Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

eşimle hiç bişi yokken sogukluk girdi aramıza daha dogrusu o soguk dünden beri çok aynı yatakta uyuduk ama o bi uçta ben bi uçta sebebide yok dün suratı çok asıktı sadece bana karşı herhangi bi kırgınlıkta yapmadım ona karşı saygısızlıkta böyle bizamanda okadar agrım varken ben ona hiç sırtımı dönüp yatmadım ve gece çok böbregim sancıdı sabaha kadar agladım hala aglıyom mutsuzum hiçbişiden zevk almıyom buara

rüzgar deniz

çok güzel yazmışsın vallahi motive ettin beni,Allah senden ve burdaki tüm arkadaşlarımdan razı olsun sağolun varolun
rica ederim canım, ne demek, önce sen iyi ol ki bebişin de iyi olsun :)
bu arada beni de ekler misiniz sat 22 haziran
nilsu'cuğum eğer sürekli bu siteye girer kendinden haber verirsen, muhabbetlere katılır diğer arkadaşlarla da bilgi alışverişi içine girersen zaten listeye girmeye hak kazanırsın, ama bunun için seni biraz tanımamız gerek, şu an burada arkadaşların bir çoğu bu şekilde listeye girdiler, onlar sana anlatsın :)
h.g kızlar nasılsınız keyifler nasıllll
günaydın musyas :)
h.b cnm benim bugün biraz morelim bozuk durgunum karışıgım mutsuzum bugüne mahsus
hayrola ne oldu? hyardım edebileceğimiz bir şey mi?

günaydin canlarıııııımmm mutlu güzel bi gün olsun inşallahhhh öpüorum hepinizi opuyorumnanaktan
günaydın yengecim, nasılsın bugün?

işde bir sorunu olmuş olabilir, aklı işinde olduğu için sana soğukmuş gibi gelmiş olabilir, erkekler genelde sıkntılarını ve üzüntülerini paylaşmazlar, paylaşan biz kadınlar oluruz... bugün akşam da yine aynı şekilde gelirse, yumuşak bir sesle "hayatım kötü bir şey mi oldu yoksa seni kıracak bir şey mi yaptım bilmeden" diye sorabilirsin... kendi kendine senaryo yazma sakın, biliyorsun bu konuda biz kadınlar çok başarılıyızdır :)

tatlım birincisi senin için bu dönemler bence normal bi çok arkadaşım var hamileliliğin ilerlemiş döneminde duyguları karmakarışık olan,bazılarımızda ilk aylarda başla duygu karşıklığı bazılıarımızda ise sonradan,senin bunları arada yaşaman normal,şöyle düşün içinde normal insanlara göre iki kalp iki beyin iki can var,bazen bunun yükü nadirde olsa ağır glir insana Rabbim sana da bebeğine de sağlık şifa versin inşallah,ve de eşin için pekte canını sıkma kimbilir onunda kafasında neler vardır,belki durumunuz iyi değilse doğumu düşünüyordur ve sonrası belki biriyle münakaşaya girmiştir ya da başka bişi eğer sen ona karşı bişi yapmamışsan boşver bence zaman,ama dedim ya normal insanlarda bile gebe olmayan yani 6 ayda bir falan insana ağırlık hiçbişi yapmamam isteği gelmez mi,üzme kendini lütfen

cnm onun ailesiyle altlü üstlü oturuyom ailemden kimmse ler yok burda ve biliyoki 13saat tam hiç bi arkadaş hiç bir komşu olmadan evde onu bekliyom gelsinde iki sohbet edelim die ama ogeliyo pcden bana sorular soruyo neyaptın anlatsana ee bukadarmı evde 13saat tek başına oturan bişirden nekadar kelime çıkarki kadınlar kulübündeki arkilerimden konuşmamı sevmiyo ne bilim ben ilgi bekliyom azda olsa şevkat bekliyom ve buldugum sanki, ohamileymiş gibi surat h,iç konuşmama gücüme gidiyo ben kim için bukadar zorlugu çekiyomki ve çektigim halde yüzüm gülüyo asla yansıtmıyom ona agrımı canımın yandıgını

