Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sanada günaydın canımın içi nasılsın bakalım keyifler yerindemi? bebiş nasıl tekmeliyormu seni annesi?
kem gözle bakanın nazarı değermiş kızzz teyzesi sayılırsınız sizde o bebişin ne nazarı aldırma sen ünlü yapçam ben onu hayatı kurtulacak kaydirigubbakcemile3

aahhh aaaaahh diye başlamışsın cümleye koptum sana yaww ... bizde her gece yapa yapa sonunda uzun bir ara verdik 9 aylık mola.. sonrasında vay anam vay benim halime ikinci gebelik olmazsa iyidir kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Midem fena ekşiyo artık saçımı uzuyor kızımın yoksa yediğim bişyedenmi bilemiyorum. tekmelemezmiii teysesii. hatta öyle bi tekmeliyoki babası beni bırakıp onla ilgileniyor. İlk günler hergece hatta gece-gündüz işler başlayınca hergece birazdaha yoğunlaşınca iki günde bir derkeen hamişlikte mantardı acıyodu şimdi haftada 1. bazen iki o günleride kociş bayram ilan ediyokaydirigubbakcemile2:eek: ama doğumdan sonra çekeceğim var eminim.:eek: hadi benim haftada 1 oluyo. sen nettin 9 ay hiçmii normal doğum düşünüyosan bu önemliymiş biliyomusun tatlımmgamyoncuiremsu

günaydın cerencim yok cicim daha yoğunluk başlamadı geçmişi okumaktan yazamadım cicim neler kayantmışşınız .cerencim bebişini jucağına alınca bunların hepsi geçicek inşallah daha önce gçerde sende hamileliğin keyfini çıkarırısın .canım ablamlarada çok üzüldüm allah yardımcıları olsun çok zor valla bebiinizde çok tatlı allah nazarlardan saklasın cicim dün videoya bakamamıştım çıkarken gördüm ilk işim onu izlemek oldu sabah sabah zor tuttum kendimi ağlammak için ben çok kızıyorum bunlara bu konuda çok katıyım ne olursa olsun bu işlemi yapmak gerekmez tam bi vahşet.

burcum iyiyim çok şükür sen nasılsın allah iyiyliğinizi versin kız geçmişi okurken kendimi tutadım gülme krizlerine girdim allah neşeni arttırsın cicim .burası akşamları çok daha renkli oluyor galiba :))))

menzil gülü uzun zamandır uğramıyodun acısını çıkartmışşın kız özledik valla bebişinin cinsiyetini öğrencekmişsin hayırlısı olsun cicim allahım gönlüne göre versin kendine çok dikkat et arayı soğutmayalım şekerim.

nurcum bugün nasılsın eşin tekrar seyehate çıkıyormuş allah kavuştursun cicim kendine çok dikkat he bu arada bebiş nasıl

mavidenizcim nasılsın kusura bakma cicim dün yoğunluktan yarı yamalak okudum herşey biribirine karıştı kime ne yazacağımı şaşırdım taşınacakmışşın allah kolaylık versin canım çok zordur bilirim ben aynı binanın alt katına taşınmıştım ozman bile pestilim çıkmıştı kendine dikkat et canım kafan hiç bişey takma
prenses irem hoşgeldin canım inşallah hamilesindir hakkında hayırlısı ama ne olur kendini fazla kaptırma ok

canım benim bende sen yoğunsun işte başını kaldıramıyorsun diye pek laf atmadım sana yoksa boş geçmezdim. meğer senin yoğunluk başka imiş :)
bebek için (yiğenm için) söyledklerine amin diyor teşekkür ediyorum canım. sağol. rabbm o bebişten herkese nasip etsin inşallahhhh... arada gir yaz bir kaç satır muhabbet edelim şeker

arifecim gece ekstraya giriyor +18 gibi yani kaydirigubbakcemile3

burcu kız valla sen beni öldürcen kız sabah sabah krizlere girdim burda herkes bana bakıyor çok isterdim bende katılmayı size ama önce bi bilgisayar almam lazım bizimkini yenisini alcaz diye eşimin yiğenlerine verdik napalım biraz sıkıcaz dişimizikaydirigubbakcemile3

