Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kız ısırık mı anaaaaaaadelikafaduldendelikafaduldenbiz öpmeye kıyamıyoruz
anca koklatırımkaydirigubbakcemile3

sağol ablamŞeniz
,

kısss yerim yerimmm ben buların her yerininiiii:kedi: ıssırmak daha zevkli ama hadi senimmi kırıcmmm koklarım poposunuuu misss gibii kokuyourrr heryeriiikaydirigubbakcemile3

Biraz uzanayım kızlar. başım döndü yine. Görüşmek üzere.

haticeecim dikkat et kendine tansiyondur amann ccicimmm:teselli:

hale teşekkürler cnm silmişssinŞeniz

ne demek cicim aip ediyosunnn :1hug:

anladım canım ...allah hayırlısını versın su yüzyıldakı( falez)devlet hastanesımı canım orası baya eskı evet ....ayyy bende o devrelere gelıcem bakalım nasıl olucak cok merak edıyorum...evet oglusum cok hızlı tekme atıyor bura teyzesı bazen aptallasıyorumkaydirigubbakcemile3

yok cicim orası yeni yapıldıyaaa muhteşem oldu otel gibii opuyorumnanaktan güllük tarafındaki varya çallıya yakın olan ıste o ssk cok bakımsız orasıı yıkmadılar gıttıı :1no2:

kıss sımdı tepiklerin en iyi zamanlarıı superr oynasıyo kuzucuklar tekmler artık böle dokunus gıb gelmıyoo sertsert dimiikaydirigubbakcemile3 tadını cıkart cicimmm opuyorumnanaktan

ben artık kacıyormmm öğle yememizi ycessss öpüyorumm hepnisiiii kuzularınızın poposundan ıssırıyorum tabeee :roflol: (tımam tımam unutmadım zeynebinkini koklucam :roflol:)))

yok cicim orası yeni yapıldıyaaa muhteşem oldu otel gibii opuyorumnanaktan güllük tarafındaki varya çallıya yakın olan ıste o ssk cok bakımsız orasıı yıkmadılar gıttıı :1no2:

kıss sımdı tepiklerin en iyi zamanlarıı superr oynasıyo kuzucuklar tekmler artık böle dokunus gıb gelmıyoo sertsert dimiikaydirigubbakcemile3 tadını cıkart cicimmm opuyorumnanaktan

ben artık kacıyormmm öğle yememizi ycessss öpüyorumm hepnisiiii kuzularınızın poposundan ıssırıyorum tabeee :roflol: (tımam tımam unutmadım zeynebinkini koklucam :roflol:)))

yaaa 2 sene oldu hayatım orda hastaneye gıtmeyelı...callıdakını bılmıyorum cnm anamlar dokumada oturuyorlar...ıyı olmus tadılat yapmıslarsa kaydirigubbakcemile3
evet hayatım hıc sorma cok guzel bır duygu ya onceden seyırme gıbıydı sımdı ıse remen vuruyor bazen sert masallah oglusuma:nazar:
afıyet olsun yarasın kızına canım cok opuldun byyy

arkadaslar ben az cıkıyorum....evı toparlayayım bıraz yapabıldıgım kadarıyla kaydirigubbakcemile3foxda dizi var yemin dıye onceen oynamıs ben ızlememıstım bıde onu ızleyeyım yıne gelırım cok opuyorum hepınızı allah a emanet olun opuyorumnanaktan

GÜLCİNCİM aminnn:Saruboceq:
ARİFECİM saol canım cok sukur ıyıyız tekmeler kuvvetlendizemuszemus
HİLALCIM canım benım ya bızde ıyıyız bu sıkıntılarından dolayı hıc panık atagın tetıklemıyor demı?bende safra kesemde ıntıhap cıktı ılac kullanıyorum amelıyet dogumdan 6 ay sonra olucak...

maalesef tetikliyor canım ama hemen başka şeyler düşünmeye kendimi rahatlatmaya çalışıorum.çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine.

ya birsürü kişi gözüküo ama ses seda yok kimsede ben girince susu pus oluo herkes ben yokken de döktürüosunuz çok şanssızım ya.

arkadaslar ben az cıkıyorum....evı toparlayayım bıraz yapabıldıgım kadarıyla kaydirigubbakcemile3foxda dizi var yemin dıye onceen oynamıs ben ızlememıstım bıde onu ızleyeyım yıne gelırım cok opuyorum hepınızı allah a emanet olun opuyorumnanaktan

canım senin dinlenmem gerekmio mu hani plasenta aşağıdaydı dikkat etmen gerekiodu yormasana kendini :eek:klava:

