Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sahi kayra yok rahelde ugramaz oldu uzun zamandır .bensenb aradada olsa ugruyor da..anladım burcu sen yinede fazla ihmal etme.ceren perde olayını hallettim görümcem ve kayınvalidemden eski perde bulduk gerçi hepsi tül dü bir tanesi kalındı taktık gece bugün kayınvalidem yıkayacak perdeleri yarında veririz perdeciye bakalım artık görümcem (ablam)kutu kocaman poşet falan getirmiş özel bir kaç şey toplayacagız denk geldikçe sanırım bugün olmasada yarın başlarım toplamaya..

perde olayını halletmene sevindim canım istediğin gibi olur inşallah. allah yardımcınız olsun toplarkende taşınırkende yerleşirkende :)

evet rahel ve kayra yok umarım bir sorun yoktur aeğer onlardan haberleri olan varsa aranızda bizede yazsın kızlar merak ediyoruz

kızlar benim adetlerim düzensiz olduğundan günüüm yine geçti test yaptırdım gebelik yok şimdi adet söktürücü kullanıyorum maalesef

kızlar benim adetlerim düzensiz olduğundan günüüm yine geçti test yaptırdım gebelik yok şimdi adet söktürücü kullanıyorum maalesef

canım ya madem adet düzensizliğin var neden test yapıp kendini üzüyorsun yapma böyle... önce bekle geçsin zaman kendini bilir insan. hemen gecikmeyi bebeğe yorma cicim her şey olabilir (keşke her gecikme bebek olsa dimi) gamyoncuiremsu

Çok haklısın, allah yardımcımız olsun. Ama buna çevre faktörleri de etken oluyor bence. Babaanne, anneanne, dedeler, teyze amca ve dayı hala vs... maalesef çok etkiliyor disiplini, ben görümcemin kızından biliyorum, korkunç şımarık ve inatçı. 5 yaşında ama ben hariç herkesi parmağında oynatıyor. Ben hariç derken eğitimci olmanın verdiği bir psikolojiyle yaklaşıyorum genelde benden pek yüz bulamıyor, benim yanımdayken hiçbir şey yapmıyor. Ama eşimin yanında inanılmaz şımarıyor

sağolun kızlar beğenmenize sevindim. evet biz ne kadar çocuğu disiplinli yapmaya çalışsakta etrafın çok etkisi oluyor. bende tahammül edemiyorum böyle durumlara bakalım allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah mübarek cuma saati... :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…