Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

erkek , 25 , Yurtdışı

Bana bekaretini vermemekte direten kız arkadaşımla tartışma halindeyiz. Tartışma çok alevleniyor ve ona ''Artık yeter, sana sahip olmak istiyorum!'' diye bağırıyorum. Bağırmamla birlikte de, o gün yediğim kuru fasulye etkisini gösteriyor ve gayet seslice gaz çıkartıyorum. Gazdan hemen sonra kız arkadaşım bana mağmalardan mağma beğendirecek bir cevap veriyor: ''Ulan sen daha kıçına sahip olamıyorsun, bana nasıl sahip olacaksın?'' kaydirigubbakcemile3

Erkek , 38 , İstanbul

Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kadın geçti. Nasıl oldu ben de anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu sözleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim!"naniknanik

Kadın , 29 , İzmir

Kızdırmak için anneme "Göğüslerin sarkmış" diyen babama annemin cevabı gecikmedi: "Benim sarkan göğüslerimi kaldırmak için özel sütyenler var ama senin sarkıp da kaldıramadığın yerin için henüz bir don icat edilmedi!" Kusura bakma babacığım ama hak ettin. :))

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

arkadaslar ben az cıkıyorum uzanayım karnım buyudukce daha cok dınlenmem lazım cok kılo aldım calla alllah yardımsım olsun ...allah a emanet olun yıne gelırım cok opuldunuzopuyorumnanaktan
güle güle canım dinlen güzelceeee
kızlar hoşçakalın gene uğrar bakarım hepinize iyimisiniz diye benden bugünlük bu kadar öpüyorum hepinizi gülçin uğrarsa çokça selamlarımı söyleyin emi görüp göremediğim herkese sevgiler..

çiğdemcim güle güle
kendine iyi bak selamlarını iletiriz gülçinee
çok öptüm opuyorumnanaktan

kızlar hoşçakalın gene uğrar bakarım hepinize iyimisiniz diye benden bugünlük bu kadar öpüyorum hepinizi gülçin uğrarsa çokça selamlarımı söyleyin emi görüp göremediğim herkese sevgiler..

güle güle tatlım, görüşürüz, arayı çok uzatma :) selamını söyleriz tabii :)

kızlar bebeğin hareketlerini ne zaman hissedicem ben daha hiç hissetmiyorum ve bazen bu korkutuyo beni :KK43:

ohoooo naptın sen? daha 3 haftan falan var hissetmek için, bazen kanat çırpması ya da gaz gibi bir şey hissedebilirsin, o da daha erken hayatım hissetmen için, net olarak 20. haftadan sonra hissediyorsun :)

iyilik burcucum senden naber
iyyim bende canımcım bebek büyütüyozz işteekaydirigubbakcemile3
oyy yerim ben o minnoşu :):):):)

aaa acaba niye?
bilmiyorumki iş yerinde çok yoğun olaiblir fisfisfis

kızlar bebeğin hareketlerini ne zaman hissedicem ben daha hiç hissetmiyorum ve bazen bu korkutuyo beni :KK43:

daha çok erken jasmincim 20. haftadan sonra hissedersin

ohoooo naptın sen? daha 3 haftan falan var hissetmek için, bazen kanat çırpması ya da gaz gibi bir şey hissedebilirsin, o da daha erken hayatım hissetmen için, net olarak 20. haftadan sonra hissediyorsun :)

öylemi oh yüreğime su serpildi ablacım dün kendime hamiş kıyafetleri aldım çok güzel bi duygu bu ya çok heycanlanıyorumm şöyle bir iki ay sonrada hazırlıklara başlıcam kısmetse onları düşündükçe acayip mutlu oluyorum Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:):) bide bana kilo almışsın göbeğin çıkmış baya dediklerinde çok mutlu oluyorum hehe kilo alıyom diye mutlu olucağım aklıma gelmezdi :):)

iyyim bende canımcım bebek büyütüyozz işteekaydirigubbakcemile3

bilmiyorumki iş yerinde çok yoğun olaiblir fisfisfis

daha çok erken jasmincim 20. haftadan sonra hissedersin

kız dokuz haftan kalmışş anaaaa ne çabuk 31 haftalık oldun sen ne güzellll az kaldı bebişine kavuşmayaaa :)

öylemi oh yüreğime su serpildi ablacım dün kendime hamiş kıyafetleri aldım çok güzel bi duygu bu ya çok heycanlanıyorumm şöyle bir iki ay sonrada hazırlıklara başlıcam kısmetse onları düşündükçe acayip mutlu oluyorum Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:):) bide bana kilo almışsın göbeğin çıkmış baya dediklerinde çok mutlu oluyorum hehe kilo alıyom diye mutlu olucağım aklıma gelmezdi :):)

merak etme canım :) ohh çok güzel, güle güle giyin canım :) di mi ama? şişmanlamaktan ben de hiç bu kadar mutlu olmamıştım :)

X