Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hatice nasılsın canım bebişin nasıl

canım hoşgeldin. Biz çok iyiyiz canım. Sen nasılsın. Bilgisayarı açtım yemeğe çağırdılar. o yüzden yazamadım. uzun zamandır gözükmüyordun. Tatildeydin herhalde. Geçmişi okuyamadım da. Eee nasılsın? nasıl gidiyor?

Filiz abla, çoooook sevindim. Rüzgarımız son derece sağlıklıymış. Hep böyle olur inşaallah ve bebişini kucağına alırsın ablacığım.

Filiz abla, çoooook sevindim. Rüzgarımız son derece sağlıklıymış. Hep böyle olur inşaallah ve bebişini kucağına alırsın ablacığım.

Sağol birtanem :) Allaha çok şükür herşey yolundaymış... inşallah güzelim hepimizin böyle iyi ve sorunsuz gider ve yavrularımızı kucağımıza alırız sağlıkla :)

hoşbulduk bitanem iyiyim çok şükür sağol sen nasılsın afiyet olsun evet canım malesef bilgisayarım arızalandı virüzler talan etmiş alip götürdüler bugün geldi
daha tatile çıkmadım şekerim allah izin verirse cuma akşamı gidiyorum
iyiyim canım bende bi değişiklik yok sen nasılsın izindesin dimi

kızlar bu heyecan ve mutluluk beni bayağı bir yordu, biraz uzanacağım, akşama (net azizlik yapmazsa) gelirim topiğe :) hepinizi çoooooooooooooook öptüm :)

evet canım ben izindeyim. bir sıkıntımız yok ço şükür.oohh tatile az kalmış. gözün aydın canım. bol bol dinlenirsin.

ablacım gözün aydın cok sevindim gercekten allah ım kucagımıza saglıklı bır sekılde nasıp etsin bebişlerimize:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…