Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Burcucum çok geçmiş olsun birtanem, dualarım seninle... seni çok iyi anlıyorum tatlım, böyle bir duruma hiçbir zaman hazır olamayız ki... hayatım lütfen bizi habersiz bırakma tamam mı?

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................34. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................32. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................31. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................31. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................31. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................28. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................26. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................26. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................24. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 19. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................16. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 12. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................7. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Burcucum çok geçmiş olsun birtanem, dualarım seninle... seni çok iyi anlıyorum tatlım, böyle bir duruma hiçbir zaman hazır olamayız ki... hayatım lütfen bizi habersiz bırakma tamam mı?

sağol ablacımmm
şimdi sağlık ocağından eve gelicekler çok bulantısı varmış iğne yapıcaklar
sağlık ocağındakide farklı yorum yaptı orta kulak suyunun azalmasıda böyle şikayetlere yol açabilirmiş yarın tahlillerinide olsun hastanede bakalım sonuçlara göre hareket etcez artık mafoldumben

inşallah sağlık ocağında dedikleri gibidir, tedavisi daha kolay en azından diye düşünüyorum, kendini çok yıpratmamaya çalış hayatım, biliyorum kolay değil ama senin üzüntün Miraç'ı da etkiler biliyorsun :teselli:

işallah öyledir
biliyorum abla ama insanın aklına garip garip şeyler geliyo tahmin edebilirsin az çok senağlama birazdan yatıcam düşünmemek için

işallah öyledir
biliyorum abla ama insanın aklına garip garip şeyler geliyo tahmin edebilirsin az çok senağlama birazdan yatıcam düşünmemek için

seni çok iyi anlıyorum, insanın aklına iyi bir şey gelmezki böyle durumlara, direkt en kötüsü düşünülür... ama şöyle de bir şey var iyi düşün iyi olsun canım, dualarım seninle inşallah hiçbir şey çıkmayacak babanda, sağlık ocağında dedikleri gibi basit bir şeydir inşallah

hadi git yat hayatım, kendini sıkmamaya çalış tamam mı, biliyorum uzun bir gece olacak senin için ama oğlun için sakin olmaya çalış birtanem, bir duş al, ılık bir süt iç ve yat, hiçbir şey düşünmemeye çalış canım

sağol ablacım beni rahatlattın :1hug:
ben azıcık kocişin yanına uzanayım
duların için çok sağoll size heber verrim gelişmelerden
iyi geceler ablacım :gitme:

değirmenönünü bilirsin biz ordayız hemde çok yakınızzemuszemus
canım yayeni taşındık buraya bilmiyorum ama az tarif edersen çıkarıırım belki

ay canım benim ya
Allah şifa versin tez zamanda cnm
sen iyi şeyler düşün ki iyi olsun Burcum
bilirsin ki hamilelerin duası kabul olurmuşa.s
havalar da çok sıcak bilirsin Bursayıtabi babanlarda yaşlı böyle şeyler olması normal cnm
endişe edip de miracı üzme sakın yoksaaaaaklava:klava:anladın sen onuyerimseniben

:sinifsinif:yalnızım dostalrım yalnızım yalnızzzzz:sinifsinif:
kimseler yok bende başka topiklere gider aldatırım sizi:dilcikar::dilcikar:

oyyyyyyyyyyyyyy başka topiklere gittimn geldim hala geeln gidsen yok dur gitme diyen yok
uyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
herkese iyi geceler yatıcam artık yoruldum bugün yarında dr.a gidicem
uğramaya çalışırım yine

ablam nasılsın?
canım sağol iyiyim :)
:sinifsinif:yalnızım dostalrım yalnızım yalnızzzzz:sinifsinif:
kimseler yok bende başka topiklere gider aldatırım sizi:dilcikar::dilcikar:
aaaahhh ahhhhh ben de kimseler kalmayınca başka topiklere çektim gittim canım, senin geldiğini farketmemişim, sen de başka topiklere çekip gitmişsin naniknanik

buuuuurrrçççç delikafadulden noldu kızz durduk yere çok şok oldum haaaa :çok üzgünüm: üzülme amaa sıcaklardan tansiyonu yükselmiştir yani tansiyon hastasıda olmuş olabilir baban üzülme kuzum emiii benim babamda tansiyon hastası ilaç kullanıyo sürekli seninkide öledir sürekli kullanacağı bi ilaç olur ve dengelenir üzülme benim babam tansiyon hastasıymış ama meğerse haberimiz yokmuş tesadüfen kulak çınlaması için gittiği nöroloji doktorundan öğrenmişti bak onlarda nörolojiye yönlendirmişler korkma sen allah beterinden saklasın üzülme emi canımmm

burcum canım çok geçmiş olsun inşallah çok güzel sonuçlar alırsınız dualarımız sizinle canım allah şifa versin .
böyle bir olaya kim hazır olabilirki aklına kötü şeyler getirme canım
herşeyin olumlusunu düşün allahın izniyle babacığın iyi olucak:Saruboceq::teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…