Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

3 ay boyunca yattım kanamam falan oldu erken olma riski vardı internetide iptal ettirdik
çok geçmiş olsun canım, şimdi nasılsın? tamamen geçti mi? doktorun en son ne dedi?
Fİlİz abla senİn kaÇıncı gebelİĞİn allah saĞlıkla kucaĞına almayı nasİp etsİn
ilk canım :) ben geç evlendim, 3 sene oldu, 3 senedir de uğraşıyorduk, sonunda oldu çok şükür :) amin canım cümlemize :Saruboceq:
tşkr ederim ben yaparım yapmasınada o olurmu bılemem sırnaşık şeynaniknanik

olur güzelim neden olmasın? en azından denemiş olacaksın :)

kızlar bugün karnımda acaip baskı var ve ayaklarım şişiyo oturdugum yerde normalmiiiiiiiii 28+2y

musyascım baskıyı bılmyorum ama ayak sısmesı normal ödem olusuyo malum ayakkabı patlatma terlıklere sıgamama olayı baslamıs bulunmakta sanırım korkma bıraz hareket etmeye calıs :ecrin_bebek:

herkese mrb erkek unuttunmu
ben 12 haftalıkken müjdeyi vermiştim
doğru güzelim, bu kadar uzun zaman uğramayınca unuttum canım :)
kızlar bugün karnımda acaip baskı var ve ayaklarım şişiyo oturdugum yerde normalmiiiiiiiii 28+2yiz
bence biraz daha devam ederse doktorunla bir konuş canım, bir şey diyemem ki, dün doktorum diz kapağımın altından bastırdı, ödem olup olmadığına, şiş değilim, o yüzden iyi dedi, bence doktoruna danış
şuan ii ama sancılarım tutuyo 3 günden beri doğum diye korkuyorum doktorum prova yapıyo ay sancıları diyolar
o zaman devamlı dinleniyorsun evde
BORNOVA CANIMopuyorumnanaktan
eee yakın sayılırız, ben de Ayvalık'ta oturyorum :)
Fİlİz ablacım allah hayırlısıyla kucaĞına almayı nasİp etsİn
amiiiiiiiiiiiiiiin canım cümlemize inşallah :)

musyascım baskıyı bılmyorum ama ayak sısmesı normal ödem olusuyo malum ayakkabı patlatma terlıklere sıgamama olayı baslamıs bulunmakta sanırım korkma bıraz hareket etmeye calıs :ecrin_bebek:
sgol cnm ayaklarımı kaldırıyımuzanıyım belki iner evdeyim çünkü dışarıda çıkmadım sıcak die:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…