Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hee akinti yanii. Canim sen bence karistiriyorsun akintilari. Akinti her zaman olabilir ama yumurtlama donemindeki akinti yapiskandir. Parmaklarinin arasina aldiginda boyle uzar. Kaygan degildir.

kızlar merhaba nasıl kaçırmışım bilmiyorum yeni farkettim ben bu topiği ne güzel bi gurup olmuş burda hem hamile olan arkadaşlarda bize sürekli destek olur dimi ben de7 aydır bebek istiyorum ilk bi kaç ay çok üstüne düşmemiştim ama olmadıkça kafama takılıp duruyor Allah bizlerede en kısa zamanda hayırlısı ile nasip etsin menzil gülü yazılarını uzun zamandır takip ediyordum canım çok sevindim Allah hayırlısı ile sanada diğer hamile arkadaşlarada kucağınıza almayı nasip etsib menzil gülü kaç ay sonra oldu özel bi şeyler yapmışmıydın biraz bili verirsen sevinirim :enbuyukkk:

Tesekkur ederim, amin canim...

Ozel olarak sadece yumurtlama gunumu buldum ve o gunde iliski oldu ve pre-seed kullandim. Ayrica iliski sonrasi ayaklarimi bir sure kaldirdim. Allahin izniyle oldu cok sukur. Bu 8. ayimizdi. Bende kafama takmaya baslamistim ama gecen ay bir tek kafama takmadim cunku hic ihtimal vermiyordum. Esimin sperm degerleri dusuk cikmisti. Belkide kafamda hamile kaldimmi acaba dusuncesi olmamasida bunda etkili olmus olabilir. Canim darisi senin ve tum isteyenlerin basina...

menzilcim e hani hicbirsey yazmamissin canim ya. nasil gecti doktor? kalp atislarini duymussun oh ne guzel ya. canim cok guzel Allah insallah boyle devam eder. baska birseyler dedi mi? mesela kac haftalik kac gunluk falan? bir dahaki randevun ne zaman?
biz de bugun piknikteydik. bayagi yoruldum dun 1 saat uyudum sadece.

bende soracaktım size..benimkide düzensiz zaten adetim gçikti falanda diyemiyorum ama normalde geçen hafta sonuna dogru olmam gerekiyordu..hala tık yok belirtilere takılmıyorum kasık agrılarım oluyor ara ara ama genelde oluyor sanırım dikkat etmedigimden üşütüyorum.acaba yarın sabah idrar testi yapsam mı..seninki düzenlimi, oluyordu peki..[/QUOTE]

Mavi denizcim adetlerin düzensiz de olsa yumutlama olduğu sürece hamile kalabilirsin....ben 5 aylık evliyim......son 9-10 aydır düzenliydi...(daha önce çok düzensizdi ve yasmin kullanmıştım) geçen ay 14 gün gecikti bu ay da allahın izniyle kaldım.....daha önce bebek için özellikle bir çalışma yapmadık ama hamile kaldığım ay dr rahmin arkaya doğru dediği için ayaklarımı kaldırıp bir süre yattım....inş sende hamile kalacaksın arkadaşım rahat ol.....:)

maalesef arkadaslar yine tek cizgi yine husran.

cnm benim idrarda baktın değil mi testi,çıkmamış olabilir,seni çok ümitlendirmek istemem ama,1 hafta falan çıkması gerekir idrada çıkması için bhcg değerine bağlı yani,bence kanda baktır sen,ben sana öyle yazmıştım güzelimyerimsenibenhayırlısı olsun inş hakkında.
Bu arada hepinize günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile2nasıslsınız bakalım bugün ,umarım iyiysinizdirhihoyyyt,forumdaki herkese çok teşekkür ederim,güzel dilekleri içina.s.

cnm adetine 7 gün kalamı yaptırdın..o zman belki erken olmuş olabilir,döllenmeden 3 gün sonra belli olur diyorlar kanda ama yumurtlamayı bilmedikten sonra onuda takip etmek zor bence sen regl tarihini bekle geçiksin bakalım...döllenme geç olmuş olabilir...yinede çok kaptırma kendini..
Canim Allah babanneye saglik sihhat versin ne diyim bilmemki, Allahin yazdigindan baskasini yasamiyoruz. Bol bol dua edin.

sagol cnm söylenecek birşey yok zaten..rabbim saglık verirmi artık bilmiyorum ama hırıltıları sıklaşmış öylece yatıyor diyorlar tepki falan yok bekliyoruz yanii...
Kizlaaaaarr bu arada biz simdi dr.dan geldik. Bizim minik bebisimizin kalp atislarini duyduk. Esim cok sasirdi. Dusunsenize kirinti kadar birseyin kalbi atiyor. Ne buyuk mucize bu!!!

ne güzel kalp atışlarını duydunuz rabbim bizede nasip eder inşallah bunları..bence mucize gibi bir şey rabbim nelere kadir..kendine dikkat et..