Midem fena ekşiyo artık saçımı uzuyor kızımın yoksa yediğim bişyedenmi bilemiyorum. tekmelemezmiii teysesii. hatta öyle bi tekmeliyoki babası beni bırakıp onla ilgileniyor. İlk günler hergece hatta gece-gündüz işler başlayınca hergece birazdaha yoğunlaşınca iki günde bir derkeen hamişlikte mantardı acıyodu şimdi haftada 1. bazen iki o günleride kociş bayram ilan ediyokaydirigubbakcemile2:eek: ama doğumdan sonra çekeceğim var eminim.:eek: hadi benim haftada 1 oluyo. sen nettin 9 ay hiçmii normal doğum düşünüyosan bu önemliymiş biliyomusun tatlımmgamyoncuiremsu

canım bence miden kızından dolayı ekşiyor saçlı olacak demek yediklerinle ilgili olduğunu sanmıyorum. ama yinede doktoruna bir danış istersen... bizim haftada bir olsa adam öpüp başına koyacak, kendisi sınır koydu 9 ay dokunmayacam sana dedi bunu duyduğum an kriz geçirdim gülmekten nasıl dayanacaksın dedim. sonra alınır falan diye sustum tabi teselli ettim onu. bence dayanır zaten ben onun ilkiyim çünkü :) 30 yıl dayanmış 9 aymı duramıcak ben yanındayım nasılsa allahın izini ile :)
valla canım ilişki hamilelikte aslında sağlıklı imiş kasların açılmasına sebep olup doğumu kolaylaştırıyormuş hareketlerden dolayı, ben tabikide normal doğum istiyorum tek duam o bağırıp çağırayı avaz avaz yırta yırta doğurayım ama doğumla birlikte bitsin herşey istiyorum sezeryan biliyorsun yıllarca ağrısı olabiliyor kötü :KK43: ama bizim elimizde değil bu seçim son zamanlarda görcez bebek normalmi gelecek bakalım hayırlısı... sen nasıl düşünüyorsun doğumu? inşallah normal olur...

canım benim bende sen yoğunsun işte başını kaldıramıyorsun diye pek laf atmadım sana yoksa boş geçmezdim. meğer senin yoğunluk başka imiş :)
bebek için (yiğenm için) söyledklerine amin diyor teşekkür ediyorum canım. sağol. rabbm o bebişten herkese nasip etsin inşallahhhh... arada gir yaz bir kaç satır muhabbet edelim şeker

amin canım inşallah yok şekerim bugün karar verdim kasmıcam kendimi relax sık sık giricem muhabbette ederizhihoyyyt

Günaydın tatlılarım

sizi çok özledim okuyup okuyup çıkıyorum okuduğumuda unutuyorum:uhm: maşallah çokta seriyiz.

mavi deniz taşınıyomuşsun hayırlı uğurlu olsun tatlım. bende önümüzdeki ay sonu inşallah. gerçi ben bitek köşem koltuk takımı televizyon ve yemek masası getircem okadar. annemlerin boş eve gidcez anneme yakın olmak için orda eşya var zaten.

burcum en iyisini yapmışsın spora başlamakla benim göbek yayıldı maşallah akşam evde koşuyoruz sırnaşık şeybizde mekik sehpası var ama mekik falan çekemem artık doğumdan sonra bende kendime spor aleti arıyorum koşu bandı almak istiyorum ama kimse kullanmazsın vs diyo genede almak istiyorum yoksa ben berbat durumda olcam. eşiminde benden farkı yok göbekleri yarıştırıyoruz buaralar.kaydirigubbakcemile3 gerçi o çabuk veriyo.

cerencim o bebişin resimlerini kaldır nazarım değecek allah korusun. maşallah o ne tatlı bişey. :nazar::nazar::nazar:

gece muhabbetleri kaynamış. Ahhhhhhhhh ahhhhhhh kocişim hergün got got got peşimde ama benim hiç canım istemiyosenağlama korkuyorum kasılıyorum kasılıncada canım acıyosenağlama

günaydın canım nasılsın bebiş nasıl neler yapıyor mide yanmaların nasıl oldu varmı iyileşme:1hug:

evet canım ya bencede arife kasma kendini bak ben ofiste yalnızım canım o kadar sıkılıyorki bazen mola verip iki laf etmek istiyorum kimse yok ama buraya üye olduğumdan beri sürekli muhabbet edecek bir şeyler oluyor kafam dağılıyor hep iş hep iş valla bunalıyorum. sende böyle yap işlerini aksatmadığın sürece katıl bizlere. burcuya katılıyorum bende inşallah en kısa zamanda geceleride aramızda görürüz seni şeker :)

neşe bak burcu yine kayboldu ortadan diğer topikte de yok. bu kızın başına bişey geleecek hee çok geziyor oralarda buralarda. bir şey söyle şu kıza ben söylersem fena olucak hee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ceren kızım sana özel mesaj atıyorum :mymeka: ben heryerdeyim orda burda şurda kaydirigubbakcemile3

