Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ben geldim kızlar....
Kimsecikler yazmayacak herhalde. Ben de yemek yapayım bari. Görüşmek üzere kendinize iyi bakın.
hay Allah ben gittikten sonra gelmişsin :KK43: görüşürüz canım :)
kızlar bende geldim hepinize tek tek iyi dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah kolay bir doğum olur dün doktorum bebek hareketlerinde farklılık hissedersen yane bebiş hareket etmezse hemen gel dedi kafama takıldı dünden beri ha bire çocuğun hareketlerini dinliyorum oda inadına fazla hareket etmio delircektim sonra kendi kendimi rahatlatmaya çalıştım dinlemeyim dedim baktım kuzu hareket etmeye başladı ya bi doğsada rahatlasam kafayı yiycem bi sorun olacak die bi hamileliğimin başında böle olmuştum bide şimdi son günlerde hepinizden rica ediyorum dua edin hayırlısıyla sağlıkla yavrumu kucağıma alayım evham yapmaya başladım gerçekten
burcucum topiğin demirbaşıydın ne güzel hep buralardaydın bu yeni eleman sayesinde senide göremiyoruz ama olmazki :KK43:( napalım senle miraç iyi olunda akşamları uğra bari
arifecim tatilin kötüsü olurmu dinlen eğlen yüz keyfet ne güzel ben kuzumun sayesinde bu yazı kaçırdım seneye acısını çıkartcam nasipse bide burası yazlık olduğu için millet her gün plajda gece eğlencede zoruma gidio ama
neşe kociş seni bıraktı önceden kaçtı heee ahhh bu erkekler tohumlarında biraz bencillik fazla bize göre napcan aslında hesabını sormak lazım yaptıklarının ama bendede bu merhamet varken yapamıyorum evet 9 ay boyunca hamişlik için uğraştım şimdi doğum zamanı yaklaştı saol iyi dileklerin için Allah razı olsun darısı sizlerin başına inşallah
filizcim oğluşunla buluşma günü az kalmış tadını çıkar ben artık ultrasonda pek bi şey anlamıyorum kadraja sığmıyor songünlerde bi kolu bi bacağı bi suratı parça parça :)))
hatice canım ev temizlik işi benimde yeni bitti eşya hazılamam falan ancak çok geçe kaldım hiç hoş olmadı ama işten çıkmam falan ancak denk geldi sen içine sine sine yap kafana göre
gülçincim maşallah kuzuna anası gibi tatlı güzel alımlı :))) 41 kere maşallah benim kociş gelecek şimdi yemek hazırlaya gidiyorum kendinize ii bakın
ayyyyy ne kadar zor bu hamilelik ya... hareket edene kadar iyi mi acaba diye düşünüyordum devamlı, hareket başlayınca da hareket etmediği zamanlar endişe ediliyor, inşallah sen bu sıkıntıdan kurtulacaksın hayatım, dualarımız seninle, korkma herşey yolunda gidecek güzelim :) bu arada erkeklerin bencilliğini hiç sorma, ben de çok sinir oluyorum zaman zaman ama ne yapacksın, genlerinde var adamların... oğluma bencil olmamayı öğretmeye çalışacağım ama dedim ya genlerinde var, kesin bizim oğlanlarda öyle olacak :) evet güzelim inşallah ptesi göreceğim oğlumu, dediğin gibi şimdi küçük olduğu için bir bütün olarak görmek mümkün ama büyüyünce tam olarak mümkün olamayacak, neyse doğunca hasret gidereceğiz inşallah :)
kııı ben yazdım ama uzun sürdü biraz kusura kalma neyse kaçırdım kendine ii bak bende yemek hazırlamaya gidiom
kolay gelsin canım, görüşürüz :)

evet canlarım ben akşamı yaptım
şimdi hayırlısıyla sırada yolculuk var
ben çıkıyorum kızlar hepiniz allaha
emanet olun hakkınızı helal edin
benden yana helal olsun
aklım hep sizde olucak hepinizi çok seviyorum kendinize çok ama çok dikkat edin opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanŞeniz

benden yana helal olsun
aklım hep sizde olucak hepinizi çok seviyorum kendinize çok ama çok dikkat edin opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanŞeniz

güzelim beniiiiiiim, tabii ki helal olsun :) sana şimdiden iyi yolculuklar, güle güle gidin güle güle gelin hayatım, yavaş yavaş gidin :) döndüğün zaman görüşürüz canım Şeniz

benden yana helal olsun

canım benım sende allah a emanet ol ....en guzel gunler senınle olsun yolunuz acık olsun.....ıyıce dınlen canımkeyfını cıkar cok opuldun canım benımŞeniz

desenize bu gıdısle topkte kımsecıkler kalmayacak fılız ablacım anasılsın keyıfler nasılzemuszemus

selam çıtırlar biz geldik ama tabii yine kimsecikler yok .:KK43::KK43::KK43::KK43:
sanırım bir dönem böyle geçicek burası buna alışsak iyi olur :KK43::KK43:

kızlar merhaba, biz geldik.

