Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

arkadaslar ben az cıkıyorum uzanayım karnım buyudukce daha cok dınlenmem lazım cok kılo aldım calla alllah yardımsım olsun ...allah a emanet olun yıne gelırım cok opuldunuzopuyorumnanaktan
güle güle canım dinlen güzelceeee

çiğdemcim güle güle
kendine iyi bak selamlarını iletiriz gülçinee
çok öptüm opuyorumnanaktan

güle güle tatlım, görüşürüz, arayı çok uzatma :) selamını söyleriz tabii :)

kızlar bebeğin hareketlerini ne zaman hissedicem ben daha hiç hissetmiyorum ve bazen bu korkutuyo beni

ohoooo naptın sen? daha 3 haftan falan var hissetmek için, bazen kanat çırpması ya da gaz gibi bir şey hissedebilirsin, o da daha erken hayatım hissetmen için, net olarak 20. haftadan sonra hissediyorsun :)

iyilik burcucum senden naber
iyyim bende canımcım bebek büyütüyozz işteekaydirigubbakcemile3
oyy yerim ben o minnoşu :):):):)

aaa acaba niye?
bilmiyorumki iş yerinde çok yoğun olaiblir fisfisfis

kızlar bebeğin hareketlerini ne zaman hissedicem ben daha hiç hissetmiyorum ve bazen bu korkutuyo beni

daha çok erken jasmincim 20. haftadan sonra hissedersin

ohoooo naptın sen? daha 3 haftan falan var hissetmek için, bazen kanat çırpması ya da gaz gibi bir şey hissedebilirsin, o da daha erken hayatım hissetmen için, net olarak 20. haftadan sonra hissediyorsun :)

öylemi oh yüreğime su serpildi ablacım dün kendime hamiş kıyafetleri aldım çok güzel bi duygu bu ya çok heycanlanıyorumm şöyle bir iki ay sonrada hazırlıklara başlıcam kısmetse onları düşündükçe acayip mutlu oluyorum Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:):) bide bana kilo almışsın göbeğin çıkmış baya dediklerinde çok mutlu oluyorum hehe kilo alıyom diye mutlu olucağım aklıma gelmezdi :):)

iyyim bende canımcım bebek büyütüyozz işteekaydirigubbakcemile3

bilmiyorumki iş yerinde çok yoğun olaiblir fisfisfis

daha çok erken jasmincim 20. haftadan sonra hissedersin

kız dokuz haftan kalmışş anaaaa ne çabuk 31 haftalık oldun sen ne güzellll az kaldı bebişine kavuşmayaaa :)

merak etme canım :) ohh çok güzel, güle güle giyin canım :) di mi ama? şişmanlamaktan ben de hiç bu kadar mutlu olmamıştım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…