Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

nan burcu beni beğenmedin gittin demek:sinifsinif:
kı hemşom seni beğenmimde kimi beğenem ben opuyorumnanaktan
görmedim seni vallaa

günaydın kızlarrrrrrrr
topiği ben açayıom dedim
kahvaltı sofrasını hazırladım
bulaşık makinasını boşalttım
evi toparladım
bi tek bizim yatak kaldı onda da zeynep uyuyor
üstümü değişeyim
akşamdan da yemeklerimi yapmıştım
hazırım misafirlerin gelmesine
inş yorucu olmaz
bu akaşm bizde kalacaklar
neyseki sevdiğim arkadaşlarım
kendinize iyi bakın
ben giremem sanırım bugün bi dahaopuyorumnanaktan

günaydın canımmm
ohhh vallla hamarat hatunnn maşallah
bende kalktım belim ağrıdı koltuğa uzandım klasik müzik dinliyoz oğlumla kaydirigubbakcemile3
birazdan kahvaltımızı yapcaz acık evi toplucazz sonrada bebek mevlütüne gidicem bugun

gunaydınn kısçelerimmmmmzemuszemus ben geldimmmmm kullanıcı adımı degıstırdım böle daa iyii ayh yoksa insanlar bana cvb yazarken harflerı eksık yazıyolar fılannn ben HGNKTR kaydirigubbakcemile2

ee naparsınız bakalımm haftasonu ses fasla olmuyo ama idare ederis artık opuyorumnanaktan

slm kızlar kimsecikler yok ama bende filiz abla ile olan resimlerimizi ekledim..bugün tekrar girebilirmiyim bilmiyorum ama şimdiden iyi tatiller dileyeyim..

merhabalar bende heycanla gun sayiyorum 15 agustosda dogacak diyor doktorlar tabiiki takdir ilahi yaradandan baska kimse bilemez hayirlisi ile saglikli sihatli dogsunda bu bana yeter :KK70:
bugun saat 5-6 civarinda feci migde bulantisi ile uyandim sizce neden olabilir? normalmi yoksa yedigim bisey mi dokunmustur googleda fallan arama yaptim ama bi sonuc alamadim malsef...

merhabalar bende heycanla gun sayiyorum 15 agustosda dogacak diyor doktorlar tabiiki takdir ilahi yaradandan baska kimse bilemez hayirlisi ile saglikli sihatli dogsunda bu bana yeter :KK70:
bugun saat 5-6 civarinda feci migde bulantisi ile uyandim sizce neden olabilir? normalmi yoksa yedigim bisey mi dokunmustur googleda fallan arama yaptim ama bi sonuc alamadim malsef...

canım doğuma yakın mide bulantıların olabilir normaldir yani

bu ne böle ya kimse yok herkes cee deyip kaçıo bide bana kızıosunuz gelmion die kaç gündür geliom hep bomboş kızdırmayın beni sinirlerim tükendi zaten kaç aydır :eek:lmaz: :eek:klava:

selam herkese ama kimsec,ikler yok galiba bnde temi,zlik yapıodum bi bakayım demiştim neyse gelirim yne zemuszemus

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................34. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................32. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................31. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................31. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................31. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................28. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................26. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................26. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................24. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 19. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................16. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 13. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................7. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

tikla

kizlar bu u dened,inizmi bnmkiler hc alakasız cıktı deneyin isterseniz eğlenceli anne ve babanın resmini ekliosunuz olabilecek tahmini bebek cıkarıo ortayazemuszemus

nurcum filiz ablacım yorumlarınız gördüm sagolun...hafta sonu tatilidir umarım kimsecikler yok..eşim birazdan gelecek belki saçımı kestirmeye gidebilirim bakalım...neyse görüşürüz sonra..

merhaba kızlar bende hamileyim 14.haftamdayım.2 bebişim olacak inşallah.bebişlerimin yolunu dörtgözle bekiyorum.daha cinsiyetleri belli olmadı merakla bekliyorum. herkese sorunsuz hamilelikler diliyorum.

X