Arife canım iyiyim şükür sen nasılsın
bizim kız saçlı olcak o zaman mahvediyo beni bulantım falan yok olmadıda ama ekşime hepsine yetti valla:nazar: önümüzdeki hafta ayrıntılı ultrasona giricem hatta kızımın görüntülerini videoya çekicez. resmen özlüyorum görüntüsünü.:emir_bebek:

cerenim valla ne yalan söyliyim benim ezeli korkum doğum acayip tırsıyorumsenağlama
ne yapıcağımıda bilmiyorumsenağlama

yasemincim kötüdür eminim mide ekşimesi ama kızmız saçlı saçlı olcak toka takcaz :))
doğumdan bende korkuyorum ama herkes yaşıyo çoğunlukda normal doğumu tavsiye ediyo işallah bi avazda atlatıcaksınız

bizim kız saçlı olcak o zaman mahvediyo beni bulantım falan yok olmadıda ama ekşime hepsine yetti valla:nazar: önümüzdeki hafta ayrıntılı ultrasona giricem hatta kızımın görüntülerini videoya çekicez. resmen özlüyorum görüntüsünü.:emir_bebek:

cerenim valla ne yalan söyliyim benim ezeli korkum doğum acayip tırsıyorumsenağlama

canım bu kadar düşünmeyelim bence erken hatta zamanı geldiğinde bile düşünmeyelim korku ve heyecandan daha çok sancı olur bence düzensiz sancılar. rabbim yardım eder kasma o kadar kendini. hakkımızda hayırlısı bakalım.
benim annem benide kardeşimide normal doğurmuş hadi ben neysede kardeşim tam 6 kg. 250 gr. doğmuş biliyormusun tosun resmen tosun annemde ne dikiş ne bir şey cart diye çıkarmı hatun o zaman. çatıları baya genişmiş yani :) darısı başımıza diyorum allah bir avazda kurtarsın inşallah hepimizi. hakkımızda hayırlısı...

slm kızlar off iyi ki dün akaşma yazmışım en azından 3 4 sayfa oradan bakmıştım şimdide o kadar çok olmuş oku oku bitmiyor size yazacaklarımıda unutuyorum..cerencim bilmem belki alınganlıgım olabilir ama sanman şuna kafam dagılmış durumda ev işi falan derken benim kızdıgım nokta ne idi zaten orada belirtim amacım kimsyi yargılamak degil ben sadece çok kafaya takmamasını stres yapmamaşını belirttim smiley koysaydım sanırım daha anlamlı olurdu yazılarım düz yazıda herkes ne okursa onu algılıyor.halineize şükür edin diye belirtim şunuda unutmayı veren allah alanda allah hayırlısını veriyor hayır deiklerimiz şer şer dediklerimiz hayır çıkabiliyor ama biz insanlar göremek istedigim tarafında bakıyoruz sonrada kendimizi kasıyoruz..ben bunları belirtmiştim ..ama susuyorum sana başka topiktede buna benzer farklı konuda bişe yazmıştım anlaöışsındır sanırım..üzügünüm keşke böyle bi yazı yazma gafletinde bulunmasaydım..
kız burcu bakma sen bunlara bözüktü kediydi derken ugraşıyorlar senle..yasemin arife sagolun zor taşınma biliyorum ama ne yapaılım ben seviniyorum yine taşınacagımıza bir an önce taşınsak hiç degilse kafamız rahat olur şimdi nasıl olacak ne yapacaz derken stres oluyoruz..dün halıları verdik yıkamaya 4 gün falan sürer dediler zaten direk yeni eve götürsünler istiyoruz biz..bu akşamda perdeleri indiririm sanırım annemlerden eski perde olacam idareten çünkü perdeleri tadilattan önce yıkamamız lazım zaman da çok yok hemen hemen hespsini kayınvalideme verecem o yıkayacakmış.. durum böyle
yasemin ceren durum dogumdan bahsetmeyin şimdiden bak ben vazgeçecem haa şaka bir yana bende acayip tırsıyorum normal dogumla hatta bir kere bunun lafı geçmişti çok kötü olmuştum üstüne pat diye bayılıp acillik olmuştum o kadar yanii..allah izin veririse bi aksilik çıkmazsa sezaryen istiyorum bende..

yasemincim ben çogu yerdede duydum hep diyorlar ya mide eşkimesinden dolayı bebk saçlı olacak diye laf diyorlar pek dogru yanı olmadıgını duydum ben..

