Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

inşallah canım.
midem ekşiyo
sağlam tekme yiyorum
heryerim çatlıyo
göbüşüm yayılıyo
gece hayatım bittiiiiiiiiiiii
sigarayı bıraktııııımmmm
herşeyim değişti. ama genede onu çok sevmeme engel olamıyolar
her tekmelediğinde hoplasamda Allaha bin şükür tekme atabiliyor :emir_bebek:
Allahım herkese nasip etsin inşallah.
Ama doğum diyince akan sular kan ağlıyor bendesenağlama
N'etcem bensenağlama

nasıl bir garipliktir dimi? birisi gelip sana tekme atsa ağzını burnunu dağıtırsın ama içerdeki her canı sıkıldığında hoplatıyor seni gıkın çıkmıyor... aahhh aahhh ne yüce bir duygu ve sabır rabbim sen nelere kadirsin...
yasemin kapat canım bu doğum konusunu nolur valla bak gerilmeye başladım yaramaz bu muhabbetler bize hadi gülüm değiştirelim konuyu biraz. eşeli oynak birşeyler konuşalım. zaten dün akşam doğum hikayelerini okudum bir garip oldum. hikayenin birinde kadın normal doğum yapmış bebeği alıp odaya çıkarmışlar kadını doğumhanede unutmuşlar tam 3 saat gülermisin ağlarmısın. bizim türkiyemiz burası işte... neyse kapattık konuyu dimi canımın içi?

gördüm cerencim sagol..anladıgına sevindim..ya çok fena oluyorum ki düşün bi,rde benim tansiyon ya yerlerde olur yada tavana vurur o derece yani zaten benim kayınvalidemde eşimi doguruken neler çekmiş 2 kere ameliyat olmak zorunda kalmış dikiş vs falan çok çekmiş o zmandan yemin etmiş kızmdada gelinimdede gerkirse biriktirir para sezaryan yaptırırım demiş..ee malum eskiden sezaryan daha pahalıydı..görümcem sezaryan oldu iki dogurdu ama toplam bebkler 5 kilo kadardı ama kısa süre sonra normal haline döndü çok zorlanmadı sadece bedeni ufak oldugu için 5 kiloyu taşıyamadı falan böbreklerinde çekti biraz sonra bel fıtıgı başlangıcı oldu..ama kesiden dolayı fazla zorlanmadı ilk ay dikkat etti sonra geçti arada bazı farklılıklar doktorunda işlemi önemli normal dogumda hemen o gün hareket biraz yapabiliyor..benim arkadaşımda normal dogum yaptı dikiş atıldıyasakkelime ama çok zorlandım öldüm zannettim dedi bana sen kesinlikle dayanamazsın :eek:sezaryan ol boşver demişti beni iyi tanır da

beyaz .nesemese filiz ve lootus online görünüyosonuz nedesiniz kızlar nasılsınız bakalım nesecim klomene başladınmı

burcu gözün aydın canım patronun gelmiş :)
mavi deniz sen şimdiden düşünme böyle şeyleri ister şstemez karamsar olur insan oluruna bırak boşver biz dilimizden duamızı eksik etmeyelim yeter rabbim hayırlı olanı nverir nasıl olsa....

aboooo ceren yazdıgını görmedim ben kapatalım konuyu demişsin sanırım sen aynı zmanda yazıyorduk tabii ben bir yandan tlf cvp verdigim için yazımız bazen geç yolluyorum

Evet doğru kapansın gitsin. sende çektir videoya. biz doktora gittiğimizde sürekli ultrason çıktılarını istiyorduk evde çerçeveye koyuyoruz =))) renkli ultrasonda video çekelim size dedi. yüz fotoğrafları falanda çekilecekmiş. aman yüzünü yerim. sabırsızlıkla bekliyorum.

aboooo ceren yazdıgını görmedim ben kapatalım konuyu demişsin sanırım sen aynı zmanda yazıyorduk tabii ben bir yandan tlf cvp verdigim için yazımız bazen geç yolluyorum

