Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aman aman döktürmüş yine hatunlarrrr.....kızlar cok saolun ıyı dıleklerınız ııcın ıyıkı varsınız...ARİFECİM tebrıkler ınsallah bir ömür boyu mutluluklar sana canım.GÜLÇİNCİM hosgeldın kısss gecmiş olsun acıl sıfalar...HALECİM evet valla ates ölcerler fıyatları ucuk bıraz..BURCUCUM yıne ceeee!yapıp kacmıssın...oglusunu gördünmü?canım nasıl miraçımız?opuyorumnanaktan

iyi akşamlar şekerler nasılsınız bakalım biz kızımla uğraşıyoruz yavrumun gaz sorunu hala devam ediyor teyzeleri...
sizler nasılsınız çok özledim sizi ama bir türlü fırsat bulup giremedim ilayda hiç durmuyor birde sürekli misafir geliyor çok yğunum...
partiyi kaçırmışım inş 5000 partisinde burda olurum

slm nurcum ben dr.uma sordum gaz sorunu ıcın ne yapılması lazım dıye

1)sekerli su emzıkle pekmez bal asla verılmemelıdır.
2)emzirdikten sonra mutlaka bebegı dık tutmak .
3)bebegın karın bolgesını 2-3 dk ovusturmak.
4)her bebek agızdan gaz cıkarmaz oyuzden yan yaırmakta fayda var.
5)rezene veya papatya cayı içirilir,asla asırıya kacmamak lazım.
6)karnına sıcak havlu ve oda degısıklıgı cok önemlı.
7)anne cay,kahve,fındık,fıstık,sosıs,salam,sucuk gıbı katkı maddelerı bulunan yıyecek ve ıceceklerden uzak durmalıdır.
8)faydalı gelecek besin yoktur.
9)aileler mudahale edıyorsa buda gaz sorununu tetıkleyen en buyuk etkıdır,sadece anne ve babanın ılgılenmesınde buyuk fayda olacaktır.
canım dedı dr.bı dene bakalım ....

çok sağol canım deneyeceğim dediklerini halam bugn zeytinyağı ve kimyon içirdi bebişime çok rahatladı yavrum uyuyor şimdi

çok sağol canım deneyeceğim dediklerini halam bugn zeytinyağı ve kimyon içirdi bebişime çok rahatladı yavrum uyuyor şimdi

aman iyi masallah canım benim rahat rahat uyusun ilaydamız bende cok korkuyorum dogumdan sonra gaz sorunundan zeytın yagı ve kımyonun kararı nekadar belkı lazım olur bana canım..dogumdan sonra...

aman iyi masallah canım benim rahat rahat uyusun ilaydamız bende cok korkuyorum dogumdan sonra gaz sorunundan zeytın yagı ve kımyonun kararı nekadar belkı lazım olur bana canım..dogumdan sonra...

canım çay bardağının dibine biraz zeytinyağı döküyorsun çay kaşığının ucuylada kimyon at karıştır ve 1 çay kaşığı ver inan çok rahatlattı

canım çay bardağının dibine biraz zeytinyağı döküyorsun çay kaşığının ucuylada kimyon at karıştır ve 1 çay kaşığı ver inan çok rahatlattı

canım benim cok saol arada böyle bize taktıkler var....dogumdan sonra lazım olabılır opuyorumnanaktan

iyi akşamlar hayatım... hala mı devam ediyor ya bu gaz problemi? valla gözüm korktu yaaa... kıyamam yavru kuşuma bu arada nasıl gidiyor tatil canım?
kizlar selam nasil gidiyor hamilelik kimler var burda bakayim??
hoşgeldin mehaycım :) nasılsın?

iyi akşamlar hayatım... hala mı devam ediyor ya bu gaz problemi? valla gözüm korktu yaaa... kıyamam yavru kuşuma bu arada nasıl gidiyor tatil canım?

hoşgeldin mehaycım :) nasılsın?

ablacım çok sıkıcı sürekli evdeyim gelen giden çok fazla kuzucumda rahatsız birde kocişimi çok özledim bizde durumlar böyle...
sen nasıllsın ablacım oğluşumuz nasıl

ablacım çok sıkıcı sürekli evdeyim gelen giden çok fazla kuzucumda rahatsız birde kocişimi çok özledim bizde durumlar böyle...
sen nasıllsın ablacım oğluşumuz nasıl
ohhh... ne zaman dönüyorsunuz peki?

biz iyiyiz oğluşumla canım, büyümeye devam ediyoruz, o büyüdükçe ben de büyüyorum kaydirigubbakcemile3 hamile olmasam var ya bu kadar genişledim diye depresyona girerdim, şimdi tartıya çıkıp kilo aldığımı gördükçe mutlu oluyorum... insanoğlu ne tuhaf kaydirigubbakcemile3
Nur canım büyük geçmiş olsun. Rüzgarım denizim burada müthiş fırtına var, sizin oralar nasıl???
güzelim burada poyraz var ama fırtına şeklinde değil, aman Allah korusun, sezon zar zor devam ediyor çünkü

ablacım eylül başında dönnecez haftaya gelecek babamız bizi görmeye haftaya bide teyzemiz gelecek inş

kızlarrr ben bir ara kayboldum sayfam açık kaldı kızım uyandı onunla ilgilendim sonrada arkadaşlar geldi hastaneye gittik eşimin yanına kızımıda götürdüm babasına acık görsün diye derken bu saat oldu ancak gelebildim fazlada duramıcam zaten baya geç oldu çünkü

geçmiş olsun cnm Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sağol güzelim amiiiiiiiiinnnnnnnn
nerde hasta yatan şifa bekleyen varsa allahım yardım etsin hepsine.

oooo rüzgarım demek artık baya baya ben burdayım diyor heee süppperrrrrrrrrrrr
nasıl peki bunları yaşamak hissetmek? Hani hep merak ediyordun ya ablam neler hissediyorsun???

hımmm jakuzimiz yarın geliyor demek hadi bakalım gelsin rabbim iyi günlerde kullanmak nasp etsin resmini çeker eklersin artıkın abla.

valla ablacım eğer bir aksilik olmaz ise yarın taburcu olacak eşim bakalım o iyi olsunda.
annesi değil abisi kalıyor yanında ablam annesi cereni bırakıp gidemiyorki bir yere lmaz:

teşekkür ederim ablacım nice nice senelere ağız tadı ile inşallah
evet geçen sene iki kişi idik bu sene üç umarım bu sayı seneye artmaz :kedi:

kayra ile görüşürsen çok selam söyle ablam....

slm ben yine geldim gülcincim gecmis olsun hayatim allah acil sifalar versin insallah

sağolasın gönülcüm allah razı olsun.

Allah hepinizden razı olsun zaten oturduğum yerde kimsecikler de yok bi tane var o da işte olmuyor,siz olmasanız ben napardım evimde uzak bi yerlere gitmek için kalakaldım evde valla

hımmm stres yapma sıkıntıdan uzak ol vakit buldukça buraya takıl kafan dağlır güzelim.

GÜlÇİncİm geÇmİŞ olsun canım acİl Şİfalar....

sağol fatoş çok sağol canım...

sağolasın sevtap hoş gördük güzelim nasılsın?

canımmmm nasılsın???
artık seninle hiç denk gelipte konuşamaz olduk yafff
daha hala geçmedimi ilaydanın sıkıntısı ooofff yaaa kıyamam ben ona kuzum benim nasıl ağlıyordur sancı geldikçe oofff bizim azaldı baya yaaa tamamen doğal yollarla. umarım ilayda da kurtulur bişr an önce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…