Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

o zaman olacak gibisin dikkat et hamilelik dönemi öncesi aşermesine benziyor cokacimcoook

:kedi:önce kocaya aşermeli bisim deliii kısssskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

doğall haliiii:roflol::roflol: kuzumm annen 30 kılomu almısss :1shok:canımm yaaaa yazıkk kadınaaa:ecrin_bebek: valla dikkattlı yekuzum 30u görme sennn-tatlicadiarzu-

slm kizlar nasilsiniz bizi iyiyiz oglumla bugün benim dogum günüm allahin izniyle 26 yasima girdim.

cidemcin canim nasilsin birtanem
selam hemşerimmm iyiyim canımcım sen nasılsın tatlım nice sağlıklı mutlu yaşlar dilerim gönülcüm çok öpüyorum

yakalamak zor canım bırak akışına demek burcu garibim masasız kaldı kıyamam ben

aaa çigdem nasılsın ?denk gelemedik çoktandır. bende memlekete sonrada tatile gittik uzunca birsüre giremedim...
aaa ablamm iyiyim sen nasılsın canımmm nasıl gidiyor herşey yolundamı tekne güzeliiii

buluruz sana nerdesin sen bakalım a.s.

evtt canım annem bana hamileyken 52 kiloyla hamile kalmış 75 kiloyla doğurmuş ben çöp adam gibi çok zayıftım 48 kiloyla üni.ye gittim 54 kilo döndüm o kilo sabitlendi ama son 1 yılda hareketsizlikten 58 kiloya çıktım 1 gram veremiorumm mafoldumben

yakalamak zor canım bırak akışına demek burcu garibim masasız kaldı kıyamam ben
çook haklısın canımm amaa amaaa iştee

çiğdemcim hoşgeldin canım nasılsın

gönülcüm doğum günün kutlu nice senelere sağlıkla inşallah

fatoşcum test sonuçların güzel çıkmış çok sevindim

özge allah seni ne yapmasın emi çok güldürdün beni

buluruz sana nerdesin sen bakalım a.s.
kaydirigubbakcemile3 bursadayım şekerimmm kaydirigubbakcemile3

kızlar ben çıkıyorum herkese sevgiler yakında gene yazarım hepinizi çok özledimmm
öpüorummm canım kocamann iyi bak kendinee arayı uzatma gene gel bitanemm opuyorumnanaktan

özge allah seni ne yapmasın emi çok güldürdün beni
:roflol::roflol: arada böle delleniorummm kuşummm laelaelaelaelae

herkese iyi akşamlar
hoşçakal canımmm

kızlar ben çıkıyorum herkese sevgiler yakında gene yazarım hepinizi çok özledimmm
evet armıza yeni katılan arkadaşlar oldu canım
tamam canım yine gel kendinden haberler ver bize seni burda görmek çok güzel
bizde seni çok özledik kendine çok dikkat etopuyorumnanaktan
herkese iyi akşamlar

iyi akşamlar

yeni arkadaşlarda var galiba ben girmeyi hoşgelmişler antalyalı bir arakadaş var ismi zor hgnr ne ararsan var selam

evet canım ama gecen gun geldıgınde sana msj yazmıstım bende :kedi:ismim hale canım opuyorumnanaktan

hımsss benım annemde bende 48 kıloylahamıle kalmıs 18kılo almıs opuyorumnanaktan bende tiroid cıkmadan önce 55 di sonra 44 e dustum 6 yılda5 kılo aldım ve hamile kaldımm sımdı 57 oldum kafamçokkarıştı
canım iş muhasebe olunca normallll :teselli: bnde çalışırken alabılım o 5 kıloyuuopuyorumnanaktan

bu arada ben kacıyorumm şekerimm pazara gıdıces annemleee öpüüyorum siziiiopuyorumnanaktan:asigim::1hug:

GÖNÜLCÜMMM NICE YILLARA
jpg.gif dogumgunu10012bl7.jpg (21.6 KB (Kilobyte))
CİGDEMCİM HOSGELDIN CANIMM ARADA UGRA ÖZLÜYORUZ SENİ
HALECİM NE HAMARATSIN KISSS BEN ERKEN UYANAMIYORUM BIRAK POCA YAPMAYI YEMEGI BILE ZOR YAPIYORUM HAFTANIN 3 GUNU DISARDA YIYORUZ MASALLAH SANA SEKERIM
FATOSCUM GÖZÜNAYDIN TATLIM SONUCLARIN TEMIZ CIKMIS:lepi:
ÖZGECİM KOPTUM YAAA ALLAH IYILIGINI VERSIN :roflol:
ÖZGECİM IYI AKSAMLAR ARKADASLAR BURCU HIC UGRAMAMIS HABERI OLAN VARMI ?ÖZGECİM HABERİN VARMI TATLIM?

Eklentiler

• $dogumgunu10012bl7.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 22
aa çiğdem gelmiş canım benim iyisindir inş.özledim seni gerçi ben de pek giremiorum ama.............inş.bidahakine denk gelir de sohbet ederiz çok öptüm seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…