aaaa böyle olmaz ama... içine kapanmak falan yok, şu an hormonların da tavan yapmış durumda, alınganlık yapıyorsun bence
kızlar kusura bakmayın herkesten özür diliyom sabah sabah sanırım doldum canınızı sıktım özür dilerim
yok canım, özür dileme :) özür dilenecek bir şey yok üstelik
günaydın kızlar nasılsınız
inşallah hep birlikte güzel bir gün geçiririzopuyorumnanaktan
günaydın tatlıııııııııımmmmmmmmmmmm

saol cnm yazın için haklısın belkide şu varki ben kolay kola yiçimi dökmem demekki gerçekten bu son olay canımı içten sıktıki burda paylaştım neyse ben nelşer atlattım bunuda atlatırım çok şükür rabbim saglık versin yeterki

saolun kızlar iyiki varsınız yanımdaolmasanızda taa ordan birileri benim için paylaşım yapıyo ya buda herşeye bedel teşekkürlerr

ya ksılar kendime güzel bi ticker yapmak istiyorum bunu da sağolsun başka bi topikte arkadaşım var o yaptı ama ben kendim istediğim gibi bişi yapmak istiyorum ama nasıl yapıcamı bilmiyorum

ha şöyle,inan bana tatlım öyle zamanlrda öyle zor anlar yaşıyoruz ki biz kadınlar,bi de kadınlara göre erkekler daha güçlüdür derler,fizik gücüyle halledilseydi herşey dert mi kalırdı insanda,ben hep derim ki hayat kazanıcana ben kazanim öyle yap bence tatlıma.s.

teşekkürler cnm benim muck miniginle sanaopuyorumnanaktan

demek ki artık göstermen gerekiyor, erkekler fedakarlıktan anlamazlar... benim eşim de sezon olduğu için sabah 8.00'de gidiyor işine akşam 11 -12 gibi geliyor, benim ailem İstanbul'da ben bu küçücük bir şehirdeyim, üstelik eşimin ailesi ile de görüşmüyorum en azından bir kısmıyla, ben de yalnızım ama yalnız olduğumu ve sıkıldığı hissettiriyorum, her zaman değil tabii... benim İstanbulda çok sosyal bir insan olduğumu biliyordu evlenmeden önce, burası bana hapishane gibi geldi resmen, doğru dürüst ne bir sineması, ne alışveriş merkezi falan var, tek yapacağın şey merkeze inip 15 dakika yürümek ve geri dönmek, yapacak hiçbir şey yok... sana anlatmak istediğim şu... ben eşime hiçbir zaman dırdır şeklinde sıkıntılarımı ifade etmiyorum, zaman zaman sıkıldığımı, onunla vakit geçirmek istediğimi ama hamile olduğum için bu yaz bunun mümkün olamadığını ifade ediyorum... bana ara sıra vakit ayırması gerektiğini farketti ama bunu ince ince anlatmaya çalıştım, sıkmadan... eh başardım da... kadınlar cin gibidir, sen de bunu yapabilirsin güzelim

filiz ablaaaaaaaaaaaaaaa herkese günaydın dedin beninim slmımı almadın küstünmü ban abla yyyyyyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamafoldumben

doğum tarihin ne canım?

saol cnm bunu konuştuk daha önce bu konuyu oda biliyo sıkıldıgımı normal zamanda çok iyi dertleşir sorunlarımızı çözeriz bende ist kızıyım ve çevresi çok kalabalık biriydim burda bırak arkadaşı selamını alcak komşu yo kküçücük yer neyse...cnm benim çok agrım var gögsüm sıkışıyo çok daha falza bunaltmıyım kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…