ösgemmmmm kuşummmm geldik bisde annemle nette takılıyoduk kaydirigubbakcemile3 görmemişim yazdıklarını kaydirigubbakcemile2
bis gayet iyiyiss cicimmm sen napıyosun yıne yogunsun sanırımmm gamyoncuiremsu
kuşummm sorma yaaa nasıl yoğun ve yorgunum anlatamam mafoldumben bi yakalayamıorum seni :nazar:

günaydın kızlar
mrb canimmmm

guneydın sekerlerrra.s.
ya ıdrar da yanma hıssı duyan we bunun ıcın bıse yapan warmı aranızda
burcu olmuştu ölee antibiyotik kullandı yoksa düşük ve erken doğum tehlikesi gerekiomuş bol su içiceksin demişti doktor..benim bi arkadaşım daha olmuştu hastanede yattı serum aldı 40 tane doktor onadagünde 4 litre su içiceksin demişti canımm

hoşbulduk şeker iyi ne olsun aynı bebiş büyüüyoruz işte
sen nasılsın güzelim?
bende iyi olmaya çalışıorum güzelim çok yorgunumm

kızlar şuanki hali yeni çektim ve sizle paylaşıyorum

:nazar: :nazar: :nazar:
yawrummm yaaa maşallahhh bakik allah pek tatlı yaaa tüühhhh :nazar::nazar::nazar: allah nazardan korusun

bi ara burcuda olmuş sanırım canım ben ööle hatırlıorum arada yanma bende de oluo canım sürekli değilse idrar yaparken ağrı,akıntı yoksa pek önemli değil bence ama istersen bi doktoruna danış sen gene.
evtt canım burcu olmuştu ölee

sağol filiz ablaaa seninde gelin adayın sayılır iyi baksaydın resimlere belkim rüzgarda görüyordur :)
kızzz burcu duymasın haaaa -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

Kızlar merhaba nasılsınız?

ben iki gündür çok halsizim. Doktorumu aradım. Hemogram testi istedi. kan değerlerim biraz düşük çıktı. İyiydi aslında. Son günler olduğu için mi böyle oldu anlayamadım. Kan ilacını ikiye çıkardım bakalım. Bugün 5 te de randevum var. İnşaallah bir sorun yoktur.

CERENCİĞİM, maaşallah gün geçtikçe güzelleşiyor bu bebiş. Allah bağışlasın canım.

BEYAZCIĞIM, Zeynebimizi ilk defa görüyorum çoook tatlı maaşallah. Ayy opik güzel kızlardan geçilmişyor valla. İnşaallah bizim prenseslerimiz de böyle tatlı olur.

HALECİĞİM, sepet beşiğine baktım canım. Çok güzel. Güle güle kullan. Annen de çok zevkli hatunmuş.

MAVİCİĞİM hoşgeldin canım. Tatil biraz tatsız bitmiş ama sağlık olsun. bebişimiz iyi olsun yeter di mi canım.

KUMSALCIĞIM var mı gelen giden?

YENGEÇ; FİLİZ ABLA; SEVTAPP sizler nasılsınız?
iyiyiz canım çok şükür sen nasılsın?

Maşallah Beyazım meleğin çok tatlı. Rüzgarım denizim oğluşun nasıl? Kumsalım daha kan testi yaptırmadın sanırım. Sevtapım geçmiş olsun canım..Htc canım sana da geçmiş olsun. İsim isim yazamasam da hepinizi çok öpüyorum...
canımmmm bende seni çok öptümmm Şeniz

herkes bebeği alınca kucağına giremez oldu tabi yaramazlar bırakmıyorlar dimi cerenle ne zaman konuşsam emziriyor aman nazar değmesin güzel güzel emsinler yaramazlar ne var ne yok kızlar uzun zamandır gelemedim arada uğruyorum herşey yolundamı

selam canlarım nasılsınız bizim 2li testimiz yapıldıçok şüküğr temiz çıktı siz nasılsınız cerencim yavruna bayıldım allah analı babalı sıhatli büyütsün.öptüm hepinizi.

slm kizlar nasilsiniz bizi iyiyiz oglumla bugün benim dogum günüm allahin izniyle 26 yasima girdim.

cidemcin canim nasilsin birtanem

X