Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kı hemşom seni beğenmimde kimi beğenem ben opuyorumnanaktan
görmedim seni vallaa

günaydın canımmm
ohhh vallla hamarat hatunnn maşallah
bende kalktım belim ağrıdı koltuğa uzandım klasik müzik dinliyoz oğlumla kaydirigubbakcemile3
birazdan kahvaltımızı yapcaz acık evi toplucazz sonrada bebek mevlütüne gidicem bugun
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
gunaydınn kısçelerimmmmmzemuszemus ben geldimmmmm kullanıcı adımı degıstırdım böle daa iyii ayh yoksa insanlar bana cvb yazarken harflerı eksık yazıyolar fılannn ben HGNKTR kaydirigubbakcemile2

ee naparsınız bakalımm haftasonu ses fasla olmuyo ama idare ederis artık opuyorumnanaktan
nik güzel olmuş da
burda hep hamişler var
ya canı çekn olursadelikafaduldendelikafadulden
slm kızlar kimsecikler yok ama bende filiz abla ile olan resimlerimizi ekledim..bugün tekrar girebilirmiyim bilmiyorum ama şimdiden iyi tatiller dileyeyim..
baktım cnm maşallah sizea.s.
merhabalar bende heycanla gun sayiyorum 15 agustosda dogacak diyor doktorlar tabiiki takdir ilahi yaradandan baska kimse bilemez hayirlisi ile saglikli sihatli dogsunda bu bana yeter :KK70:
bugun saat 5-6 civarinda feci migde bulantisi ile uyandim sizce neden olabilir? normalmi yoksa yedigim bisey mi dokunmustur googleda fallan arama yaptim ama bi sonuc alamadim malsef...
önemli değil cnm olabilir
Allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsina.s.
bu ne böle ya kimse yok herkes cee deyip kaçıo bide bana kızıosunuz gelmion die kaç gündür geliom hep bomboş kızdırmayın beni sinirlerim tükendi zaten kaç aydır :eek:lmaz: :eek:klava:
:eek:klava:bencede:eek:klava:
merhaba kızlar bende hamileyim 14.haftamdayım.2 bebişim olacak inşallah.bebişlerimin yolunu dörtgözle bekiyorum.daha cinsiyetleri belli olmadı merakla bekliyorum. herkese sorunsuz hamilelikler diliyorum.

Allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsina.s.

günaydııın hamişler hamiş olmak isteyuenler ve hamiş olmş geçirmiş anneleeerkaydirigubbakcemile3

pazar günlşeri kapalımı bu topişcik ya:bbo:

kimsecikler yok mafoldumben

aa bu arada akşam cook güzel bir rüya gördüm kızlar kızım doğmuş kucağımdaydı masmavi gözleri vardı bana gülümsüyodu allahım o kdr güzeldi ki anlatamam hc uyanmak istemedim sabah onun tekmeleriyle uyandım ama kaydirigubbakcemile3yaramaz kızım bnm :1hug:

aa bu arada akşam cook güzel bir rüya gördüm kızlar kızım doğmuş kucağımdaydı masmavi gözleri vardı bana gülümsüyodu allahım o kdr güzeldi ki anlatamam hc uyanmak istemedim sabah onun tekmeleriyle uyandım ama kaydirigubbakcemile3yaramaz kızım bnm :1hug:

Hayır olsun canım inşallah rüyanda gördüğün gibi bir kızın olur.:ecrin_bebek:

bennnnn geldimmmmm merhabalar kızlar nasılsınız bakalım bebişleriniz nasıl?biz ıyıyız cok sükür...bizde 2 gündğr bağdaydık kayınvalıdemler halan offff temız hava bahceler hersey ıyıydı ama su kaynana off offf....kimseciklerde yokmusss nerelerdesınız annecıklerrropuyorumnanaktan

bennnnn geldimmmmm merhabalar kızlar nasılsınız bakalım bebişleriniz nasıl?biz ıyıyız cok sükür...bizde 2 gündğr bağdaydık kayınvalıdemler halan offff temız hava bahceler hersey ıyıydı ama su kaynana off offf....kimseciklerde yokmusss nerelerdesınız annecıklerrropuyorumnanaktan

hosgeldın canım bızde ıyıyız oglumla cok sükür.
Ben burdayım canımcım :-)

aa ben de gördüm aynı rüyayı çok güzeldi gerçekten.........................

anammmmmmmmm ne olmuş topiğe hep bi kişi var
biri gidiyo biri geliyo
neysem mutlaka bi bekçi oluyor bari topiktekaydirigubbakcemile3

kızlar topik durgun geçmiş hafta sonu ben evde değildim c.tesi teyzemde kaldık bugunde Yengeçle günümüz vardı gemlikde anca eve geldim Miraçın giyislreini yıkadım yarın ütülerim bu hafta gündüzleride burda olucam işallahhh

günaydınnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan
bu hafta burdayımmmmzemuszemus
hadi bakalım doluşun topiğeeeeeeeeeeee

yok ben gezip geri geliorum ama bu seferde sen gitmişssin.zeynebimiz nasıl bu arada?
zeynep iyi cnm ne olsun uğraşıyoruz işte
yeni uyuttum bakalım uyanana kada burdayım
sen nasılın cnm?
günaydınnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan
bu hafta burdayımmmmzemuszemus
hadi bakalım doluşun topiğeeeeeeeeeeee

günaydın günaydın
çağırdın hemen geldim bak
kıymetimi bilkaydirigubbakcemile3
naısslın cnm?
miracımız nasıl?​

günaydın günaydın