önemli değil canım ya sadece bir an gerildim. ben adapazarında oturuyorum burda 99 depremini yaşadık herkes bilir. allahım kimseye yaşatmasın. o zaman sallantı olduğunda ben nerde olursam olayım evde dışarda yolda donup kalıyordum ne ileri ne geri resmen kas katı kesiliyordum buna heyecanmı dersin korkumu dersin ne dersen de. fakat sonra sonra daha soğukkanlı olmaya başladım daha farklı tepkiler vermeye başladım olaylara gelişemelere. açıkçası kendi kendime telkinde buluna buuna içimdeki korkuyu heyecanı bastırdım belkide öldürdüm. tabikide heyecanlandığım anlar oluyor ama uzun sürmüyor artık anlık. az öncede bir an böyle bir şey yaşadım ve geçti çabucak merak etme. :CüvCüv:

günaydınlarr,nerde olucam kız burdayım,dünden kalanları okuyorum,maşallah kaynatmışssınız yine,Allah bozmasın.:nazar:

kızlar yarın doktora gideceğim bebişimin kalp atışları için.üç gündür uyumuyorum korkudan.dua edin bana olurmu?herşey yolunda gitsin diye....çok korkuyorum çok..allah yardımcım olsun.onun kalbini duyayım derken benim kalbim duracak.
canım sakın enişe etme,bebğinin kapl atışlarını duyacaksın sende,biliyorum insanın elinde değil bende senin gibiydim,duyana kadar akla karayı seçtim,çok korktum ama seninde korkuların bugün bitecek,hayırlısıyla..

Kürtaj mı yoksa cinayet mi?

kızlar biraz önce bahsettiğim kürtaj videosu aranızda izleyenler yüreği kaldırmayacak olanlar varsa izlemesin lütfen. insanı içi dayanmaz çünkü... merak edenler bilmeyenler için koydum...

ay ceren ya nerden buldun bunu,içim bir tuhaf oldu ya,nasılda herşeyi vardı yavrucağın,hele en sondaki resmen bebkti,nasıl kıymışlar ya:mymeka:

kızlar beyza hanımın hayatından bazı kareler resim çokta seçtim içlerinden umarım açılır resimler

Eki Görüntüle 6926

Eki Görüntüle 6927

Eki Görüntüle 6928

Eki Görüntüle 6929 [/ATTACH]

ay şuna bak maşallahŞeniz

kız bendemi bebek koysam avatara kedi var bende sürekli ona bakıyorum doğal olarak :1shok:

Allah iyiliğini versin kız burcukaydirigubbakcemile3

burcuuuuuu valla göbeğim çatladı sana heee... doğumum yakın olsa varya kesin doğrurum gülmekten. allah canını almasın avatardaki kedi resmi hee kaldır onu kaldır ne olur ne olmaz deli kız...
kendine güvenin varsa kocişin geldiğinde atla üstüne bacım... anladın sen onu... ayyy özlemişim o günleri bebek haberini aldığımızdan beri bizd tık yokta:KK43: yasak :KK43: eşimde tırsıyor zaten bana dokunmaya neyse burcu utandırma beni konu sensin sen dinle beni yakala herifi emi kuzum benim....

kız yazık size,eşine daha çok yazık,kendine iyi bak da adam da hevesini alsın kız:jeyyar:

ben size gülüyorumda bizdede durum pek parlak değil ben bi atlıyom adamınüstüne ama adam o kadar korkuyo ki geri çekiyor kendini bakalım ne kadar dayanack :))))
kız madem yapmıcaksınız adamı niye delirtiyon,şurda ne kaldı yılbaşına azcık daha sabredina.s

yasemink bende de başladı ya şu yanmalardan,yemek yiyicem diye korkuyorum valla,bundan sonra hep böyle olur diyorlar,annem diyo rapunzel çıkacak senin kız:roflol:

cnm kuzura bakma yaranı deşmek istemezdim ister sitemez sıkıntı yaşıyorsundur..o depremi bilirim yengemde kocelide akrabaları var gölçükte adapazarında bir çok yer demişti aklımda kalmadı...neyse saglık olsun..

kızlar günaydın hepinize güzel bir gün diliyorum a.s.

günaydın hepinizehihoyyyt siz alışkanlık yapıyorsunuz yakaydirigubbakcemile2 bugün rahatsızlandım şirkette ( mide bulantısı baş dönmesi ) bugün ve yarın izinliyim.Ne ço yazışmışsınız bebişler sabah sizi uyutmuyor galibahihoyyyt ne dersin ceren:emir_bebek:

hadi hayırlısı yasemincim allah kucaklarınızada hayırlısı ile saglıkla almak nasip etsin..

