Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar bugün bizim evlilik yıldönümümüz 2sene oldu ne çabuk
nice yıllara huzurla saglıkla mutlulukla cnm sende ben gibi yenisin bizimde 15temmuzdu opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bi kulagınla he dicen ötekiyle boşversene dicen cnm hiç sıkıntı yapmaya degmez mecbur alcaz yapcak bişi yok kiminin bünyesi almaya elverişli bebeleri açmı bırakalım içerde alemler yaaaaa

artik öyle yapcaz ama yapcaz demesi kolay yapilmiyo ya ben cok takiyom nedense offffffffff

sen iyisin canim ben insallah daha fazla almam ya kendime sitres yapiyorum
birde aldimiz kilo kendimize onlara neoluyor bilmem :1no2:
herhalde kiskaniyorlar:roflol::roflol:

sırnaşık şeysırnaşık şey bencede kıskanıyolar..
ben doktora dedımkı ya ben hıc dıkkat etmıyorum dedım öle hıc kalori hesbaıda yapmam dedim halaaaa bana dıkkat et dıo tansıyon yuksek cıkarmıs allam yaa benım normalde tansıyonum 9-5 delikafadulden yukselse ne kadar yukselcek -tatlicadiarzu-

amin işallah tşk arkadaşlarhgnktr cnm ilk başımı var 18 aydır uğraşıyoruz ve 18 aydır hüsran dayanamıyorum artıkk

canım sabret 18 ay dile kolay tabii ama inşallah sabrının mükafatını en kısa zamnda alırsın
daha fazla beklemeden kucaklarsın yavrunu:Saruboceq:

artik öyle yapcaz ama yapcaz demesi kolay yapilmiyo ya ben cok takiyom nedense offffffffff

takma kıs ben 56ile kaldım 72yim napim bana düşük önleyici igne yaptırdı 7ay oda kilo olarak döndü şiştim resmen yeni kesti kilo alımımda durdu şükür ama çok yakıştı kızım için degerrrr

selam kızlar bir taraftan üzgünüm bir taraftan içimde bir huzur var nedir anlayamadım ama adet olmama rağmen üzülmedim bi taraftanda tüm umutlarımı kaybettim
hakkında hayırlısı olsun canım, demek zamanı değilmiş diye düşünmelisin bence, Rabbim en doğru zamanda verecektir o meleği sana :) bu kadar kafaya takmaman da gerekiyor, biliyorsun bu da zorlaştırıyor hamile kalmayı, umudunu kaybetmek yok, sadece 1 ay sonrasına erteliyorsun umudunu :) dualarımız seninle, gelecek ay adet tarihin ne olacak?
kızlar bugün bizim evlilik yıldönümümüz 2sene oldu ne çabuk
canıııııııııııııııımmmmmmmm Allah ayırmasın, Allah mutluluğunuzu daim ettirsin ve küçük bir melekle daha da artırsın inşallah güzelim... nice nice mutlu yıllara inşallah canım

amin işallah tşk arkadaşlarhgnktr cnm ilk başımı var 18 aydır uğraşıyoruz ve 18 aydır hüsran dayanamıyorum artıkk

ah be guzelım haklısın üzülmekte ama hep dusunki yolun basındasın..bızde 1 yıl ugrastık olmadı sonra doktora gıttık bı 6 ayda öyle ugrastık sonradan bı anca suprizz... ama hep tekrar edıyorum dusunmuceksın hamılelıgı ben ılk kan testım 2 cıktıgında nasıl aladım bılıyomusun sonrakı 2 lerı gordugumde hıcbısı olmadı alısmıstım artık :1no2:
yeterki gercekten ama gercekten kafandan bı suelıgıne uzaklastır kafandan hamileliği deki ya cocuk olmasada olur herkesın cocugumu avrmıs de :kedi: bende ıse yaradı acıkcası denemen bısı kaybettırmez:kedi:

amannnnnnnn ye gitsin yaaaaaaaaaaaaaaaa getirin börek cörekleri hepsini yicem
lülülülülülü bunlar varya neolsa hep bizden biliyorlar tansiyonda kiloda carda cirtdaşakkıdı

sağolun kızlar desteğinize ihtiyacım var gerçekten çok bunaldım.. kumsal amin cnm işallah........ işallah rüzgarım:...... gelecek tarihim :22 ağustos cnm

kib kzılar ben gidiyom dinleniyim uzanıyımda böbregim sancı yapıyo yine baskı var yanlarımda öpoüyorum hepinizi kocaman allah emanetsinizzzzzopuyorumnanaktan

amannnnnnnn ye gitsin yaaaaaaaaaaaaaaaa getirin börek cörekleri hepsini yicem
lülülülülülü bunlar varya neolsa hep bizden biliyorlar tansiyonda kiloda carda cirtdaşakkıdı

cokacimcoook:içelim:cokacimcoook:içelim: yiyelim içelim cicim bis sallaadelikafadulden

hgnktr sağol cnm ama yapamıyorum işte bi yapabilsem.. kumsal allah mutluluğunuzu artırsın canım hayırlı evlatlar versin işallah..

sen öyle diyorsan bizde rahat olalim zaten bebisler geldimi kendilinden gider herhalde kilolar kalsada kalsin ya ucunda ölüm yokya
yeterki evlatlarimiz saglikli olsun

canım ablam benim çok teşekkür ederim sağol amin ablacım inşallah rabbim hepimizin yuvasını kem gözlerden uzak tutsun mutluluk huzurla doldursun:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…