yasemincim kötüdür eminim mide ekşimesi ama kızmız saçlı saçlı olcak toka takcaz :))
doğumdan bende korkuyorum ama herkes yaşıyo çoğunlukda normal doğumu tavsiye ediyo işallah bi avazda atlatıcaksınız

inşallah canım.
midem ekşiyo
sağlam tekme yiyorum
heryerim çatlıyo
göbüşüm yayılıyo
gece hayatım bittiiiiiiiiiiii
sigarayı bıraktııııımmmm
herşeyim değişti. ama genede onu çok sevmeme engel olamıyolar
her tekmelediğinde hoplasamda Allaha bin şükür tekme atabiliyor :emir_bebek:
Allahım herkese nasip etsin inşallah.
Ama doğum diyince akan sular kan ağlıyor bendesenağlama
N'etcem bensenağlama

slm kızlar off iyi ki dün akaşma yazmışım en azından 3 4 sayfa oradan bakmıştım şimdide o kadar çok olmuş oku oku bitmiyor size yazacaklarımıda unutuyorum..cerencim bilmem belki alınganlıgım olabilir ama sanman şuna kafam dagılmış durumda ev işi falan derken benim kızdıgım nokta ne idi zaten orada belirtim amacım kimsyi yargılamak degil ben sadece çok kafaya takmamasını stres yapmamaşını belirttim smiley koysaydım sanırım daha anlamlı olurdu yazılarım düz yazıda herkes ne okursa onu algılıyor.halineize şükür edin diye belirtim şunuda unutmayı veren allah alanda allah hayırlısını veriyor hayır deiklerimiz şer şer dediklerimiz hayır çıkabiliyor ama biz insanlar göremek istedigim tarafında bakıyoruz sonrada kendimizi kasıyoruz..ben bunları belirtmiştim ..ama susuyorum sana başka topiktede buna benzer farklı konuda bişe yazmıştım anlaöışsındır sanırım..üzügünüm keşke böyle bi yazı yazma gafletinde bulunmasaydım..
kız burcu bakma sen bunlara bözüktü kediydi derken ugraşıyorlar senle..yasemin arife sagolun zor taşınma biliyorum ama ne yapaılım ben seviniyorum yine taşınacagımıza bir an önce taşınsak hiç degilse kafamız rahat olur şimdi nasıl olacak ne yapacaz derken stres oluyoruz..dün halıları verdik yıkamaya 4 gün falan sürer dediler zaten direk yeni eve götürsünler istiyoruz biz..bu akşamda perdeleri indiririm sanırım annemlerden eski perde olacam idareten çünkü perdeleri tadilattan önce yıkamamız lazım zaman da çok yok hemen hemen hespsini kayınvalideme verecem o yıkayacakmış.. durum böyle
yasemin ceren durum dogumdan bahsetmeyin şimdiden bak ben vazgeçecem haa şaka bir yana bende acayip tırsıyorum normal dogumla hatta bir kere bunun lafı geçmişti çok kötü olmuştum üstüne pat diye bayılıp acillik olmuştum o kadar yanii..allah izin veririse bi aksilik çıkmazsa sezaryen istiyorum bende..

mavi denizcim ben sana diğer taraftan cevap yazmıştım canım bir ara okursun o yüzden burdan tekrarlamıyorum. canm sen neden bu kadar korkuyorsun normal doğumdan aaa birde bayılmışsın. doğum yapanın yannda olsan bilemiyorum seni ne halde olursun kaydirigubbakcemile3
allahım herkese hayırlısını versin. zaten doktorlarda artık o kada ahata alışmışki hemen anne adayını sezeryane ikna ediyorlar bir şekilde doktorlarında işine gelmiyor saatlerce normal doğumu beklemek bence bencillik yapıyorlar sonra kadın çekiyor acısını normal olma imkanı varsa bence her doğum normal olmalı daha sağlıklı ama tabi tıbben el verişsiz durumlarda sezeryan şart. hayırlısı bakalım ne yazıldı ise onu göricez. nasip... :CüvCüv:

entelliye nasılsın senden de pek ses çıkmaz oldu iyisindir umarım valla tatlım ben şimdi uraya taşınacak sanrım bir daha direk kendi evime geçerim bekliyoruz ya her an olabilir diye belli olmaz biizm ev sahibi isterseniz paranız var burayı satın alabilirsiniz sattmayıda düşünüyordum diye..

bende iyiyim çok şükkür canım ay ne güzel saçlı bi kızın olucak ben bayılırım saçlı bebeklere acayip hoşuma gidiyor video çekiminide çok iyi düşünmüssünüz doğumdan sonra çok güzel bi hatıra mide yanmaların devam ettiği sürece yediklerine de dikkat et cicim belki faydasını görürüsün az kalmış canım kucağına alınca bol bol hasret gideririsiniz yavrunla inşallah kolay bi doğum geçirirsin.kaydirigubbakcemile5

X