Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet kızlar sağolun ilgiden dolayı nihayet bir şeyler yiyebildim daha iyi hissediyorum kendimi. dediğiniz doğru boş mide dahada kötü oluyor dolusuda kötü napalım :)
burcum bak ben sana dedim üşütme diye gördünmü neler oldu dikkat edin kendinize bayanlar havalar soğuk cengaverlik yapıp artist gibi giyinmeyin :)

arifecim allah yardımcın olsun canım evey ay sonu yıl sonu işler baya yoğun :KK43:

Cerncim sna yazıyodum telefonum caldı kafam dağıldı tam cvp yazamadım
bizim işler iyi canım ay sonu yoğunluğu işte bilirsin ama biraz daha rahatız şimdi
senin işlerin nasıl nası gidiyor evet cicim hep bi kopukluk oluyor şöyle ağız tatıyla bi muhabbet edmedik doktoradayarın benim yumoşlara bakılıcak ne aleme diye hayırlısı inşallah ööööyle işte cicim :)))))))))

kızlar bugun benden hayır beklemeyin dün akşam firmadan yangın çıkmış elektrik kablosundan tamirciler geldi bilgisayarım kapanıp duruyor o yüzden artık akşam bol bol okurum sizi

slm kızlar ben demedim mi size bu kadar kaynatmayın diye ayoll oku oku bitmiyor yaaa..burcu bugün kaçıncı günün 2 gün leke olup gitmiş insan ister istemez bebekmi daha dogrusu üstüne görme mi diye düşünüyor ama regl henüz yaklaşmadı senin dimi?bak tekrarlarsa mutlak doktora git.

nurcum sonuçların iyi olduguna sevindim darısı diger testlere..

neşe kız ne haber dün fazla ugramadın?

filiz iyi olduguna sevindim şükret valla yine evdesin yatıp dinlenme sansın var işte zor olur böyle bir durum?allah acil şifalar versin bir daha çekmezsin umarım.

ceren ne hbr sende fazla yemek yiyememişsin?ama midende boş olmasın dikkat et kendine..

neşecim progestan bende çok kere kullandım kibelenin dedigi gibi vermişti doktorum banada regl düzenliyor aslında doktor bu ilaç için süper bir ilaç demişti bana bunu gebelerde kullanabiliyor düşügü engellemek için ablamda kullanmıştı gebeyken ondan biliyorum doktorumda anlatmıştı zaten..hani ben şu 45 ve 50 günde regl olamamıştım ya o günlerde hep doktorum bana bu ilacı vermişti 5 gün sabah akşam kullanıyordum sonra regl oluyordum ortalama 4 gün içerisinde..yalnız baş dönmesi falan yapıyor bu ilaç bende yapmıştı bir arkadaştada yapmıştı günde 2 kere alacaksan sabahkini akşam al..yada bir gün dene birşey olmazsa öyle devam edersin

filizcim bebeğin daha 7 haftalık küçücük bir şey hissetmiyor olman çok normal benimki 13 haftalık daha yeni yeni keşfediyorum bazı şeyleri düşün yani endişelenme bunun için sakın...
burcum aman yangın falan dikkat edin kendinize sıkı giyinmende iyi bende lahana gibiyim inan :)
arifecim seni çok iyi anlıyorum canımcım nede olsa aynı meslekteniz :) işler yoğun ama dediğin gibi bu ara bende de pek yoğunluk yok çok şükür :)

günaydın kızlar,nasılsınız bakalım?
iyi kaynatmışssınız yine valla
çeneniz düşmüş kız sizin oku oku bitmedi
birde akşam kimsecikler yokmuş güya
olsa Allah bilir 50 sayfadan aşağı kalmazdı bugün okuyacaklarımız
burcu geçmiş olsun canım ya,iltihaplanma falan olabilir ,dikkat et kendine,üşütme daha fazla.
nurcum ne güzel,büyüyor bebişin valla,sonuçlar da iyi çıkmış sevindim,bel ağrın için ne dedi dr.un onu da merak ettim valla,benimde kalçamda ağrı oluyor dr.a gidince sorucam bakalım..
neşecim adeti düzenlemek için vermiş sanırım dr.un ,hani sen anlatıyordun ya,hep gecikiyor,hapla adet olucam falan diye,eğer vücudunda progestereon hormonu az ise adet düzensizliği yapar.
ceren miden nasıl oldu kız? alış bunlara sonraları daha kötü oluyorsun,moralini bozmak gibi olmasın ,eee anne olmak kolay değil valla...
filizcim sen naıslsın canım?
mavi denizim,prenses irem,menzil gülü,lotuslar,daha aklıma gelmeyen arkadaşlar umarım sizlerde iyisinizdir,hepinizi öpüyorummmmm
http://candandostluk.files.wordpress.com/2007/01/gunaydin4.jpg

Son düzenleme:
mavi denizcim sağol güzelim, neren ağrıyorsa canın orada valla.

bu arada kayra42'den haberi olan var mı? dün doktora gidecekti bebeğin kalp atışlarını duymak için, merak ediyorum, neden gelip sonucu haber vermedi acaba?

