Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım benım ıkımızde aynı andan yazmısız tatlım bende ılacları kullanmaya devam edıyorum....ılaclardan artık tıksıntı geldı mıdem kaldırmıyor...kırec gıbı:sinifsinif:bebişimizde cok ıyı cok sukur hareketli baya teyzesizemuszemus

slm arifecim nasılsın
iyiyim canım çok şükür sen nasılsın

evet canım :)) ay canım ya nezamana kadar kullanıcan ilaçları doktora gittinmi varmı bi iyileşme sabır hayatım hepsi geçicek allah şifa versin canım ay yerim ben o meleğin haraketlerini maşallah canım allah nazarlardan saklasın

kızlar ben çıkıyorum yarın uğrayamassam bilinki eleman geldi yanıma
hepinize iyi akşamlar çok öpüyorumm sağlıkla ve mutlu kalınn opuyorumnanaktan

saol bıtanem henuz gıtmedık ayın 24 gıdecegız...hamilelik bitene kadar kullanacagım sonrada yıne tetkıkler yapılacak gerek gorulurse amelıyat falan olabılırım gebelıkten sonra ....cok sukur sabır etmeye calısıyorum..canım buarada sen ne yaptın varmı bı gelısme...

Allah a emanet ol canımmmm..cok iyi bak kendine arada gel özletme barii...cok opuldun canımmmŞeniz

iyi akşamlar burcum kendine ve oğluşuna dikkat et görüşürüzŞeniz

daha varmış güzel haberler alırsın inşallah canım hayırlısı olsun ilaç içiyorum diye kendine sıkıntı yapma sakın senin ve bebişin için önemli .bende bi değişiklik yok canım adetime daha var benimzemuszemus

ablacım gözün aydın cok sevindim gercekten allah ım kucagımıza saglıklı bır sekılde nasıp etsin bebişlerimize:Saruboceq:
sağol birtaneeeeeem :) amiiiiiiiiiiiin :Saruboceq:
ama akşamları gel bariiii :umursamaz: iyi akşamlar canımcım Şeniz

kızlar bende çıkıyorum hepinize iyi akşmlar yarın görüşmek üzere allaha emanet olunopuyorumnanaktan

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatile çıkacak, kafasını dinleyecek, sonra kaldığı yerden devam edecek) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................38. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Entelliye ................................ 38. haftamız (E) (31 temmuz 2009){DORUK ALP}

3. Htc80......................................31. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

4. Bulcuk....................................28. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................28. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................25. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................23. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................23. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................21. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 16. Haftamızdayız (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................13. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}(En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus

of çok yoruldum valla
annem geldi zeynebe baktı
bende halıları sildim,evi süpürdüm,paspas çektim
2 posta çamaşır yıkadım astım
yarına yemek yaptım,yarın zeynebi dr.a götütücez bazı testleri varda
mutfağı toparladım
biraz toz aldım
buzdolabını boşalttım
duş aldımkaydirigubbakcemile3
tercih işlemlerimi de şimdi yaptım :lepi:
vallaha yorulmuşumkafamçokkarıştı
uykum var mı yok mu kestiremedim daha
zeynebim kalkar şimdi
onu emzirip yatayım bende
sabah biraz ütüm olacak
daha zeynebim çantası hazırlanacak
işimiz ne kadar sürer kimbilir hastanede
bugünlerde misafirde gelebilir:sinifsinif:
eli kulağında yani
oyyyyyyyy
he bu arada birmilyoncuyada gittim unutmuşum
1 milyona bişey yok ama olsun
halılar kaymasın diye bir zırıltı var ondan aldım
kestim koydumzemuszemus
şöyle bir bakıp kk ya kaçayım bende
kendinize iyi bakınopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

şimdi doktorla da konuştum kızlar, çok sağlıklı bir bebek dedi, kromozomlar çok normal, korkulacak hiçbir şey yok dedi hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

ayyyyyyyyyyy ablacım ne mutlu ya:lepi:
inan çok sevindim:teytey::teytey::teytey:
Rabbim gönlüne göre verdi baka.s
bende bugün sormuştum çıktı mı sonuç diye bak içime doğmuş
ne temiz kapliyim yawkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
nasıl da kendine pay çıkardım:roflol::roflol:

biz yemeğimizi yiyip geldik süt insin diye boyna bulgur pilavı yiyorum tiksinmem inş

kız nur sen ne yapıyonnnnnnn
heç bulgur pilavı yenir midelikafaduldendelikafadulden
nasıl gaz yapar o bebişe biliyon mu sen
ağzıma koymadım hiç
ilk defa 2-3 laşık geçenlerde yedim o da zeynep uyurken
yavrum ilayda mahvolur ağrıdan:çok üzgünüm:

canım ablam herkes gelıp bakıp gerı gıdıyor altta ısımlerımız yazıyor fakat bazen cıkmıyor ısımler nasılsın
evet maalesef :) neyse olsun :)
ayyyyyy okurken ben yoruldum, bu ne hamaratlık? sizlere bakınca ben hiç bir şey yapmıyormuşum gibi geliyor valla... daha yıkılmadın mı sen? bu ne enerji? neyse maşallah diyeyim de nazar değmesin helal valla :) çok takdir ettim
canıııııııııııım evet sormuştun bugün, tabii ki temiz kalplisin birtanem :) çok şükür çok rahatladım, artık bundan sonra daha huzurlu olacağım, kafamda acaba sorusu olmayacak en azından :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…