Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sağolun kıslar çok teşekkür ederim,Allah razı olsun,peki siz kaç haftalıkken keseyi gördünüz ve de kalp atışını ne zaman uydunuz

peki benim beş haftalık ama kaç gün olduğunu bilmiyorum dr perşembe gel dedi iki gün sonra o zaman görür müyüm acaba ve de kalbbini duyar mıyım Allahın izniyle

inş.cnm duyarsın keseyi görürsünde belki kalbini 1-2hafta sonra net duyarsın daha kan pıhtısı kadar bişi çünkü net duyulamıyabilir 7de net duyuluyo ama kalp cnm hayırlı olsun saglıkla inş bebeginiz

canım ben ilk gittiğimde adetim e göre 2 aylık hamilke olmam lazımdı.ama geç döllenme olmuş.ilk gittiğimde 5 haftalıkmış sadece kese göründü 2 hafta sonra gittim 7+3tede kalp atışını duyduk rabbime çok şükür çok korkmuştum ama.inşallah sende hayırlısıyla duyar güzel haberlerle gelirisin

kızlarrr nasılsınızzzz
galiba bensiz parti olcak yarınmafoldumben
benim hakkımı ayırın emi akşam yerim doktordan gelinceee
az önce bi arkdaşımın hamile haberini aldfım değeri4000 doktor üçüz bile olabilir demişzemuszemus
doğal yoldan hamile kaldı
şimdilik iyi akşamlar hepinizee çptüm canlarım
yaaaaa :KK43: hay Allah ya... neyse senin için ayırırız güzelim
gözü aydıııııııııııınnnnnnnnnnn üçüz? hem de doğal yoldan... hay maşallah hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
yaaaaa ben 4000 yetısemıcem sanırım hayırlısı sabah gec uyanıyorummmmm ama yarın erken uyancam kacırcam ılk partım cunkuuuhihoyyytsımdılık hepınıze ıyı geceler yarın gorusmek uzere cookk opuldunuzzzzzzzzzzopuyorumnanaktan
o kadar erken bir saatte ulaşamayız gülüm, sen uyu :)
slm kıslar hepinize hayırlı sabahlar,ben bugün çok tedirginim,iki yıldır beklediğim o güzel haberi aldım,ve 5 haftalık hamileyin,perşembe günü randevum var drum perşembe gel şimdi bişi gözükmez dedi,ama sanki bebeğimi göremicekmişim,bişi olucakmış gibi geliyo beni terkedicekmiş gibi,sizlerde de böyle oluyo uydu lütfen payaşır mısınız
nerhaba nilsu :) bu kadar panik ve tedirgin olma güzelim, yoksa bu 9 ay geçmek bilmez... biraz rahat olman gerekiyor, 9 ayın sonunda kafayı yemek istemiyorsan sakin olman gerekiyor... aklına kötü bir şey getirme ki kötü bir şey olmasın... her zaman söylüyorum kötü enerji kötüyü, iyi enerji iyiyi çeker kendine, perşembe çağırdığına göre doktorun keseyi görebilirsiniz, kalp atışlarını duyamayabilirsin ben 8. haftada görmüştüm kalp atışlarını, 6. haftada da keseyi, acele etme, panik olma... ne kadar küçük olursa olsun o seni hissedebiliyor... şu an güvenli bir ortama yerleşmek için savaş veriyor ama sen bebeğine yardımcı olmuyorsun bu korku ve paniğinle, lütfen eğer dediğin gibi bu bebeği çok istiyorsan rahat ve sakin ol, ki o da rahatça tutunsun sana annesi :) yazık ona... senin salgıladığın adrenalin onu fazlasıyla etkiler (olumsuz yönde)... hadi bakalım, şimdi derin bir nefes al ve sakin ol :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................33. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................31. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................30. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Gcan......................................30. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................27. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................25. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................25. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................23. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 18. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................15. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 11. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

rüzgar deniz

çok güzel yazmışsın vallahi motive ettin beni,Allah senden ve burdaki tüm arkadaşlarımdan razı olsun sağolun varolun

saolsun cnm ben veriyim bilgileri yine 56kilo ile hamiş kaldım 04/01/2009da şuan 29+2günlük hamişim 72kiloyum kız bebegim olcak adı zeyneb ada enson 28+4te 1400gr dı başka bilgi lazımmı
,
cnm biraz agrım var morelimde bozuk bilmiyom mutsuzum bugün içime kapandım iyice

kızlarrr nasılsınızzzz
galiba bensiz parti olcak yarınmafoldumben
benim hakkımı ayırın emi akşam yerim doktordan gelinceee
az önce bi arkdaşımın hamile haberini aldfım değeri4000 doktor üçüz bile olabilir demişzemuszemus
doğal yoldan hamile kaldı
şimdilik iyi akşamlar hepinizee çptüm canlarım
aaaa burcutoşşş kim hamiş kıı ben tanıomuyum???

slm kıslar hepinize hayırlı sabahlar,ben bugün çok tedirginim,iki yıldır beklediğim o güzel haberi aldım,ve 5 haftalık hamileyin,perşembe günü randevum var drum perşembe gel şimdi bişi gözükmez dedi,ama sanki bebeğimi göremicekmişim,bişi olucakmış gibi geliyo beni terkedicekmiş gibi,sizlerde de böyle oluyo uydu lütfen payaşır mısınız
hayırlı olsunn canımmm hiç kafaya olumsuz takmaya gerek yok neden karamsar düşünüosun ki sen bol bol dua et ona sığın içini ferah tut ve hayırlısını iste opuyorumnanaktan

slm yengeç genelde topikte oluyosun gözlemlediğim kadarıyla çalışıyo musun
selam canımmm evtt burda arkadaşlarım var ve ortam çok samimi sıcak bi girdim çıkamıorum çalışıorum hayatım mesai başlıo açıorum bitio kapıorum bazen yoğun oluorum yazıorum ama kaçırmamaya özen gösteriorum takip ediorum sürekli başka topiklere bakmıorum bileeee :dilcikar: sen neler yapiosun

h.b cnm benim bugün biraz morelim bozuk durgunum karışıgım mutsuzum bugüne mahsus:KK43:
hayırdır canım noldu kötü bişe yok inşallah :teselli:

günaydin canlarıııııımmm mutlu güzel bi gün olsun inşallahhhh öpüorum hepinizi opuyorumnanaktan

X