Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canlarımmm hepinizee iyi akşamar öpüorum çoookk kocaman kocamannn sağlıcakla kalınnn opuyorumnanaktan

Kızlar merhaba nasılsınız?

valla ben 12 de uyandım. Ne ayıp değil mi? Birşeyler yedim, toparladım, gazete okudum. Eşimle telefonda konuştum. Bu saat oldu. Şimdi de yemek yapacağım. Mobilyalar tozlandı gibi vs... ay bu ev işleri niye bitmiyor ya. Çalışırken ne yapıyordum ben acaba? Çalışmak hayatı planlıyor demek ki. Daha düzenli oluyor insan.

KUMSALCIĞIM, canım hiç moralini bozma bir de kan testi yaptır bence. Sonra da doktoruna git ve stressiz bir biçimde yol haritanızı çizin cicim. herşey çok güzel olacak inan.

NURCUM, ne kadar güzel prensesimiz maaşallah sübhanallah. Allah nazarlardan saklasın. Darısı başımıza inşaallah.

FİLİZ abla, sabrına hayranım inan. Oğluşumuzun seni üzmemesine ve sakin olmasına çok sevindim.

GCN, oğluşunun ismi ve odası hayırlı olsun canım, sağlıkla büyüsün odasında.

FATOŞ, canım inşaallah doktorundan hayırlı haberler alırsın.

YENGEÇ, BULCUK, SEVTAPP sizler nasılsınız kızlar. Herşey yolundadır umarım.

sagol canim allah razi olsun amin cümlemize insallah

:nazar::teytey::Saruboceq::Saruboceq:
biz geldikkkkk nabersiniz bizde babamizin yanina geldik dükkana bi bakayim dedim kimler var kimler yok

slm kızlar ben geldim ne var ne yok baklaım
offf ya boş gebelik varmış kürtaj dedi doktor cumartesi ama gitmedim ogün kürtaj demeden önce uzman ultrasona gönderdi beni bebek kesesinin boyu 5,5haftalık bebek kesesine eşitmiş benim adet tarihime göre 7,5 haftalık olması gerekiyor ultrasonu çeken doktor bana kalırsa kanaman gelene kadar bekle böyle oluyor çoğu insanda geç döllenme olduğu için dedi doktorum kürtaj dedi başka doktora gittim oda bekle dedi böyle olabiliyor bencede kanaman gelene kadar bekle hormon testi yaptı kan ladılar oda 7,5 haftalık hcg eşit çıktı 7100 değeri normal dedi bence sen bekle dedi cumartesi gitcem doktoruma bakalım o ne dicek

ben 8+3 haftalığım ikinci hamileliğim ilki boş gebelikti ve 7 haftalıkken düşük yaptımbenimde mide bulantım ve bazen baş dönmelerim oluyor ama ben sık idrara çıkmıyorum ilk doktora gittiğimde 5
5 haftalıktı ve olması gerektiği gibi su kesesi dedi şimdi perşembe tekrar doktora gidicem ama boş gebelikten çok korkuyorum sık idrara çıkmamam boş gebelik işaretini gösterirmi

yelda merhaba benimde 7 haftalık ve boş gebelik dediler ama kanaman geliptemi düşük yaptın yoksa kürtajmı yaptılar başka doktora görünmedinmiii:dilcikar:

:nazar::teytey::Saruboceq::Saruboceq:

slm kızlar ben geldim ne var ne yok baklaım
offf ya boş gebelik varmış kürtaj dedi doktor cumartesi ama gitmedim ogün kürtaj demeden önce uzman ultrasona gönderdi beni bebek kesesinin boyu 5,5haftalık bebek kesesine eşitmiş benim adet tarihime göre 7,5 haftalık olması gerekiyor ultrasonu çeken doktor bana kalırsa kanaman gelene kadar bekle böyle oluyor çoğu insanda geç döllenme olduğu için dedi doktorum kürtaj dedi başka doktora gittim oda bekle dedi böyle olabiliyor bencede kanaman gelene kadar bekle hormon testi yaptı kan ladılar oda 7,5 haftalık hcg eşit çıktı 7100 değeri normal dedi bence sen bekle dedi cumartesi gitcem doktoruma bakalım o ne dicek
geçmiş olsun ca<nım bnm yeğenimin başına böle bişy gelmişti aynı anlattığın gibi bi durum söz konusuydıu ama yanlş hatrlamıyosam bi kç gün sonra kanaması geldi onun doktor bekle demişti kanamayı kanama oluncada malum kürtaj olmştu

geçmiş olsun ca<nım bnm yeğenimin başına böle bişy gelmişti aynı anlattığın gibi bi durum söz konusuydıu ama yanlş hatrlamıyosam bi kç gün sonra kanaması geldi onun doktor bekle demişti kanamayı kanama oluncada malum kürtaj olmştu

bakalım doktor da dedi kanama gelene kadar bekle diye ama kese büyüklüğü 5,5 haftalık bebeğe eşit yani kan değerimde çok ii inşallah kötü sonuş vermez bekleme tarfatrıyım rüyamdada bişeyler gördüm beklemek istiyorum o yüzdennn:sinifsinif:

kanamam gelipte düşük yaptım ama bunda hiç kanamam olmadı perşembe özel doktora gitcem inşallah değildir

benimde 7,5 haftalık boş gebelik dedi doktor uzman ultrasona girdim 5,5 haftalık bebek kesesi boyunda kese kürtaja çağırdı gitmedim kanamayo beklicem kan değerimde çok ii bakalım cumartesi bende gitcem doktora hayırlısıyla bişey olmazsa

ultrasonda benm bebeğimde cok gec görüldü 9haftalık falandı görüldüğünde ama burda sağlık koşulları kötü türkiye gibi deil senin için hayırlısı neyse o olsun cnm

kızlar moralim bozuk bugun konuyu açmadım ama hafta sonu babamın gece uykusunda tansiyonu yükseldi ilk defa böyle bi sorunu yoktu hiç acile gittik orda tabi bakmıyolar serum takıldı ve noroloji bölümüne gidin dediler yarın doktora gidilcek hastaneye orda bakılmassa özel doktor araştırıyorum ama güğn geçtikçe kötü oluo ayağa kalkamıo baş dönmesinden ve gözlerinde acı olduğunu söylüyo
mafoldumben
dua edin nolur kötü bişeyle karışlaşmayalım böyle kötü bi duruma hazır değilim mafoldumben

X