Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet valla bende aboow oldum
bu gacılar bizide geçti vallakaydirigubbakcemile3
he valla, sizin elinize kimse su dökemez derdim ama bak çıktı kaydirigubbakcemile3
sagol cnm benim allah razı olsun inşallah cnm az kaldı bakalım yolu yarıladıkkk
hatta yarıyı bile geçmişsin canım sen, çok da bir şey kalmamış :)

benim göğüsler hala 75 olduğu için altı diye bişey yok kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama çok terliyorum ve tenim çok sıcak kocamda diyo nie böle sıcaksın hep

tenimden ateş fışkırıyor nerdeyse, sigara ucunu değdir yakar valla (biraz abarttım ama olsun, ancak böyle ifade edebiliyorum napiim)

benimde öyle ablacım çok sıcağım sanrım normal üşüyen hamile görmeidm hiç daha

ben hamile kalmadan önce çok üşüyen bir tiptim, eşim bile derdi sen yaz günü çorap giyecek cinsindensin diye, şimdi bazen eşim ya serin mi bu gece hava diyor, yoooo gayet sıcak diyorum hayretler içinde kalıyor adamcağız :)

iyi ablacım ne olsun günlük yoğun işlerin ardından oturdum kafamı dinliyorum
cerenim uyuyrken bakem dedim size
sizde ne var ne yok bakalım

iyi ablacım ne olsun günlük yoğun işlerin ardından oturdum kafamı dinliyorum
cerenim uyuyrken bakem dedim size
sizde ne var ne yok bakalım

dinlen hayatım, yoruluyorsun tabii normal olarak :)

valla sıcakla boğuşuyorum ben, normalden iki üç kat daha fazla hararet var, günde neredeyse 3 defa duşa girip çıkıyorum

dinlen hayatım, yoruluyorsun tabii normal olarak :)

valla sıcakla boğuşuyorum ben, normalden iki üç kat daha fazla hararet var, günde neredeyse 3 defa duşa girip çıkıyorum

yoruluyorum valla ablam yaa
gece uyanıyoruz bir kaç kez uyku hep bölünüyor gündüzde ben uyuyamam baş ağrısı oluyor
ev iş ceren derken valla ne zaman akşam oluyor anlamıyorum

ateş basar normaldir son günlerde ben uyuyamıyordum sıcaktan

ben bişiler yemeye gidiyorum canlarım eğer yemeğim bittiğinde cerenim hala uyuyor olursa gelirim yanınıza sayfam açık

çok normal güzelim, tatlı yorgunluklar bunlar :)

offf ne ateş basması hemde
ben bişiler yemeye gidiyorum canlarım eğer yemeğim bittiğinde cerenim hala uyuyor olursa gelirim yanınıza sayfam açık

afiyet olsun birtanem, hadi bakalım, bu akşam da sana izin verir inşallah, mutlu mesut ve huzurlu uyusun benim minik cadım Şeniz

aaa sadece 79 sayfacık kalmış 4000'e
zemuszemusparti yapıcazzzz

heeeeeeeeyyyyyyyy biz geldik
nasılsınız kızlar
hoşgeldiniz dünürüm gelinim nasıl
aynen ablacım markete gittiğimizde peynir süt reonunda titrerdim kaydirigubbakcemile3
HOSGELDİNİZ HATUNLARRR NİRDEYDİNİZ YAAAAzemuszemus
hoşbulduk canımcım yaa benim net gidip duruyo bugun genel bi sorun varmış az önce yine gitti delirdim
kızlar neden yazmıyorsunuz yaaa
netim gitti yine dünürmafoldumben

afiyet olsun canım

parti yapıcaz di mi? inşallah zemuszemus zemuszemus zemuszemus

ayyy buzdolabının içine girmek istiyorum bazen valla

net galiba türkiye genelinde bir sorun olmaya başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…