Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın kızlar nasılsınız
hepinize hayırlı günler .çalışan arkadaşlarım hepinize kolay gelsin

kızlarrrr günaydınlarrr hepinize canlarım benim nasılsınız bakalım....
dün akşam için hepinizden özür diliyorum bayanlar pat diye kayboldum iyi geceler bile dileyemeden ama inanın benim suçum değil pc dondu kaldı yarım saat uğraştım olmayınca sinirlenip yattım bende yoksa yarıda kesmezdim muhabbeti kocam gelene kadar yazardım sizlere kusura bakmayın...
ee bu gün nasılsınız bakalım hatunlar keyifler yerindemi?
entelliye öperim canım ben o bebeği senin yerinede mucx mucx :) ilişki olayıda normal yani içerde ufaklık var bırakta eskisi gibi olmasın dimi ama :)
ilişki dedimde burcuuuuu nasılsın canım ehe ehe anladın sen onu :)
menzil gülü ateş almayamı geldin kız bir girip çıkmışın hemen haa pardon şuan sizin oralar gece yarısı dimi uyu gülüm uyu sen:) bu arada eşinde fazla rahat olmasın hee ipin ucunu kaçırma :)
arifecim sanada kolay gelsin bacım anlaşılan sen hala yoğunsun kısa yazmışsın allah yardımcın olsun kuşum ne zaman bitecek bu yoğunluğun ?
iremcim sen nasılsın şekerim çatlak yumurta oralardamısın takılcanmı kız bize sende :)
huuu arkadaşlarrrr ne var ne yok yaaa...

cerencim valla sakin bir gece geçirdik kaydirigubbakcemile3 uslu uslu yani
kız benim bu resmim gün sayyo ya onu nasıl kaldırcam ben bişi saymasın istiyorum sadece resim konmuyomu fisfisfis

valla boş geçti ama bi gece önceden şettmiştik biz:eek: her gün benim bünye kaldırmıyo kız kaydirigubbakcemile3

valla boş geçti ama bi gece önceden şettmiştik biz:eek: her gün benim bünye kaldırmıyo kız kaydirigubbakcemile3

anaa biz bebekten önce her geceee bizde bir gariplik varmış desene kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

yok kız bende tazeyimkaydirigubbakcemile3 ama her akşam yapmak çok zor ben geç saate kadar uykusuz kalamıyorum yoksa ertesi gün çok asabi oluyorum banyo yap et toparla derken iki günde bir mecburen :eek:

Günaydın tatlılarım

sizi çok özledim okuyup okuyup çıkıyorum okuduğumuda unutuyorum:uhm: maşallah çokta seriyiz.

mavi deniz taşınıyomuşsun hayırlı uğurlu olsun tatlım. bende önümüzdeki ay sonu inşallah. gerçi ben bitek köşem koltuk takımı televizyon ve yemek masası getircem okadar. annemlerin boş eve gidcez anneme yakın olmak için orda eşya var zaten.

burcum en iyisini yapmışsın spora başlamakla benim göbek yayıldı maşallah akşam evde koşuyoruz sırnaşık şeybizde mekik sehpası var ama mekik falan çekemem artık doğumdan sonra bende kendime spor aleti arıyorum koşu bandı almak istiyorum ama kimse kullanmazsın vs diyo genede almak istiyorum yoksa ben berbat durumda olcam. eşiminde benden farkı yok göbekleri yarıştırıyoruz buaralar.kaydirigubbakcemile3 gerçi o çabuk veriyo.

cerencim o bebişin resimlerini kaldır nazarım değecek allah korusun. maşallah o ne tatlı bişey. :nazar::nazar::nazar:

gece muhabbetleri kaynamış. Ahhhhhhhhh ahhhhhhh kocişim hergün got got got peşimde ama benim hiç canım istemiyosenağlama korkuyorum kasılıyorum kasılıncada canım acıyosenağlama

yok kız bende tazeyimkaydirigubbakcemile3 ama her akşam yapmak çok zor ben geç saate kadar uykusuz kalamıyorum yoksa ertesi gün çok asabi oluyorum banyo yap et toparla derken iki günde bir mecburen :eek:

bursalımısın kadifeli gelin çaydanmı geçtiiinnnn...
yanakların al al olmuş konyakmı içtin amanın konyakmı içtinn...
tamam her gece olmasada iki gecede bir idealdir. ehe ehe :) süppperrsin kuzum hayranım sana... hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

bursalımısın kadifeli gelin çaydanmı geçtiiinnnn...
yanakların al al olmuş konyakmı içtin amanın konyakmı içtinn...
tamam her gece olmasada iki gecede bir idealdir. ehe ehe :) süppperrsin kuzum hayranım sana... hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

kaydirigubbakcemile3hihoyyytbursalıyım kadefelide gelinim :dilcikar:

Günaydın tatlılarım

sizi çok özledim okuyup okuyup çıkıyorum okuduğumuda unutuyorum:uhm: maşallah çokta seriyiz.

mavi deniz taşınıyomuşsun hayırlı uğurlu olsun tatlım. bende önümüzdeki ay sonu inşallah. gerçi ben bitek köşem koltuk takımı televizyon ve yemek masası getircem okadar. annemlerin boş eve gidcez anneme yakın olmak için orda eşya var zaten.

