Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hoşgeldin canım benim üzme kendini hakıkımızda hayırlısı inşallah bidaki aya hep birlikte veririz müjdeli haberi hem 3 ay çok normal böyle yapma bol bol dua edelim bu yaramazlar fazla bekletmesin bizi inşallah:Saruboceq:

htc bozma moralini inş önümüzdeki aya nasip olur reglin düzenli en azından bu da iyi bir şey..hadi bence sen şimdiden bal çörek otu tarçın karışımı ye birde eşine keçi boynuzu kürü uygula istersen bence vakit kaybetmeyin başlayın önceden yapınca daha etkili oluyormuş..nur iyi haberlerle gelirsin inş..ceren lotus çıkmış ceren evdedir şimdi karnını bile doyurmuştur eminim..neyse daha ben buralardayım..

caım benim adetim 5 ocak 14.de bitti adetim daha ama iki gündür akıntım var ve ara ara pembe akıntı oluyo hamile değilimdir adetimden sonra bir hafta bile geçmedi nedir bende anlamadım

canım biraz daha bekle bakalım ne olucak devam ederse bi doktora git istersen sen bilirisin benimde 4ocak inşallah hayırlı haberler alırız canım

sen sigaramı içiyosun kız zilline derdin var

yok kız sigara azıma koymadım nefret ederim kokusunda bile tıkanırım kocamda içmez babamda abimde sigarasız bi ortamda büyüdüm çok şükür
burda başka bekleme ifadesi bulamdımda :çok üzgünüm:benneyaptımki

önceden ben kullanırdım amaşimdi tahammülüm yok ne kendine ne kokusuna bebek düşünmeye başladıktan bide guatr dan sonra tamamen bıraktım

önceden ben kullanırdım amaşimdi tahammülüm yok ne kendine ne kokusuna bebek düşünmeye başladıktan bide guatr dan sonra tamamen bıraktım

çok doğru bi karar vermişsin tamamıyle sağlık problemi bendede tiroid var sendeki sorun neydi guatrla ilgli

çok doğru bi karar vermişsin tamamıyle sağlık problemi bendede tiroid var sendeki sorun neydi guatrla ilgli

hiç yok denilcek kadar az çalışıyordu cicim şimdi tefor kullanıyorum ve hep kullanmak zorundayım seninki nasıldı gerçi yazmıştın ama kusura bakma canım

bende önceden feci şekilde sigara içiyordum ama yaklaşık 3 sene olacak bıraktım ha arada nadir de olsa canım istediginde bi tane içerim ama elin parmaklarını geçmemiştir..paket alıp kullanmadım 3 sene dir..neyse birazdan çıkacam bende..

hiç yok denilcek kadar az çalışıyordu cicim şimdi tefor kullanıyorum ve hep kullanmak zorundayım seninki nasıldı gerçi yazmıştın ama kusura bakma canım

benimde çok çalışıodu şimdi dengede tefor kullanıyorum bende her ay kontrollerim oluyor
canım bende toparlanayım çıakrım birazdan görüşürüz kendine iyi bak öpüyorum çok

canım benim tebrik ederim ama artık istersen hiç içme bak bebişte istiyosun biliyosundur bu meletin azi çoğu yok binefes bile aynı

tamaıyla bırak eline bile alma sağlık için
ben kaçtım bu sfer öptüm hepinizi iyi akşamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…