Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kısss masallah allah nazarlardan korusun melegini

amin teyzesii tosun olcak gibi benim kıs :ecrin_bebek: bu arada bende kacıcam sevtapcım artık kalkayım pc basından gamyoncuiremsu salatamı fılan yapim sonra kocişimle pazara gıdıcess yarın gorusurusss şimdilik ii akşamlarrrr:1hug:

amin teyzesii tosun olcak gibi benim kıs :ecrin_bebek: bu arada bende kacıcam sevtapcım artık kalkayım pc basından gamyoncuiremsu salatamı fılan yapim sonra kocişimle pazara gıdıcess yarın gorusurusss şimdilik ii akşamlarrrr:1hug:
ıyı aksamlar tatlım allh a emanet ol sekerim...hormonsuz yıyecekler al sekerım opuldunŞeniz

kızlarrr sıcaklar çok fena burda 45 dereceydi dün klimalar bile zor soğutuyor nem korkunç eve gider gitmek klimayı açıp yatıyorum ya bu halimden hiç memnun değilim önceden kıpır kıpır durmazdım hiç ne oldu bana bilmiyorum elim kolum kalkmıyor hem havalar hem yaşadıklarım galiba bilmiyorum heyecanlanamıyorum kolay kolay hafat sonu biryerlere kaçmayı düşünüyoruz belki iyi gelir bakalım zevk aldığım herşeyi yapmaya çalışıyorum ama eskisi gibi olmuyor inşallah geçicidir yada havalardandır kızlar
Çiğdemcim, havalar gerçekten korkunç sıcak, hele hele sizin oralar felaket, Antalya'nın sıcağını bilirim, aman Allah yandım dedirtir adama, bu arada bu halin çok normal güzelim, sen yine metanetli ve cesur bir kadınsın, yerinde başkası olsa eminim sürüm sürüm sürünürdü yaşadıklarından sonra, sana hayranım canımcım :) senin yaşadıklarına benzer yaşayanlar için çok önemli ve alınması gereken bir örneksin birtanem... kimse senden kıpır kıpır, canlı, şen şakrak olmanı bekleyemez... ama artık yaşadıklarını geride bırakıp önüne bakman gerekiyor hayatım ve bunu da yapmaya başlamışsın gördüğüm kadarıyla, gerçekten hayran olunacak bir tavır sergiliyorsun :) şimdi hamileyken yapamadıklarını yap, yazın tadını çıkar, eşinle hovardalık yap ve gününü gün etmeye bak :) biliyorsun tekrar hamile kaldığın zaman kısıtlanacaksın :) o yüzden şimdi bugünleri değerlendir ve tadını çıkar tatlım :) eskisi gibi olmasını bekleme çünkü yaşadığın acı seni biraz daha olgunlaştırdı, tabii ki bu durumun geçici ama eskisi gibi olman için biraz zaman geçmesi gerek :) kimse senden şu an için eskisi gibi olmanı bekleyemez zaten beklememeli de... sen de bekleme tatlım :) seni çoooooooooook öpüyorum tatlişkom Şeniz Şeniz Şeniz
niye ssasırıyon cicim senın kocan senın atesını sondurmuyomu sengözlerimebaksanab
yeme benı simdiii:icecream:yoksa dondurma yerim bak delikafadulden
anaaaaaaa azmış bu gacılaaaaaaarrrrrrrr :1shok: :1shok: :1shok:
kızlar slm ne haber bayagı kaynatmışsınız valla okuyayım diye baktım ama gözüm yemedi..neden kimsecikler yok..
canım nasılsın? geç geldin onun için kimse yok :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 10. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
zemuszemus zemuszemus zemuszemus
:nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

kızlar bugün doktora gittik 28+4üz bugün itibariyle 1400gr olmuş kızım saglıgı suyu yerinde rahim boyu normal herşey iyi çıktı şükürrr maşallahhh:nazar:

kızlarrr amma kaynatmışınız heee tek tek okudum herşeyi başlarda ağlanmış gurbetlikten spnra malum konularda sapıtılımış yineeeekaydirigubbakcemile3
benim iş yerinde net gitti çıkana kadarda gelmedi eve geldim anca bakıoyrum topiğee

gülçiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn, burcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hu huuuuuuuuuuu kızlaaaaarrr... bırakın geçmişi leyn gelin bakem buraya

kızlarrr amma kaynatmışınız heee tek tek okudum herşeyi başlarda ağlanmış gurbetlikten spnra malum konularda sapıtılımış yineeeekaydirigubbakcemile3
benim iş yerinde net gitti çıkana kadarda gelmedi eve geldim anca bakıoyrum topiğee

bu gacılar azmış anam... abooooovvvvvvvvv dedim ben de kaydirigubbakcemile3

ya burcu, sana bir şey soracağım... benim göğüs altım çok terliyor normal olarak sıcaktan ama elimi sürdüğüm zaman alev fışkırıyor sanki, o sıcak elimi yakıyor, oluyor mu sende de ya? sıcaklardan mı oluyor acaba bu?

ya burcu, sana bir şey soracağım... benim göğüs altım çok terliyor normal olarak sıcaktan ama elimi sürdüğüm zaman alev fışkırıyor sanki, o sıcak elimi yakıyor, oluyor mu sende de ya? sıcaklardan mı oluyor acaba bu?

benim göğüsler hala 75 olduğu için altı diye bişey yok kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama çok terliyorum ve tenim çok sıcak kocamda diyo nie böle sıcaksın hep

X