlenmem gerekmıs arada ugrarım topık e ALLAH emanet olun...:a015:

geçmiş olsun canımcım Allah bi daha yaşatmasın ağrı sızı

slm bayanlar yokmu yine kimsecikler
bugün cok sükür iyi uyudum artik uykusuz geceler basladi......
slm doğumdaşım bende uyyamıyorumm valla

Selam kızlar. Nasılsınız? Biz iyiyiz çok şükür. Eşimin eczanesinde çalışan bir kalfa doğum yaptı demiştim ya. Dün akşam bebek görmeye gittik. O kadar minnacıktı ki. Kucağıma alamadım. Çok duygulandım. Annesi süt verirken izledim. Kızın gözünden yaşlar geliyordu. O kadar güçlü çekiyordu ki kerata.

ayy minicik demi bende alamıyorum öyle minik bebekleri kucağıma ilk kendi çocuğumu alcam kaydirigubbakcemile3

selam kızlar ben geldım sonunda... annemi babamı ve kardeşimi 1 saat once ugurladım onlar gıttııı..mafoldumben oyuzden pek havamda değilim
bide bu hafta doktora gıtmıstıkya benım demır problemi daha kötulesmiş hani 10-291 arası olan varya bende gecen ay 9du bu ay 5 olmus ıgne yemeye basladık 5 tane eger onunlada olmazsa hastaneye yatırıp serumla verıceklermıs kuzumun bısı yok o 2.060 gr olmus topiş kızım benım böle işte bıraz gecmıse bakim ben :sinifsinif:
Allah kavuştursun canım :teselli:
geçmiş olsun canım benim demir falan ilk zaman ölçülmüştü normaldi bi daha öyle kan alınıp bakılmadı bakılması gerekmi acaba fisfisfis
kuzuna maşallah büyümüş topik olmuş annesi

2dir ağlayarak kalkıyor
yanına gidiyrum
daha kolay oldu

ayy kuzucuk korkmuş kıyamam ben onaa
uykusunun bölünmemesi çok iyi olmuş rahat rahat uyusun

:roflol::roflol::roflol:
yada düşman bebek beyazı emiyodur rüyasında kıskanmıştır yavrucak :roflol:

X