Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ya kızlar yardım edin nolur, adetimden 4 gün önce kan testi yaptırdım değer 2 çıktı, şimdi adedim 3 gün geçti idrar test kitleri negatif çıkıyo ama adet olmuyorum, normalde düzenlidir çok, sizce durum ne, aynı şeyi yaşayanlar var mı yaaaaaaa lütfen cevap

kızlar ben sürekli karşı odaya gidiyorum ısınmaya yerimde pek olmuyorum o yüzden yazamıyorum size

filiz allahmı söyletiyor kız seni ne minigi minik falan yok eger gebelikten söz ediyorsan..heleki bu ay hiçmi hiç ümit yok..canlarım sagolun destekleriniz için..ceren cim özen gösteririm ama bir iki günde bitecek işler degil ince işler için acele edemem zaten artık onuda yavaş yavaş yapacam sonuçta mutfak ve salondaki vitrin için dolaplarda yemek takımlarını cam eşyaları hep biz yerleştirecez..yatak odası falan var..ince işler ama zaman alır biraz neyse tek degilim allahtan..

ohooooo sen uzun zamandır okuduklarıma dayanarak çok titiz olduğunu biliyorum temizlik konusunda istediğin kadar yanında birileri olsada sen yine kendini yorarsın bana öyle geliyo vallahi elinin her yere değmesi lazım senin senin konuşmalarından hep bu sonucu görüyorum allah yardımcın olsun ama çok yorma kendini enerjinin tükenmemesi lazım ilerideki güzel günler için :eek:klava:

cerencim bişey sorucağım sana ben 8+6 oldum fakat gebelikte bebek ne zaman karın bölümüne geçiyor internette baktım bişi anlamadım şu an hala kasık bölümündemidir

cerencim bişey sorucağım sana ben 8+6 oldum fakat gebelikte bebek ne zaman karın bölümüne geçiyor internette baktım bişi anlamadım şu an hala kasık bölümündemidir

canım evet benimki bile şuan hala kasıkta 14. haftadayız düşün... bunu nerden biliyorum çünkü doktor ultrasonu hep kasığımda tutuyor ve bebeği orda görüyorum :)
ama dediğin gibi karın bölümüne ne zaman geçer bilemiyorum. hayırdır tatlım sancı falanmı var?

filizcim takma kafana tatlım dediğim gibi bir sorun olsaydı eğer doktorun söylerdi. en kötü ihtimalle bak şöyle düşün. daha önce malesefki bunu üzülerek söylüyorum 3 düşüğün vardı :KK43: ve yazıkki bu konuda tecrüben var ama sen ne diyordun doktora gitmeden önce bu sefer daha öncekileri yaşamıyorum farklı hissediyorum diye. canımın içi bu kez bebeğin sana tutundu ve sende can buluyor annesi kalp atışını çok net görmedin diye üzme kendinide meleğinide bizleride lütfen. düşünki o an gerçekten ultrasonda sorun vardı ve göremedin herşey olabilir. ama kötüsünü düşünmek yok.... güzel haberlerle döneceğine inanıyorum ben ve inşallah 2009 da kucağına bebeğini alan annelerden biri olacaksın allahın izini ile tatlım....

ya kızlar yardım edin nolur, adetimden 4 gün önce kan testi yaptırdım değer 2 çıktı, şimdi adedim 3 gün geçti idrar test kitleri negatif çıkıyo ama adet olmuyorum, normalde düzenlidir çok, sizce durum ne, aynı şeyi yaşayanlar var mı yaaaaaaa lütfen cevap

canım ya kendi kendini yiyip bitireceğine doktora danışsan ya daha net bir bilgi alırsın daha sağlıklı olur.... böyle şeyler yıpratır insanı düşünmemeye çalış...

filizcim takma kafana tatlım dediğim gibi bir sorun olsaydı eğer doktorun söylerdi. en kötü ihtimalle bak şöyle düşün. daha önce malesefki bunu üzülerek söylüyorum 3 düşüğün vardı :KK43: ve yazıkki bu konuda tecrüben var ama sen ne diyordun doktora gitmeden önce bu sefer daha öncekileri yaşamıyorum farklı hissediyorum diye. canımın içi bu kez bebeğin sana tutundu ve sende can buluyor annesi kalp atışını çok net görmedin diye üzme kendinide meleğinide bizleride lütfen. düşünki o an gerçekten ultrasonda sorun vardı ve göremedin herşey olabilir. ama kötüsünü düşünmek yok.... güzel haberlerle döneceğine inanıyorum ben ve inşallah 2009 da kucağına bebeğini alan annelerden biri olacaksın allahın izini ile tatlım....

