Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

arkadaşlık teklifi ablacım arkadaşım olmayanlar göremiyor ya herkes teklif göndermeye başladı ama senin sayende geliyor bu teklifler bak bilmiş ol..
aaa olur mu öyle şey :) ikimizi de görmek istiyorlar :)
bende birazdan eger piller şarj olduysa bebişimin kıyafetlerini çekecem.bir arada albüme eklerim..

heyoooooooo görelim bakalıııııııııııııımmmmmmmmmmm :)

yok abla öyle degil valla.bana müsade bakayım piller ne durumda.sevtapcım özel bilgi yani albüm varsa arkadaş degilsen göremiyorsun ben özel olarak ekledim çünkü albümü..fatoş diye biri teklif göndermiş daha önce görmedim bana merhaba demiş bile degil.şimdi teklif gelmiş ablacım buda benim için degil ya..bir iki kere burada gördüm sadece..neyse görüşürüz sonra..

yok abla öyle degil valla.bana müsade bakayım piller ne durumda.sevtapcım özel bilgi yani albüm varsa arkadaş degilsen göremiyorsun ben özel olarak ekledim çünkü albümü..fatoş diye biri teklif göndermiş daha önce görmedim bana merhaba demiş bile degil.şimdi teklif gelmiş ablacım buda benim için degil ya..bir iki kere burada gördüm sadece..neyse görüşürüz sonra..

:roflol: alemsin valla... hadi bakalım sonra görüşürüz, çok öpüyorum seni Şeniz

fiyatı çok uygunmuş, 2000 TL'leri gördükten sonra ucuz geldi valla :)
evet benimde asıl beğendiğim odalar 2000 di ama özellikle almadım o kadar çok verdirmek istemedim annemlere

günaydın güzeller iyi haftalar dilerim filiz ablamda burdaymış nasılsın ablacım gülçin nerelerde ya odamı giremiyor yaramaz cerenden vakit kalmıyordur bulcuk,gönül,sevtap merhaba kızlar
hoşgeldin çiğdemcim iyyiz çok şükür özletme kendini uğra sık sık

merhaba güzeller güzeli annecikler nasılsınız bizler cok ıyıyız cok sukur
mavideniz,filiz ablacım cok guzel resımlerınız masallah sızlere ....:nazar:
burcucum miracın odası cok güzelmiş..bızde cuma c.tesi bagdaydık bıraz kafam dagılır dıe gıttık bızım orda oldugumuzu ogrenın ce kaynanam da geldı yesıllık doga hersey guzeldı ama ıste su kaynanada olmasa neyse alısacagım artık onunla yasamaya fisfisfis

hoşgedlin caım oh temiz hava iyi gelmiştir kaynanan faktörüde olmsaymış daha iyi olcakmış tabikaydirigubbakcemile3
burcu cnm renk seçenegi var pembe mavi yeşil lila ben lila düşünmüştüm ama bakalım ya yeşil ya lila düşünüyordum zaten sizinkide uygunmuş bizimki 1.492 sanırım..baktıgım o odada sallanıyor büyüyebiliyor zaten ilk tercihimiz buydu..
evet uygun oldu bizimkide lilada yeşilde çok güsel bi renk
sorma dogumdasim ya kabus oldu ya uyku neyse saglik olsun.
yavas yavas sikiliyorum yaaa
valla bende artık sıkılıyo gibiyim bir an önce doğsun diyorum sonra yok yok doğumdan sonrada aynı olcak nede olsa diyorum :bbo:
erkek , 25 , Yurtdışı

Bana bekaretini vermemekte direten kız arkadaşımla tartışma halindeyiz. Tartışma çok alevleniyor ve ona ''Artık yeter, sana sahip olmak istiyorum!'' diye bağırıyorum. Bağırmamla birlikte de, o gün yediğim kuru fasulye etkisini gösteriyor ve gayet seslice gaz çıkartıyorum. Gazdan hemen sonra kız arkadaşım bana mağmalardan mağma beğendirecek bir cevap veriyor: ''Ulan sen daha kıçına sahip olamıyorsun, bana nasıl sahip olacaksın?'' kaydirigubbakcemile3

Erkek , 38 , İstanbul

Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kadın geçti. Nasıl oldu ben de anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu sözleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim!"naniknanik

Kadın , 29 , İzmir

Kızdırmak için anneme "Göğüslerin sarkmış" diyen babama annemin cevabı gecikmedi: "Benim sarkan göğüslerimi kaldırmak için özel sütyenler var ama senin sarkıp da kaldıramadığın yerin için henüz bir don icat edilmedi!" Kusura bakma babacığım ama hak ettin. :))

:roflol:roflol::roflol:
süperrr cevaplar

Fantastic Bebek Odası Takımı | | Bebefix.com bahsettigim diger takım..... çigdemcim yazılar çok güzelde sagoll..allah iyiligini versin..
buda hoş bi odaymış

bende birazdan eger piller şarj olduysa bebişimin kıyafetlerini çekecem.bir arada albüme eklerim..
aa evet görelim prensesin cicilerini
selam kızlar uzun biaradan sonra herkese merhaba nasılsınız canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

slm canım hoşgeldin
nasılsınn ufaklık nasıl

çok şükür çok iyiyim kızlar hastaneye gittim bugün doktorum 3günlük izin almış yoktu çarşamba gelcekmiş doktorum şeker hastası oda hastaneye gidiyo falan işte bende hasta doktor buldum annemdeyim istde kalıyom kızlar ne olur olmaza

güle güle gönulcum ..hosgeldın jasmincim
hoşbuldum canım
hoşgeldin yasemin, nerelerdesin sen? bebişin cinsiyeti ve doğum tarihi belli oldu mu?

hoşbuldum ablacım ben girdiğimde kimse olmuyo burda :sm_confused: bi türlü yakalamıyorum ama bugün yakaladım sizleri hehe daha belli olmadı ablacım bu perşembe gidicez belli olucak kısmetse zaten günler geçmiyo görmeyi özledim resmen ya bir ay çok uzun geldi bana her hafta gitmek istiyom ben doktora kaydirigubbakcemile3

X