mavi denizcim adetim biteli bugun 6, gün oldu bugun bişeyim yok şükür üstüne görme diye düşündüm ama değildir adetimden önce dayanamayıp test yapmıştım ya zaten kaydirigubbakcemile3 bişey çıkmamıştı o yüzden bebek değil biliyorum
beyazcım sağol sen nasılsın bugun
filizcim bebiş daha küçük annesi hareketlerini hissetmessin normal bu ilerde yavrum acık uyu tepiştin durdun içerde diceksin ne olsa :ecrin_bebek:

iiiym burcu ve filiz,teşekkür ederim,bugün yokum kılzar ben birazdan çıkıcam,dışarda işim var,bankada falan,sonrada anneme geçicem,hafta sonu da uğrayamam sanırım,eşim evde,kendinize çok iyi bakın

mavi denizcim adetim biteli bugun 6, gün oldu bugun bişeyim yok şükür üstüne görme diye düşündüm ama değildir adetimden önce dayanamayıp test yapmıştım ya zaten kaydirigubbakcemile3 bişey çıkmamıştı o yüzden bebek değil biliyorum
beyazcım sağol sen nasılsın bugun
filizcim bebiş daha küçük annesi hareketlerini hissetmessin normal bu ilerde yavrum acık uyu tepiştin durdun içerde diceksin ne olsa :ecrin_bebek:

İnşallah burcucum, bütün kalbimle diliyorum ki bebek isteyen tüm arkadaşlarımıza Allah yaşatsın bu duyguları, bir an önce seni de meleğine kavuştursun :)

slm kızlar ben demedim mi size bu kadar kaynatmayın diye ayoll oku oku bitmiyor yaaa..burcu bugün kaçıncı günün 2 gün leke olup gitmiş insan ister istemez bebekmi daha dogrusu üstüne görme mi diye düşünüyor ama regl henüz yaklaşmadı senin dimi?bak tekrarlarsa mutlak doktora git.

nurcum sonuçların iyi olduguna sevindim darısı diger testlere..

neşe kız ne haber dün fazla ugramadın?

filiz iyi olduguna sevindim şükret valla yine evdesin yatıp dinlenme sansın var işte zor olur böyle bir durum?allah acil şifalar versin bir daha çekmezsin umarım.

ceren ne hbr sende fazla yemek yiyememişsin?ama midende boş olmasın dikkat et kendine..

neşecim progestan bende çok kere kullandım kibelenin dedigi gibi vermişti doktorum banada regl düzenliyor aslında doktor bu ilaç için süper bir ilaç demişti bana bunu gebelerde kullanabiliyor düşügü engellemek için ablamda kullanmıştı gebeyken ondan biliyorum doktorumda anlatmıştı zaten..hani ben şu 45 ve 50 günde regl olamamıştım ya o günlerde hep doktorum bana bu ilacı vermişti 5 gün sabah akşam kullanıyordum sonra regl oluyordum ortalama 4 gün içerisinde..yalnız baş dönmesi falan yapıyor bu ilaç bende yapmıştı bir arkadaştada yapmıştı günde 2 kere alacaksan sabahkini akşam al..yada bir gün dene birşey olmazsa öyle devam edersin

hoş geldin canım nasılsın? midem daha iyi güzelim zar zorda olsa yedim bir şeyler. sen nasılsın başladınmı toparlanmaya? halledebildinmi perde olayını? ne yaptın?

günaydın kızlar,nasılsınız bakalım?
iyi kaynatmışssınız yine valla
çeneniz düşmüş kız sizin oku oku bitmedi
birde akşam kimsecikler yokmuş güya
olsa Allah bilir 50 sayfadan aşağı kalmazdı bugün okuyacaklarımız
burcu geçmiş olsun canım ya,iltihaplanma falan olabilir ,dikkat et kendine,üşütme daha fazla.
nurcum ne güzel,büyüyor bebişin valla,sonuçlar da iyi çıkmış sevindim,bel ağrın için ne dedi dr.un onu da merak ettim valla,benimde kalçamda ağrı oluyor dr.a gidince sorucam bakalım..
neşecim adeti düzenlemek için vermiş sanırım dr.un ,hani sen anlatıyordun ya,hep gecikiyor,hapla adet olucam falan diye,eğer vücudunda progestereon hormonu az ise adet düzensizliği yapar.
ceren miden nasıl oldu kız? alış bunlara sonraları daha kötü oluyorsun,moralini bozmak gibi olmasın ,eee anne olmak kolay değil valla...
filizcim sen naıslsın canım?
mavi denizim,prenses irem,menzil gülü,lotuslar,daha aklıma gelmeyen arkadaşlar umarım sizlerde iyisinizdir,hepinizi öpüyorummmmm
http://candandostluk.files.wordpress.com/2007/01/gunaydin4.jpg

günaydın beyazcım bizler iyiyiz buralrdayız gördüğün gibi şekerim :)
valla bu mide sorunlarına alışmak zor ya ha geçer ha geçer diyorum daha beter oluyor allah sabır versin bize ne diyim doğru diyorsun anne olmak kolay değil :) sende fazla yorma kendini dışarlarda havada soğuk dikkatli ol kuzum... sana şimdiden iyi gezmeler vede iyi hafta sonları diliyorum güzelim grş. bye.

X