Amiiiiiiiiiin birtanem amiiiiiiiiiiiiiiiin. İnşallah güzelim söylediklerin gerçekleşir :1hug:

eee kızlar yine kimseler kalmamış
burda da kar yağmaya başladı ayyy ne güzel...
yoksa herkes dışarda kar topumu oynuyor :)

Cerencim aman sokaklarda dikkatli yürü canım, şimdi çok tehlikeli, yollar buz tutar, bastığın yerlere çok dikkat et gülüm. Bu arada seyretmeye doyum olmaz o güzelliği, tadını çıkar canımcım. Ben senelerdir kara hasretim :KK43:

Cerencim aman sokaklarda dikkatli yürü canım, şimdi çok tehlikeli, yollar buz tutar, bastığın yerlere çok dikkat et gülüm. Bu arada seyretmeye doyum olmaz o güzelliği, tadını çıkar canımcım. Ben senelerdir kara hasretim :KK43:

canım ya pek yürümüyorum aslında şirkettekiler beni evden alıyor eve bırakıyor evin kapısı ile arabanın kapısı arasındaki mesafeyi görüyorum sadece :) şanslıyım bu konuda yani :)
kar yağışınıda izlemek ayrı bir zevk tabii... senin adına üzüldüm sende aç tv den izle şeker... kaydirigubbakcemile3

slm kızlar..ierrorcum titizlik biraz var öyle çok dgl ne yalan söyleyeyim ama daha çok stres nasıl olacak ne olacak vs.telaşı vardı bende eşimdede kolay olmuyor eşimle benim beraber ilk ev taşımamız üstelik eşim en son küçükken taşınmışlar o bendede stresli o yüzden..evin içine girelim kabaca yerleştirelim gerisini allahın izniyle yavaş yavaş yaparım..filizcim inş cnm dedigin gibi olur bende artık istiyorum... bir arkadaş sormuştu kim oldugunu unutum benimde kan testimin sonucu hep 2 çıkıyordu önemli dgl takılma ona hormonlardan kaynaklanıyor sanırım o test yapsanda idrarda ona inanma kan testi dogru sonuç verir 5 altındaysa negatiftir..fazla stres yapmamaya çalış..

filizcim balıkesirdetdin dimi sen ben ora okurken bi yıl acayip kar yağmıştı öyle böyle değil ama süperdi heryer bidahda öyle kar olmamıştır herhalde orda
cerencim oh valal iyimiş özel araba:mymeka:
bende sırf bu yüzden ehliyet aldım 1 yıl oluyor ama trafiğe çıkmaya cesaret edemiyorum arabada bide otomaitk vites kaydirigubbakcemile3 cesaret yok bende galiba

canım ya pek yürümüyorum aslında şirkettekiler beni evden alıyor eve bırakıyor evin kapısı ile arabanın kapısı arasındaki mesafeyi görüyorum sadece :) şanslıyım bu konuda yani :)
kar yağışınıda izlemek ayrı bir zevk tabii... senin adına üzüldüm sende aç tv den izle şeker... kaydirigubbakcemile3

Şanslısın o zaman canım, yine de o mesafe bile önemli, buz falan tutar sen yine de dikkat et yasakkelime, kardeşim şu an Seattle'da doktora yapıyor, bana her gün kar resimleri yollayıp duruyor, eh TV'de de haberlerde verdikçe seyredip sevinç yapıyorum sırnaşık şey

filizcim balıkesirdetdin dimi sen ben ora okurken bi yıl acayip kar yağmıştı öyle böyle değil ama süperdi heryer bidahda öyle kar olmamıştır herhalde orda
bende sırf bu yüzden ehliyet aldım 1 yıl oluyor ama trafiğe çıkmaya cesaret edemiyorum arabada bide otomaitk vites kaydirigubbakcemile3 cesaret yok bende galiba

burcucum ben Ayvalık'tayım, Balıkesir'e bağlı olduğu için profilime Balıkesir dedim. Geçen sene o taraflara çok kar yağmış, biz de o sayede kar tatili yapmıştık ayvalık'ta, hehehe, biz de kar namına bir şey yoktu halbuki

kız neyen korkuyon yapma öyle. eşinle beraber alıştır kendini yavaş yavaş içindeki korkuyu yenmelisin. yarın öbür gün lazım olur başkasından yardım bekleyene kadar kendi işini kendin halledersin şeker....

ayy bende aldım ehliyet ama sene olmadı yazın almıştım ama bende pek çıkm adım azıcık korku var ama daha çok eşim panik oluyor ben kullanırken biizm oralarda kullanıyordum ara ara ama bundan sonra zor olur karda falan..bizimde otomatik degil ama degiştirmeyi düşünüyoruz otomatik alacaz o zman bende rahat kullanayım diye..

ya ben çok kuallandım ama hep eşim yanımda oluyor uzun yolada gittim ama tek başıma bi türlü cesaret edemedim

Arkadaşlar çooooooooook uzun süredir araba kullanan biri olarak size tavsiyem korkularınızın üzerine gidin ve kullanın (tabii karda değil). Eşimin tecrübesi benden daha az olmasına rağmen o bile karışır bana ve ben de "sen kullanırken ben karışmıyorum, aynı saygıyı da senden bekliyorum" diyorum ve susuyor. Hanımlar ipleri vermeyin kocalarınızın eline. Motivasyonunuzu düşürmelerine izin vermeyin. Onlar direksiyon başında bayanların dikkat çektiğini biliyorlar, o yüzden araba kullanmamızı istemiyorlar. Sebep sadece bu. Siz de korkup araba kullanmazsanız onların ekmeğine yağ sürersiniz. Şu karlar erisin geçin direksiyon başına bakalım. Göreyim sizi :)))

ay benim eşim kullanmıyorum diye kızıyor ama onun yanında stres oluyorum dediğim gibi yalova bursa gittim geldim çok ama şöyle yapsana böyle yapsana belki yalnız olsam daha rahat olcak işte böyle sağdan soldan arabalr gelince manevra tekniklerini bilmiyorum öğrencez mecburen

X