Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sgol cnm ayaklarımı kaldırıyımuzanıyım belki iner evdeyim çünkü dışarıda çıkmadım sıcak die:CüvCüv:

yok cnm cıkma zatende evdeki hareketlerını arttır aynen suan bende aynı sorunu yasıyorum ayaklarımı uzatıp yattıkca sankı daha cok şişiyo sırnaşık şey

eee yakın sayılırız, ben de Ayvalık'ta oturyorum :)

efet yakınmısız bı zamanlar :gitme: Antalya ya evlenıpte geldıgımden berı uzak sayılırız işte fırsat buldukca aılemın yanına gıdıyorum ama suan burnumda tütüyoo:kedi:en son nısanda ordaydım bakalım kısmet ne zamana bı daha

çok sıcak burası sizin oralar nasıl bilmiyorum ama aydın felaket yanıyoruz
filiz abla kaç kilo aldın
burası da çok sıcak güzleim, felaket... 2 kilo aldım canım, 69'la hamile kaldım, şu an 71'im
yok cnm cıkma zatende evdeki hareketlerını arttır aynen suan bende aynı sorunu yasıyorum ayaklarımı uzatıp yattıkca sankı daha cok şişiyo sırnaşık şey

efet yakınmısız bı zamanlar :gitme: Antalya ya evlenıpte geldıgımden berı uzak sayılırız işte fırsat buldukca aılemın yanına gıdıyorum ama suan burnumda tütüyoo:kedi:en son nısanda ordaydım bakalım kısmet ne zamana bı daha

hiç sorma benim de İstanbul tütüyor burnumda :çok üzgünüm:

bende kurabıyemı fırına koydum geldım umarım yakmam :) ıste öğle yemegı vaktım geldı ama canım yıne bısey ıstemıyo ıkı saat buzdolabının kapagını acıp bakıyorum :) gercı serınlemısde oluyorum ama yicek bişey bulamıyorummmm :KK43:

ee nasılsınız bakalım
biz eh işte
zeynep ateşlendi akşam biraz
şurubunu vermeme rağmen
şimdide biraz keyifsiz mızıldıyor
akşmada misafirim var offfffffffffffffffffff
eşimi arayıp söylemişler biz gelicez diye eşimde bana bile sormadı
gelecekler diye haber veriyor
misafirliğe gidileceği zaman bir evin hanımı aranır di mi ya
belki başka bi işim var belki hastayım
eşek başıyım sanki ben ya
off çok sinirliyim valla
neyse konuyu kapatayım
kendinize iyi bakın
görrürşüz

bende kurabıyemı fırına koydum geldım umarım yakmam :) ıste öğle yemegı vaktım geldı ama canım yıne bısey ıstemıyo ıkı saat buzdolabının kapagını acıp bakıyorum :) gercı serınlemısde oluyorum ama yicek bişey bulamıyorummmm :KK43:

öyle aç aç olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
içindki meleğini düdşün onun için bişeyler ye cnmcokacimcoook

öyle aç aç olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
içindki meleğini düdşün onun için bişeyler ye cnmcokacimcoook

öyle cnm valla zorla yemek yıyorum sırf onun ıcın zaten artık canım ne cekerse onu yemeye claısıyorum :eek:

kızın ateslenmıs gecmıs olsun umarımkötu bıseyı yoktur :Saruboceq: kocanada bravo buarada insan bi sorar :eek:lmaz:

[kızlar iki sattir ekranım açık tek tek seçtim hepinizi cevap vercektim bi baktım aradan saatler geçmiş o yüzden tek tek cevap veremiyorum
aklımda kalan petek hoşgelmiş uzun bi aradan sonraa

beyazcım sinirlenme hiç desemde bende del olurum böyle şeye ama elimizdende bişi gelmez paşa paşa kabulleniriz o misafiri dimii ah bizz ahh napmalı bizi :)))

hgnktr kurbiş yapmışın eline sağlık bacım adın ne senin hgnktr harflerini unutuom bende :)))

X