Mavi denizcim adetlerin düzensiz de olsa yumutlama olduğu sürece hamile kalabilirsin....ben 5 aylık evliyim......son 9-10 aydır düzenliydi...(daha önce çok düzensizdi ve yasmin kullanmıştım) geçen ay 14 gün gecikti bu ay da allahın izniyle kaldım.....daha önce bebek için özellikle bir çalışma yapmadık ama hamile kaldığım ay dr rahmin arkaya doğru dediği için ayaklarımı kaldırıp bir süre yattım....inş sende hamile kalacaksın arkadaşım rahat ol.....:)[/QUOTE]

cnm adetin düzensiz oldugunda yumurtlamada düzensiz oluyor yumurtlama olmuyor dgl ama zamanını saptayamadıktan sonra hiç birşey olmuyor derdim o benim yani 28 yada 29 günde bir olsam derim ki 12 14 16 18 günler zamanım diye düşünürüm şimdi öyle dgl rabbimin mucizesine kalmış artık ben aradaki 1 haftayı boş geçirdim bayram olddugundan evde dgldik..sonra geri çalışmalar devam rabbim inş nasip etmiştir inş karnımdadır şimdi..pek ümitli dglm sanki ulaşılmaz birşey gibi geliyor bana..ama yinede merak ediyorum acaba hamilemiyim diye..test yapacaktım bugün evde sanırım cesaret edemedim yapmadım hala..

çok iyiiym mavi deniz,teşekkür ederim cnm,sen naıslsın?evet ya hala toplarlanmaya çalışıyorum,ev darmadağınık,inş cuma günü taşınıyorum yeni eve,bebiş iyi sanırım,hiç şikayetim olmadı şimdilik onunla ilgili ama çok korkuyorum bir şey olacak diye,hayırlısıyla bir taşınsak da bu stresde bitse,ilgin için teşekkür ederim cnm ya,çok sevindim

Bu arad sizede çok geçmiş olsun cnm ya,kendi derdimden unuttum kusuruma bakma,bu arad ne güzel olduk biz böyle mavi ve beyaza.s

Bu arad sizede çok geçmiş olsun cnm ya,kendi derdimden unuttum kusuruma bakma,bu arad ne güzel olduk biz böyle mavi ve beyaza.s

haklısın ne güzel oldu dimi...cnm kolay gelsin sana keşke önceden anlaşsaydınız hani evden eve nakliyatlar varya onlar eviş oldugu gibi taşıyorlar herşey yerli yerinde..sen yorulmuyorsun adamlar yerleştiriyor inan garantisini veriyorlar bişe olmaz yani hep sarıp sarmalıyorlar eşyaları öyle duymuştum bir arkadaşta öyle taşınmıştı.birde özel eşyalarının sen topluyorsun yatak odanda falan onlar önce diyor sana..neyse yardım eden birileri varmı bari yanında sen tek başına altından kalkamazsın dikkat et aman ha...sagol cnm dilegin için. bekliyoruz valla öyle durumu kötüye gidiyor...

üzüldüm mavicim ya,Allah kurtarsın acılarından babanneyi,dilim varmıyor ama,onun için en hayırlısı sanırım,çok zor şeyler bunlar,senağlamaevden eve taşımacılığı aradık cnm ya ama 500-750 ytl falan istiyorlar,bence çok,annem var,görümcem var,sağolsunlar hergün geliyorlar,annelerin hakkı ödenmezmiş ya valla öyle,sırtımdada taşısam ödeyemem herhalde,ben hep ıvır zıvır işlerle uğraşıyorum evde,ağır kaldırmıyorum,bakalım inş bir sorunla karşılaşmayız cnma.s.

tatlım sagol..bizde konduramıyoruz ama maalesef bekleniliyor..bir kapı daha kapanıyor eskilerden bir emanetti o bize yakınımzda o vardı..benim kendi dedem ise başka şehirde..
onun bizleri hergördügünde ettigi duaları unutmayacagım...
evet cnm taşımacılık maalesef öyle evi oldugu gibi kuruyorlar ama yinede fazla geliyor birde o sırada zaten masraf oluyor ekstra oraya çıkmasın diyoruz hep..bende çok fazla bulmuştum biz kendimiz taşırız demiştim eşime ama eşim sen ne yapacan bırak bana diye diretti benim annem dizinden ameliyat oldu hala düzelmiş dgl kendini çok yarordı ev taşıdık bir kaç kez babam öyle pek yardımcı dgldi ev içinde bizlerde küçüktük çok ktim derdi saglık gittimi gelmez diyor annemde eşimde..bakalım belki yardım edenimiz olur öyle yapmayız kendimiz taşırız bilemem valla ev bir satılsın evi allaım bizde sonra taşımayı düşünürüm..sansımızdan yazın satılacagını düşündügümüz ev hala satılmadı kriz bizide vurdu valla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…