Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

burcu boşver yemeği be kuzum uzat bacaklarını dinlen boşver şimdi bu diziler bu muhabbetler bırakılıpta mutfağa girilirmi salla gitsin. yarın akşam aperatif bir şeyler yaparsın makarna yanına patates kızartması bir kaç köfte yada tavuk takıl kafana göre emin ol erkekler bayılır bu menüye sende fazla uğraşmazsın sulu yemeğide hazır mutfağa girmişken yarın akşam yaparsın cicim....
(bana çıtır dediğin için sana torpil geçtim izin verdim dinlen sen yemek yapma cicim :) )

prenses_irem evet canım aynen anlattığın gibi olmuştu baş dönmeleri canım güzel benzetme verdin süppersin.... bende 1 ağustosta evlendim canım 15 gün nikah büyüğünüm senin aman ne çokk :)

nurcum yazmamışsın hiç canım iyimisin online görünüyorsun...

menzil gülü kaybolmuş dizi ordada başladı sanırım....

mavi deniz canım sen bu sıralar alıngansın sanırım hayatında herşey yolundamı bitanem? sanki daralmışsın ve herşeyi iyi yada kötü üstüne çekiyormuşsun gibi geldi bana umarım yanılıyorumdur. kayra genel olarak konuştu canım oa kalsa bende kızmıştım ona kötü düşünüyor diye yapma böyle düşünme lütfen cicim olurmu?
bebeğin resmindeki bayan şu çikolatalı resmi diyorsun dimi? annem canım o. ben daha bekar iken baba evinde iken çekmiştim o resmi. gün sayıyordum kocaya varmak için o sıralar...
şimdi yine gün sayıyorum. askerliğim çok benim askerliğim....

inşallah güzel haberleri veririm sizlere kızım olursa adını naz koyucaz çok nazlandı ya 9.gün bugünhihoyyyt

heh bida okudum hatırlamk iççin anca işte böyle iki üç defa okuyunca sindiriyorum:1rolleyes:hayırlısı canım işallah hamilesindir ama çok kaptırma kendini emi değilsen çok üzülürsün

evet irem burcu doğru söylüyor burda takılmaya devam edersen yazdıkça anlarsın tanıdıkça fark edersin ne hikayeler olduğunu canım... fazlada umutlanma biz hayırlısı diyelim varsada yoksada hayırlısı... çok umutlanma....

kızlar benim kocam yolda gelir birazdan bu akşamlık benden bu kadar çok kaynatmayın emi sabah oku oku bitmiyor sonra sayfalar:nazar: hepinizi öpüyorum güzel güzel uyyun dinlenin yarına dinç kalkın iyi geceler canlarım :a015:

heh bida okudum hatırlamk iççin anca işte böyle iki üç defa okuyunca sindiriyorum:1rolleyes:hayırlısı canım işallah hamilesindir ama çok kaptırma kendini emi değilsen çok üzülürsün

yok canım çok rahatım ben daha erken zaten olmazsa üzülmem (desemde sen inanma) bir bebişe her anne hazırdır.Vakti gelmemiştir daha.Ama tüm belirtiler tutuyor.Testte çıkmadı yaptım ama dr bünyeye göre her hamilelikte süre değişir diyor en geç 1 hafta sonra test mest yapmadan muayene olacağım:emir_bebek:ama tüm okuduğum sitedeki belirtiler var:ecrin_bebek:9.gün bitiyor bugün normalde en fazla 2 gün gecikirdi regl düzenlidir yani.Geç yumurtlama diye bişey varmış galiba benim öyle olmuş gıd gıd gıdaakkksırnaşık şey

burcuuuuu
uyuma sakınnnn
kocişin geliyormuş bakkk
biz ne konuşmuştuk unuttunmu?
hadi sana renkli ateşli geceler cicim. sabah grş. bye...

kaydirigubbakcemile3 kız ceren bu iremde bizden çıktı buda çatlak
neyse kızlar kaçtım ben ayrılamıyorum sizden bitürlü :a015:

evet irem burcu doğru söylüyor burda takılmaya devam edersen yazdıkça anlarsın tanıdıkça fark edersin ne hikayeler olduğunu canım... fazlada umutlanma biz hayırlısı diyelim varsada yoksada hayırlısı... çok umutlanma....

evet ben üye olmadan önce okuyordum zaten hikayeleri az çok biliyorum sadece sizinle yeni paylaşıyorum herşeyin hayırlısı bekleyip göreceğiz şekerlerhihoyyyt

ceren o bebek ne öle yerim onu ben böle tatlılık olurmu ya öp onu benim için
burcu kız senin bu geceki performansın bize konu oldu öldüm gülmekten yaw süpersin bak ben geçen ay içimden geldikçe yani gerçekten istediğim anlarda anladın sen onu bak bebek geldi demek görev gibi olmayacak yani yazamıyorum iştr anladın
mavi deniz canım taşınmada allah kolaylık versin ben bi kez taşındım bi daha ancak kendi evimzi yaptırabilirsek taşınırım çok zor çünkü gerçi şu anki evimizde bizim ama biz müstakil ev istiyoruz nasipse
menzil cnm ne güzel spora başlamışsın bende nasip olursa 3 aydan sonra başlayacağım ama bizim burda güzel bi spor salonu yok o yüzden dışarda yürüyüş yapıyorum bu arad gerçekten seyrek geliosun
kızlar midem bulanmıo diodum 3 gündür hafif hafif başladı umarım artmaz biraz rahatsızım halsizlik falan
kayra bende hafta sonu gidecem dr a c.tesi aynen senin gibi endişeliyim Allah bizi ve bekleyen herkesi bebişlerine kavuştursun
neşecim alabildinmi klomeni umarım bu ay beklediğin son ay olur cnm

kız dünyayı yazmışsınız ben okudum bitirdim cvp yazdım hepiniz gitmişsiniz nerdesiniz dönün geriye yalnız mı kaldım şimdi ben :KK43:(((
kızlar şaka bir yana konusunu etmişsiniz size soriyim bizim bi sorunumuz falan yok ama ilişki namına hiç bi şey yok 7+4 oldum sadece bi kere oldu oda korka korka yani sorması biraz ayıp ama sizde normal zamanlardaki gibi oluomu

kız dünyayı yazmışsınız ben okudum bitirdim cvp yazdım hepiniz gitmişsiniz nerdesiniz dönün geriye yalnız mı kaldım şimdi ben :KK43:(((
kızlar şaka bir yana konusunu etmişsiniz size soriyim bizim bi sorunumuz falan yok ama ilişki namına hiç bi şey yok 7+4 oldum sadece bi kere oldu oda korka korka yani sorması biraz ayıp ama sizde normal zamanlardaki gibi oluomu

yok canım normaldeki gibi olamaz zaten bebek olunca bi kere kadın çok kasıyor kendini bebek doğana kadar ateşli geceler yok yani ben hadi dedim içerdekine ayıp olmasın diyor sürekli terbiyeli adam benim kocamkaydirigubbakcemile3

Canim ben ilk ayda esime biraz ara verelim dedimde esimi oyle durdurdum yoksa ona gore hava hos. Ama bebegi dusunmediginden degil. Rahat benim kocam, bizde gayette eskisi gibi devam ediyor yani.

X