AMİN balımm cümlemize.. sen nasılsın tatlım?

beyaz bizim kızlar saçlı olcak kesin bende simidin susamı armudun sapı yapıyo diye yemek yiyemiyodum ama gene ekşiyo hemde berbatsenağlama. saçlarını yesinler. sağlıklı olsunlarda geçer inşallah. hıı bide geceleri göbüşümün altına yastık koymazsam uyuyamıyorum daha doğrusu bebiş uyuyamıyo benide uyutmuyo keyfinede pek düşkün.

günaydın hepinizehihoyyyt siz alışkanlık yapıyorsunuz yakaydirigubbakcemile2 bugün rahatsızlandım şirkette ( mide bulantısı baş dönmesi ) bugün ve yarın izinliyim.Ne ço yazışmışsınız bebişler sabah sizi uyutmuyor galibahihoyyyt ne dersin ceren:emir_bebek:

günaydın diyecemde benim gibi çalışanlara ayıp olacak tünaydın canım. biz iyiyiz çok şükür geldik iş yerine sabah selamını verdik herkese muhabbet hala devam ediyor gördüğün üzere :)
sen nasılsın bakalım mide bulantısı falan derken kusma varmı? fazla ümitlendirmek istemem seni ama bence içerde bir bıcırık var. ne zman gideceksin doktora tekrar tahlil için? bak meraklandım şimdi bende. aslında pek meraklı değilimdir ama burda böyle oldum -tatlicadiarzu-
bebişler kimimizi uyutuyor kimimizi ayağa dikiyor bakalım ne olacak halimiz :CüvCüv:

yasemincim benim 3 gündür sürekli yanmam vardı,bugün olmadı şükür ama yine başlar,1 bardak çay bile içsem boğazımda yanma başlıyordu o kadar kuvvetli ki gözlerim sulanıyor bazen .dr.a gidince ilaç istiycem çünkü hep böyle olursa ne uyku uyanıyor nede bir iş yapılıyor,senin ki de bu kadar şiddetli mi?

günaydınlarr,nerde olucam kız burdayım,dünden kalanları okuyorum,maşallah kaynatmışssınız yine,Allah bozmasın.:nazar:

canım sakın enişe etme,bebğinin kapl atışlarını duyacaksın sende,biliyorum insanın elinde değil bende senin gibiydim,duyana kadar akla karayı seçtim,çok korktum ama seninde korkuların bugün bitecek,hayırlısıyla..

ay ceren ya nerden buldun bunu,içim bir tuhaf oldu ya,nasılda herşeyi vardı yavrucağın,hele en sondaki resmen bebkti,nasıl kıymışlar ya:mymeka:

ay şuna bak maşallahŞeniz

Allah iyiliğini versin kız burcukaydirigubbakcemile3

kız yazık size,eşine daha çok yazık,kendine iyi bak da adam da hevesini alsın kız:jeyyar:

kız madem yapmıcaksınız adamı niye delirtiyon,şurda ne kaldı yılbaşına azcık daha sabredina.s

yasemink bende de başladı ya şu yanmalardan,yemek yiyicem diye korkuyorum valla,bundan sonra hep böyle olur diyorlar,annem diyo rapunzel çıkacak senin kız:roflol:

ya beyaz neden izledin o zaman ben uyarımı yaptım yüreği kaldırmaya izlemesin dedim :KK43: en son kağıda sarılan bebek bana biraz ilginç geldi hiç kürtaj gibi durmuyor yani kürtaj ilk üç ayda olur ya ama o bebek maşşallah yeni doğmuş kadar gelişmişti kim bilir nesi vardı meleğimin. neyse kapatalım konuyu ağlıcam şimdi yoksa senağlama

ya beyaz sen ne kadarlık hamileydin kaç haftalık oldun? kızlar bizim liste yine gerilerde kaldı onu bulup güncellemek lazm.:CüvCüv:

X