bugün geç kalktık biraz. kahvaltımızı yaptık, babamızı işe gönderdik ve size merhaba demek istedik.

ama kimsecikler yok. sağlık olsun. görüşmek üzere şekerler.

selam arkadaşlar nasılsınız
buraya ugrayamadım nezamandır şimdide selamet haberimizi vermek için geldim
Allaha şükür dogumumuz gerçekleşti 23gün oldu
haber vermek istedim
darısı herkezlerin başına

desenize bu gıdısle topkte kımsecıkler kalmayacak fılız ablacım anasılsın keyıfler nasılzemuszemus
canım, sanırım ben çıktıktan sonra yazmışsın, ancak şimdi görebildim mesajını, sağol canım iyiyim çok şükür
selam çıtırlar biz geldik ama tabii yine kimsecikler yok .:KK43::KK43::KK43::KK43:
sanırım bir dönem böyle geçicek burası buna alışsak iyi olur :KK43::KK43:
maalesef yaz böyle geçecek galiba :KK43:
kanki naberrrrrropuyorumnanaktancerenimmm nasılll:emir_bebek:
cadı seni, nerdesin bakiim sen? sadece bir ceee deyip kaçıyorsun
selam kızçeler :)) nasılsınız
selam ummahan, nasılsın?
kızlar merhaba, biz geldik.

bugün geç kalktık biraz. kahvaltımızı yaptık, babamızı işe gönderdik ve size merhaba demek istedik.

ama kimsecikler yok. sağlık olsun. görüşmek üzere şekerler.
ohhh iyi yapmışsınız, size de merhaba :)

yaaa kaçma hemen

selam arkadaşlar nasılsınız
buraya ugrayamadım nezamandır şimdide selamet haberimizi vermek için geldim
Allaha şükür dogumumuz gerçekleşti 23gün oldu
haber vermek istedim
darısı herkezlerin başına

Gözün aydın Bayan Merak :) Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................38. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Entelliye ................................ 38. haftamız (E) (31 temmuz 2009){DORUK ALP}

3. Htc80......................................31. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

4. Bulcuk....................................28. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................28. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................25. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................23. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................23. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................21. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 16. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................13. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}(En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus

bu gece bana bir kramp girdı varya ablacım halen bacagım agrıyor gunde yaklasık 1 kılo sut ve bolca yogurt yıyorum ama yınede oldu neden yaaa:çok üzgünüm:

bu gece bana bir kramp girdı varya ablacım halen bacagım agrıyor gunde yaklasık 1 kılo sut ve bolca yogurt yıyorum ama yınede oldu neden yaaa:çok üzgünüm:

bu bütün hamilelerde oluyor hayatım, doktorunu ara söyle sana bir ilaç verir ve kesilir canım, magnezyum eksikliğindendir :) topikteki neredeyse tüm hamilelerin başına geldi, daha benim başlamadı ama yakında bende de başlayacak eminim :)

bu bütün hamilelerde oluyor hayatım, doktorunu ara söyle sana bir ilaç verir ve kesilir canım, magnezyum eksikliğindendir :) topikteki neredeyse tüm hamilelerin başına geldi, daha benim başlamadı ama yakında bende de başlayacak eminim :)

evet ablacım zaten basından berı magnezyum kullanıyorum toz olarak ıgrenc bır tadı var pek kullanamıyordum....dr.onu bana uykuda rahmımı sıktıgım ıcın vermıstı...sabah aradım...duzenlı olarak kullanmamı soyledı...gece halımız cok komıktı ablacım ya ....:roflol:eşim aptallastı ne yapacagını sasırdı uyku sersemidelikafadulden

benımde 2 hafta once başladı bızde 29. haftadayız kızımla bende kalsiyum cok alıyorum ama kramp ıcın magnezyum gereklıymıs.. doktor bana toz seklınde magnezyum verdı
gunde 1 tane suya karıstırıp ıcıyorum cokda tatlı bişey :))

mafoldumben ben çok tatlı derken sende cvb yazmıssın iğrenç diye sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

benımde 2 hafta once başladı bızde 29. haftadayız kızımla bende kalsiyum cok alıyorum ama kramp ıcın magnezyum gereklıymıs.. doktor bana toz seklınde magnezyum verdı
gunde 1 tane suya karıstırıp ıcıyorum cokda tatlı bişey :))

slm canım hosgeldın....yaaa hic tatlı deıl yumurta kokusu gelıo...burnuma:sinifsinif:sarı rengınden dolayı kotu gelıyo tadı bananasıl ıcıyosun yaaaaa:1shok:kafamçokkarıştı bende rahat rahat ıcebılsem

X