Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım benim sıkma kendini bukadar olmuyo böylelmaz:
illa oluo işte sıkıntılar neyse allahtan iyiyim şuanda canım opuyorumnanaktan

Şeniz birakiriz canim aip ediyon senden tecrübelisinimi bulucasssopuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

burdaym cicim bende kimssecikler yok seninde işin var sanrım :umursamaz:
başka topiklerde gezeyim deme yolarım seni :mymeka: kimsenin ismini göremeyince gene topik bekçisi oldum dedim -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- bugun gene biras yoğunum ama burdanda ayrı kalamıorum opuyorumnanaktan

kss gtmyom hiç biyere burdaym ben opuyorumnanaktan bende baknyoum etrafa işteee

kızlarr geçmişi okumadım umarım herkez iyidir
akşam doktora gittik herşey yolundaymış çok şükür
Miraç büyümüş kilosu 1435 olmuş tosuncuk oldu çocum benim :)))
artık kontrollerim 15günde bir olucak
ağrılarım ve bulantım ise üşütmektenmiş bebekle ilgli hiç kötü bi durum yok dedi
gidişat normal doğum gibiymiş
hepinizi öptüm ve kaçıyorummm

Burc'cum ccicim hosgeldinn opuyorumnanaktanoyyyy oluşunun kilosunu yesinler zemuszemus neden 15gune dusurduki normalmi doğumm kafamçokkarıştı

buuuurrrçççç hoşgeldin yavrummmm kız nasıl ösledim seni anlatammm oğluşumuz tosun olmuş babaya benzicek kız bu çocuk :lepi: sen oralarda klima altlarında cıbıl otur emi terle terle soğu sonra üşüt :mymeka: gene gel uğra emiiiii opuyorumnanaktan

canımmmm benım masallah oglusuna nıcın 15 gunde kontrol dedı...ınsallah normal dogum olur canım ....dıkkat et kendıne kısss usutme burcucumzemuszemus

merhaba arkadaslar biz geldikkk nasılsınız gecmısı okudum ıyı gozukuyorsunuz masallah hepınızebugundegısık bır seyler yapmak ıstıyorum ama ne:uhm:cok sıkılıyorummm:çok üzgünüm:

sağolun kızlarrrzemuszemus

bende sizleri özledim yavvvv opuyorumnanaktan
30 haftalıkdan sonra kontroller sıklaşıyomuş o yüzden 15 günde bir kontrole gidicem

merhaba kızlaaaarrrrr, ben geldim :) nasılsınız?

burcucum maşallah oğluşuna, iyi olmanıza sevindim canım, kontrollerin 15 günde bir olması iyi olmuş, hiç olmazsa 15 günde bir oğluşunu göreceksin :) lütfen dikkat et kendine, klima acayip dokunuyor, o yüzden klimalı ortamları hiç trecih etmiyorum, sıcak çok kötü ama en azından klima gibi hasta etmiyor insanı :) bu arada Cemre'nin resmi 2-3 sayfa geride bir bakıver, çok tatlı bir şey teyzesi :)

merhaba ablacım hosgeldın:)))bızler ıyıyız sen nasılsın zemuszemus

hosgeldin aplam zemuszemus naslsın

aaaaa söylemeyi unuttum, dün mavi deniz aradı beni, yarın Ayvalık'a geliyor, yarın görüşeceğiz :) sizlere selamı var :)

ne yapayım, az önce öğrencimi yolladım, hemen buraya koştum :)

hayırdır aplam ne öğrencisi ben bilmiomda

bu arada benım cücüğüm bgun baya az hareket edıyo gecede mışıl mışıl uyuduk kıpraşmadan sabahtan beri beklyorum ama cok yavas hareket edıyo hep ayn yere agır agır vuruyo böyle tırsmama ramak kaldıı:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…