Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

selam canlarım nasılsınız bizim 2li testimiz yapıldıçok şüküğr temiz çıktı siz nasılsınız cerencim yavruna bayıldım allah analı babalı sıhatli büyütsün.öptüm hepinizi.

fatossss cicimmmm naberrrr opuyorumnanaktan sonuclarınıs temis cıkmıs kuşumm tebrik ederisssszemuszemus

beyazcim kizin masallah cok tatli cerenimkzde tali masallah allah anali babali büyütsün yavrularinizi.allah herkeze böyle güzel melekler nasip etsin

selam tatlım daha iyiyim daha çok gülebiliyorum artık sağol canım sen nasılsın kızlar nasıl
çok sevindimm canımm benimmm ben iyiyim koşturmaca hayatı yakalamaya çalışıorum kızlar iyiler burcu pek giremio yerine eleman aldılar pc si yok ordan oraya gezio garibim

ösgemmmmm beni yine yakalayamadınnn bende seni yakalayamadımmmopuyorumnanaktan
gel kısss burayaaa kaydirigubbakcemile

slm kizlar nasilsiniz bizi iyiyiz oglumla bugün benim dogum günüm allahin izniyle 26 yasima girdim.

cidemcin canim nasilsin birtanem
canımm yeni yaşın hayırlı olsun allah sağlıklı ömür nasip etsin inşallah
selam canlarım nasılsınız bizim 2li testimiz yapıldıçok şüküğr temiz çıktı siz nasılsınız cerencim yavruna bayıldım allah analı babalı sıhatli büyütsün.öptüm hepinizi.
canım hade darısı diğerlerinin başına inşallahh

çok sevindimm canımm benimmm ben iyiyim koşturmaca hayatı yakalamaya çalışıorum kızlar iyiler burcu pek giremio yerine eleman aldılar pc si yok ordan oraya gezio garibim

canımcım mutlu huzurlu yaşlar sana opuyorumnanaktan oğluşun nasıll iimiii zemuszemus

allah razi olsun arkadaslar cok tsk

napayasıınnn kısçeemmmmŞeniz

napimmm canımcımm sabahtı hıc oturmadımm 7 bucukta kalktımmm pogaca yaptım kahvaltıya kaydirigubbakcemile2 psikopat bıcımde :roflol: sonra annem bana asure yaptı yenı bıttı vallaaa ben asureyı cok seferımde sölemesi aaipp:eek: sımdıde dınlenıyosss bıraz sonrada pazara gıdıces kaydirigubbakcemile2 akşama gezmeeeyee valla bugun pilim biteli cok oldu ama sureklı oturup şarj oluyorummmkaydirigubbakcemile3
sen naptınnn bıraz daha rahatlayabıldınmı işlerdennn-tatlicadiarzu-

SAOL BİTANEM TEŞEKKÜR EDERİM.zemuszemus

napimmm canımcımm sabahtı hıc oturmadımm 7 bucukta kalktımmm pogaca yaptım kahvaltıya kaydirigubbakcemile2 psikopat bıcımde :roflol: sonra annem bana asure yaptı yenı bıttı vallaaa ben asureyı cok seferımde sölemesi aaipp:eek: sımdıde dınlenıyosss bıraz sonrada pazara gıdıces kaydirigubbakcemile2 akşama gezmeeeyee valla bugun pilim biteli cok oldu ama sureklı oturup şarj oluyorummmkaydirigubbakcemile3
sen naptınnn bıraz daha rahatlayabıldınmı işlerdennn-tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- kısss ne öleee poçaa aşureee :mymeka:hamiş olmasamda canım çok kıymetlidir hep aşerer sen geçen börülce kızımm uyutmadı dedin aman nerden dedinnn 3 gün börülce aradım buldum dün anneme pişittirdim bi gusel yedimm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
burcu hamile kaldı kalalı rahat 3-4 kilo aldımm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evt canımmm ancak rahata erdimm zaten 1 saat sonrada çıkıcam akşam rahatlığı yanee :bbo:

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- kısss ne öleee poçaa aşureee :mymeka:hamiş olmasamda canım çok kıymetlidir hep aşerer sen geçen börülce kızımm uyutmadı dedin aman nerden dedinnn 3 gün börülce aradım buldum dün anneme pişittirdim bi gusel yedimm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
burcu hamile kaldı kalalı rahat 3-4 kilo aldımm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evt canımmm ancak rahata erdimm zaten 1 saat sonrada çıkıcam akşam rahatlığı yanee :bbo:

:roflol::roflol::roflol:kızım sen simdiden böleysen hamileligini dusunemıyommm:icecream:
kıss gel sen burda pişmişi var yeris beraberrr cokacimcoook tımam bundan sora sana yemek isimleri bile sölemicemm :roflol::roflol::roflol: sen 50 kılo filan alırsın hamilelikteeee delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

SAOL TEYZESİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ ÖPTÜK SENİ.zemuszemus

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

selam kızlar
yengeç ne kadarlık hamilesin yoksa yanlış mı anladım...
herşeyi homiligırtlakmı yapıyorsun yoksa kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:kızım sen simdiden böleysen hamileligini dusunemıyommm:icecream:
kıss gel sen burda pişmişi var yeris beraberrr cokacimcoook tımam bundan sora sana yemek isimleri bile sölemicemm :roflol::roflol::roflol: sen 50 kılo filan alırsın hamilelikteeee delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
yooookkk hayiiiirrrr yemeklere zaafım var onları adını duymazsam yaşayamam :çok üzgünüm: söle bana hep söleee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 anneme benzersem 30 kilo garantide üstü olurmu bilmem artık -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

selam kızlar
yengeç ne kadarlık hamilesin yoksa yanlış mı anladım...
herşeyi homiligırtlakmı yapıyorsun yoksa kaydirigubbakcemile3
şekertoşummm taaa henüz tohum atcak bi erkekim yok benimmm delikafaduldendelikafadulden yanlış anladın yaneee doğal halim aşerioo hamişliği düşünemioss kaydirigubbakcemile3

X