burcum en iyisini yapmışsın spora başlamakla benim göbek yayıldı maşallah akşam evde koşuyoruz sırnaşık şeybizde mekik sehpası var ama mekik falan çekemem artık doğumdan sonra bende kendime spor aleti arıyorum koşu bandı almak istiyorum ama kimse kullanmazsın vs diyo genede almak istiyorum yoksa ben berbat durumda olcam. eşiminde benden farkı yok göbekleri yarıştırıyoruz buaralar.kaydirigubbakcemile3 gerçi o çabuk veriyo.

cerencim o bebişin resimlerini kaldır nazarım değecek allah korusun. maşallah o ne tatlı bişey. :nazar::

gece muhabbetleri kaynamış. Ahhhhhhhhh ahhhhhhh kocişim hergün got got got peşimde ama benim hiç canım istemiyosenağlama korkuyorum kasılıyorum kasılıncada canım acıyosenağlama

sanada günaydın canımın içi nasılsın bakalım keyifler yerindemi? bebiş nasıl tekmeliyormu seni annesi?
kem gözle bakanın nazarı değermiş kızzz teyzesi sayılırsınız sizde o bebişin ne nazarı aldırma sen ünlü yapçam ben onu hayatı kurtulacak kaydirigubbakcemile3

aahhh aaaaahh diye başlamışsın cümleye koptum sana yaww ... bizde her gece yapa yapa sonunda uzun bir ara verdik 9 aylık mola.. sonrasında vay anam vay benim halime ikinci gebelik olmazsa iyidir kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

günaydın cerencim yok cicim daha yoğunluk başlamadı geçmişi okumaktan yazamadım cicim neler kayantmışşınız .cerencim bebişini jucağına alınca bunların hepsi geçicek inşallah daha önce gçerde sende hamileliğin keyfini çıkarırısın .canım ablamlarada çok üzüldüm allah yardımcıları olsun çok zor valla bebiinizde çok tatlı allah nazarlardan saklasın cicim dün videoya bakamamıştım çıkarken gördüm ilk işim onu izlemek oldu sabah sabah zor tuttum kendimi ağlammak için ben çok kızıyorum bunlara bu konuda çok katıyım ne olursa olsun bu işlemi yapmak gerekmez tam bi vahşet.

burcum iyiyim çok şükür sen nasılsın allah iyiyliğinizi versin kız geçmişi okurken kendimi tutadım gülme krizlerine girdim allah neşeni arttırsın cicim .burası akşamları çok daha renkli oluyor galiba :))))

menzil gülü uzun zamandır uğramıyodun acısını çıkartmışşın kız özledik valla bebişinin cinsiyetini öğrencekmişsin hayırlısı olsun cicim allahım gönlüne göre versin kendine çok dikkat et arayı soğutmayalım şekerim.

nurcum bugün nasılsın eşin tekrar seyehate çıkıyormuş allah kavuştursun cicim kendine çok dikkat he bu arada bebiş nasıl

mavidenizcim nasılsın kusura bakma cicim dün yoğunluktan yarı yamalak okudum herşey biribirine karıştı kime ne yazacağımı şaşırdım taşınacakmışşın allah kolaylık versin canım çok zordur bilirim ben aynı binanın alt katına taşınmıştım ozman bile pestilim çıkmıştı kendine dikkat et canım kafan hiç bişey takma
prenses irem hoşgeldin canım inşallah hamilesindir hakkında hayırlısı ama ne olur kendini fazla kaptırma ok

mavi deniz canım seni online görüyorum günaydın nasılsın tatlım. dün akşam bir ara gelip gittin sende iyimisin?
herşey yolundadır umarım...
taşınma olayınız ne oldu şeker başladınmı toparlanmaya

günaydın cerencim yok cicim daha yoğunluk başlamadı geçmişi okumaktan yazamadım cicim neler kayantmışşınız .cerencim bebişini jucağına alınca bunların hepsi geçicek inşallah daha önce gçerde sende hamileliğin keyfini çıkarırısın .canım ablamlarada çok üzüldüm allah yardımcıları olsun çok zor valla bebiinizde çok tatlı allah nazarlardan saklasın cicim dün videoya bakamamıştım çıkarken gördüm ilk işim onu izlemek oldu sabah sabah zor tuttum kendimi ağlammak için ben çok kızıyorum bunlara bu konuda çok katıyım ne olursa olsun bu işlemi yapmak gerekmez tam bi vahşet.

burcum iyiyim çok şükür sen nasılsın allah iyiyliğinizi versin kız geçmişi okurken kendimi tutadım gülme krizlerine girdim allah neşeni arttırsın cicim .burası akşamları çok daha renkli oluyor galiba :))))

menzil gülü uzun zamandır uğramıyodun acısını çıkartmışşın kız özledik valla bebişinin cinsiyetini öğrencekmişsin hayırlısı olsun cicim allahım gönlüne göre versin kendine çok dikkat et arayı soğutmayalım şekerim.

nurcum bugün nasılsın eşin tekrar seyehate çıkıyormuş allah kavuştursun cicim kendine çok dikkat he bu arada bebiş nasıl

mavidenizcim nasılsın kusura bakma cicim dün yoğunluktan yarı yamalak okudum herşey biribirine karıştı kime ne yazacağımı şaşırdım taşınacakmışşın allah kolaylık versin canım çok zordur bilirim ben aynı binanın alt katına taşınmıştım ozman bile pestilim çıkmıştı kendine dikkat et canım kafan hiç bişey takma
prenses irem hoşgeldin canım inşallah hamilesindir hakkında hayırlısı ama ne olur kendini fazla kaptırma ok

arifecim gece ekstraya giriyor +18 gibi yani kaydirigubbakcemile3

X