Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cnm çok istediğin için psikolojik olarabilir bu belirtiler ,bende de her ay böyle oluyordu çünkü,bence kanda bir bhcg baktır,hemen öğrenmiş olursun ben adetime 7 gün varken baktırdım,çok sancım vardı,ilaç içecektim bir baktırayım dedim,sonuç pozitifti:CüvCüv:,o kanamada yerleşme kanaması olabilir,bende hiç olmadı,hayırlısı olsun cnm ya,sonucu bize bildir lütfenkaydirigubbakcemile5[/QUOTE

canim rabbim hayirli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin.darisi benim gibi cok isteyenlerin basina insallah.canim dua et bana test pozitif ciksin hamislerin duasi kabul olurmus.

mrb arkadaşlar bugün itibariyle 7 haftalık hamişim.Acaba aranızda 7 haftalık yada yakın olan hamiş arkadaşlar var mı?benim sadece bulantılarım var bu bulantılar artar mı yoksa bu şekilde devam eder mi?bilgisi olan arkadaşlar cvp bekliyorum:)

mrb arkadaşlar bugün itibariyle 7 haftalık hamişim.Acaba aranızda 7 haftalık yada yakın olan hamiş arkadaşlar var mı?benim sadece bulantılarım var bu bulantılar artar mı yoksa bu şekilde devam eder mi?bilgisi olan arkadaşlar cvp bekliyorum:)

Arkadaşım merhaba. Bende 10+3'lük hamileyim... Benimde 7.haftada başladı bulantılarım. hala arada çok azda olsa devam ediyor. Doktorum 12.hafta sonunda biter dedi....

günaydın kızlarrrhihoyyytbugün nasılsınız?umarım herşey yolundadır:1rolleyes:bu sayfayı açmayı iyiki düşünmüşsünüz ya,sabah ilk işim hemen burayı açıp okumak oluyor,hepinizi daha yakından tanıyorum böylece,valla evimde yaşıyor gibi oldunuz,bu aralar pek kalamıyorum ama mutlaka günde bir kere bakıyorum,evimi toparlayıyorum perşembe yada cuma taşınıcaz dayerimsenibenama girmeden de olmuyor,ne yaptınız bana ya,özlüyorum sizleri:eek:yaşasın kadınlarrkaydirigubbakcemile5

Canim cok tesekkurler... Ev tasimanizda Allah kolayliklar versin. Yalniz yorma kendini, yuk tasima.

mrb arkadaşlar bugün itibariyle 7 haftalık hamişim.Acabaranızda 7 haftalık yada yakın olan hamiş arkadaşlar var mı?benim sadece bulantılarım var bu bulantılar artar mı yoksa bu şekilde devam eder mi?bilgisi olan arkadaşlar cvp bekliyorum:)

Canim ben 5+5 yada 6 yim. Ama benim bulantim dun basladi. Hala agzimin tadi bozuk.

selam kızlar bızıde aranıza alırmısınız :)

Hosgeldin. Tabiki aliriz.

pnrhlt ve menzil gülü teşekkür ederim bu arada özlem yb hoşgeldin canım ne kadarlık hamişsin?bulantıların var mı?

kiizlar gunaydin bugun dayanamayip kan testi verdim dahada 7 gun var internette bi doktorun yazisini okudum iliskiden 10 gun sonra kanda cikiyomus hayirlisi bakalim 1 saat sonra sonucu yazarim size benim icin dua edin

Menzil Gülümüz elbette yaparım inşallah ama birazık gecikebilir çünkü hergün dersim var ve ödevlerle boğuşuyorum. İlk fırsatta elimden geleni yapıcam. Kızlar dua edin bize de. Bugün test yapacakların sonuçlarını merakla bekliyorum. Akşam 7'ye kadar dersim var, dua edin de şu dersleri yüzümün akıyla geçeyim kızlar.

