Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canıııııııııııııımmmmmmmmm hoşgeldin :1hug: nasılsın? özledik seni :)

merhaba canımcım :) sağol :)

seninkinin fiyatı da çok uygun gerçekten...

Çiğdem fıkra gibi bunlar kaydirigubbakcemile3
bende özledim sizi ben iyiyim canım sen nasılsın herşey yolundamı fıkra gibi yazılar gerçekten dimi :))
Fantastic Bebek Odası Takımı | | Bebefix.com bahsettigim diger takım..... çigdemcim yazılar çok güzelde sagoll..allah iyiligini versin..
Allah hepimizin iyiliğini versin :)

valla sevtapcım resimleri ekledikten sonra herkes teklif göndermeye başladı daha önce kimse takmıyordu bi an bozuldum valla...çilekte pahalı degilmi hayatım ben bakmadım bile oralara fiyatları nasıl bilmiyorum..bebek odasınıda bizde önümüzdeki ay düşünbüyoruz aslınd agezecektik daha ne var ne yok diye ramazanda sıkıntı olur diye malum eşim oruç olcak bayram geçsin hemen alalım diyordum ama internetten sipariş verirsek zaten eylül bitimini beklemeyiz.son ana kalsın istemem eşyaları yıkama ütüleme olayıda var malum oda havalanacak o ara içine örtüde diktircem çünkü..çigdemcim önemli degil güzelim.ne olsun ugraşıyoruz işte günler geçiyor böylece evdeyim bende çalışmıyorum..bazen sıkılıyorum ..
ya evde olmak gerçekten alışmayan için çok zor ben 15 günde bile çok sıkılmıştım iyiki çalışıyormuşum çalışmak gibisi yok bence

hoşbuldum canım

hoşbuldum ablacım ben girdiğimde kimse olmuyo burda :sm_confused: bi türlü yakalamıyorum ama bugün yakaladım sizleri hehe daha belli olmadı ablacım bu perşembe gidicez belli olucak kısmetse zaten günler geçmiyo görmeyi özledim resmen ya bir ay çok uzun geldi bana her hafta gitmek istiyom ben doktora kaydirigubbakcemile3

hepimiz aynı dertten muzdaribiz canım :) benim de 2 haftam var daha doktora gitmek için :KK43:

merhaba arkadaşlar.38 haftalık hamileyim. 10 gün kaldı doğumuma.tavsiyeleriniz ne olur bana.bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

bende özledim sizi ben iyiyim canım sen nasılsın herşey yolundamı fıkra gibi yazılar gerçekten dimi :))

ya evde olmak gerçekten alışmayan için çok zor ben 15 günde bile çok sıkılmıştım iyiki çalışıyormuşum çalışmak gibisi yok bence

iyiyim hayatım sağolasın :)

gerçekten çalışmak gibisi yok, kendimi son derece faydasız hissediyorum evde oturdukça ama yapılacak bir şey yok işte...

valla bilmiyorum nasıl geçecek :) doktordan sonra bize hemen bildir cinsiyetini ve doğum tarihini :)

bildirmezmiyim ablacım tabiki,13. haftada Kıza benziyo demişti doktor banada kız gibi geliyo ama eşim erkek diyo tabi önce sağlıklısı hayırlısı ama insan yinede çok merak ediyo kesin bileyimde ona göre kızım yada oğlum diye seveyim bebişimi şimdilik bebeğim diye hitap ediyorum hehe

doktor bana hiç doğum tarihiyle ilgili bişi demedi her kontrolde sadece gebelik haftasıyla uyumlu diyodu bende netten felan kendimce hesapladım 20 ocak çıkıyo ama hayırlısı bakalım doktor ne dicek

merhaba arkadaşlar.38 haftalık hamileyim. 10 gün kaldı doğumuma.tavsiyeleriniz ne olur bana.bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

hayırlı uğurlu olsun canım, Allah sağlıkla bir avazda kurtarsın inşallah :) şu an doğum yapan arkadaşlar burada yok canım, onlar bu konuda sana daha çok faydalı olurlardı aslında :)

çok şükür çok iyiyim kızlar hastaneye gittim bugün doktorum 3günlük izin almış yoktu çarşamba gelcekmiş doktorum şeker hastası oda hastaneye gidiyo falan işte bende hasta doktor buldum annemdeyim istde kalıyom kızlar ne olur olmaza
aa ben senin hastaneye yatcağın olayını gözden kaçırmışım çok takip edemedim ya topiği
hayırdır canım ters bi durummu var iyyim diyodun diye hatırlıyorum fisfisfis

selam güzel annelerrr nasılsınız:)
slm şekerim hoşgeldin nasılsın

slm arkadaşlar.hepimiz için güzel bi
r hafta diliyorum.
slm canım sanda güzel bi hafta olsun inşallahhh
Allah bi avazda kurtarsın sağlıkla doğsun bebişin :Saruboceq:

bildirmezmiyim ablacım tabiki,13. haftada Kıza benziyo demişti doktor banada kız gibi geliyo ama eşim erkek diyo tabi önce sağlıklısı hayırlısı ama insan yinede çok merak ediyo kesin bileyimde ona göre kızım yada oğlum diye seveyim bebişimi şimdilik bebeğim diye hitap ediyorum hehe
hayırlısı olsun canım, önce sağlıklı olsun, kız ya da erkek farketmez :)
doktor bana hiç doğum tarihiyle ilgili bişi demedi her kontrolde sadece gebelik haftasıyla uyumlu diyodu bende netten felan kendimce hesapladım 20 ocak çıkıyo ama hayırlısı bakalım doktor ne dicek
gebelik haftanla uyumluysa netteki tarihtir o zaman :)

arkadaslar ben az cıkıyorum uzanayım karnım buyudukce daha cok dınlenmem lazım cok kılo aldım calla alllah yardımsım olsun ...allah a emanet olun yıne gelırım cok opuldunuzopuyorumnanaktan

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................35. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................33. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................32. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................32. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................32. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................29. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................27. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................27. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................25. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 20. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................17. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 14. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................8. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

kızlar hoşçakalın gene uğrar bakarım hepinize iyimisiniz diye benden bugünlük bu kadar öpüyorum hepinizi gülçin uğrarsa çokça selamlarımı söyleyin emi görüp göremediğim herkese sevgiler..

X