kızlar ben şimdi size cok açık bişey sorucam ama nasıl anlatıcam bilmiyorum artık burada kardeş gibi olduk diye yazıcam benim kuruluk problemim var o yüzden tükürük yardımıyla ilişkiye girebiliyorum ama bunun da bebek olmasını engellediği söyleniyor peki napıcam ben 9 adır bebeğim olmuyor acaba tükürükten dolayı mı? Preseed diye birşey yazmışsınız bu bana yardımcı olurmu eczanelerde satılıyormu lütfen bana yardımcı olun

slm kızlar nasılsınız off sanki günlerce ugramamışım gibi geliyor özledim sizi.benssenb dogum günün kutlu olsun tatlım allah yeni yaşında bebiş müjdesini almak nasip etsin.zelom üzülme rabbim hayırlısını versin belki geç döllenmedir ne dersin?yeni gelen arkadaşlar var hepsine hoşgeldin diyorum...umarım herkes diledigi tadar...beyaz sende dikkat et kendine ev taşıyormuşsunuz agır kaldırma sakın ha..zor işler allah yardımcınız olsun.bizimde her an olabilir tetikte bekliyoruz valla..neşecim sen nasılsın derslerin var bugün sanırım demek karşılaşamayacagız bugün seninle?menzilcim mide bulantıları başladım demekki mink ben burdayım demeye başladı yerim ben onu,,demek canın limon istedi ekşi olursa kız olur derler yanlışmı bilmiyorum.ama niyeyse bende kız olacak diye geçiyor içimden...allah hayırlısını versin..hamiş arkadaşlar dikkat edin kendinize süt içmeyi unutmayın meyveyide tabii....maaşallah sayfalarda ilerlemiş...kızlar eşimin babaannesi hastanede yatıyor şuan dün sabahtan beri annemler yanında durumu kötü önce fenalaşmış dün öglen gibi sag tarafına felç gelmiş tutmuyor,ve sonrasında tekrar fenalaşınca ögreniyorlarki beyin kanaması başka bir yerde idi apar topar buradaki hastaneye getirdiler.dün bilinci yerinde idi evine gidince düzelecek zannediyordu :1no2:kendini galiba ama durumu kötüleşiyor.senağlama bugün ise hiç konuşmuyor ve kendinde olmadıgını söylediler başka hastaneye sevk edilecekti dün akşam öyle diyorlardı ama durum şuan degişti yattıgı hastanede bekliyor öylece bugün oglu yani amcam geldi yurtdışından bir doktor arkadaşı bakmış durumuna boşuna ümitlenmeyin hazır olun herşeye demiş.ve başka hastaneyede sevk etmemişler bekliyorlar..geçen sene mayıs ayına gittim tüm bunları yaşarken yine bir pazar günü hatta anneler günü idi o zman annaaneyi ziyarete gitmiştik yogun bakımda idi kanserdi çok kıötü idi o hali gözümden gitmiyor şekli degişmişt sanki doktor aynı şeyi söylemişti "boşuna beklemeyin herşeye hazırlıklı olun" ....sonrasında eve döndük gece uyurken tlf çaldı acı acı anaanneyi kaybetmiştik..onun selasında kimse arabayla geçmedi kimse gürültü yapmadı herkes camiden gelen sesi net duydu merhumeye allah rahmet eylesin diye..hep kızardı birinin selasını dinlerken ya arabanda biri geçer yada dılşardan gürültü gelirdi kızardı kim oldugunu duyamadım diye..çok korkardı yalnız kalmaktan hep bizimle gelmek isterdi bir yere gittigimizde...eskiye gittim bir an..şimdi ise babaanneyi kaybediyoruz..ölüm bizim için biliyorum hepimizin gidecegi yer orası..dilerim rabbimden hayırlı ölüm versin..allah günahlarımızı affetsin...:çok üzgünüm:senağlamasenağlama

zeloom günün ne kadar geçmişti ki senin?

aslinda gunum gecmedi yarin olmasi lazim.ama 4 gundur cok az kan bazende kahve rengimsi geldi gunde 1 defaya mahsus olmak uzere.adetmi,yerlesme kanamasimi,herneyse bilmiyorum.arkadaslar test yap belki cikar dediler ama olmadi.sizce sebebi ne olabilir.herhangi bir hastaligimda yok cok sukur.

aslinda gunum gecmedi yarin olmasi lazim.ama 4 gundur cok az kan bazende kahve rengimsi geldi gunde 1 defaya mahsus olmak uzere.adetmi,yerlesme kanamasimi,herneyse bilmiyorum.arkadaslar test yap belki cikar dediler ama olmadi.sizce sebebi ne olabilir.herhangi bir hastaligimda yok cok sukur.canım eğer idrar testi yapmışsan hastalığının üzerinden 10 gün geçmesi lazım sonucun çıkması için.kan testi olsaydı hemen çıkardı sonuç.o yüzden sakın üzülme hamiş olabilirsin ki inş:CüvCüv:

X