Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bende takmıyoru canım ve kayınvalidemle iyi anlaşıyoruz buda güzel cevap oluyor zaten ikimizde birbirimizi övüce çatlıyorlar kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canımcım ya bence bu durum tamamen senin dolu alıngan kırılgan vede duygusal olduğun anına denk gelmiş boşver takma kafana bu tür şeyleri hayatta daha neler oluyor neler... tabi biz bayanlar bazen o kadar duygusal alıngan oluyoruzki ufacıck şeylere bile hüngür hüngür ağlayabiliyoruz... çünkü sahip olduğumuz tek şey gözyaşıı... belki bu yazıyı bilen vardır aranzda... neyse bilmeyen varsada eve gidince yazarım kızlar mesaimin bitmesine yarım saat kaldı işlerimi toparlamalıym evden grş. yine... sevgiyle kalınn... a.s.

Son düzenleme:
canım bazen bazı şeyler düşünemiyorlar ve her nekadar kızlarıyla gelinlerini ayırt etmediklrini söyleselerde bu fark çok belli oluyor. o yüzden onları görmezden gelmek gerekiyor her zaman sırf bunlar için eşine aranı bozma bundan iki ay öncesine kadar görümcem yüzünden eşimle çok kavga ediyordum ama artık seslemiyorum çünkü sen onun için ne kadar değerli olsanda aileleri işin içine girdimi işler çorbaya dönüyor

Son düzenleme:
kızlarrr bana müsaade nihayet son mesai günümü bitirmek üzereyim birazdan toparlanıp çıkacağım... evden yine yazarım şimdilik hepinize iyi akşamlar....

haklsıınız ama ben buna benzer şeyler oldugunda önceleri içime atardım sonrada artık onada söylemeye başladım ..belki alınganlıgım oldugundn diye düşünebilirsiniz ama durum biraz daha farklı hislerimi anlatamıyorum..

CANIM YAZDIKLARINI OKUDUM BOŞVER HİÇ TAKMA KAFANA .BENCEDE İÇİNE ATMA OLAN SANA OLUYOR .AKLINA GELENİ SÖYLEMİYOSUN BİRİKTİRİYOSUN
SONRA BARDAK TAŞIYOR BU SEFER HER DAHA KÖTÜ OLUYOR O YÜZDEN O AN NE SÖYLEMEN GEREKİYOSA SÖYLE CİCİM SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM.:1hug: HEEE BU ARADA BEN SENİ BEBEK SAHİBİ OLMAK İÇİN UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİNİ SANIYODUM AYNIYIZ ŞEKERİM BAKTIĞINDA YOLUN BAŞINDAYIZ AMA KALBİMİZE VE DÜŞÜNCELERİMİZE SÖZ GEÇİREMİYORUZ a.s

arifecim yoktun bugün fazla girmedin..neler yapıyorsun?

İYYİM CANIM ÇALIŞIYORUM TİPİK CUMA GÜNLERİ BİLİRSİN ARA ARA GİRİP OKUYORUM AMA YAZMAYA FIRSATIM OLMUYOR ŞUAN ORTALIK DURULDU BAKIYIM DEDİM BİZİM CİMCİMELER NAPIYOR.BAKTIMKİ YİNE İÇERLENMİŞSİN CANINI SIKMA BENİN KARDEŞİM KAFANA TOKADAN BAŞKA BİŞEY TAKMA DER SENDE ÖYLE YAPhihoyyyt

Menzilgülü, Nur 84, Ceren54, Yasemink bebişlerinizin isimleri çok güzel. Maaşallah diyeyim bayanlar, Allah tamamına erdirsin.

Sagol canim, aminnn...

Gercekten cok vefakar bir gelinsin, maasallah. Boyle davranman gercekten cok takdire deger.

senin isimlerde hazır galibakaydirigubbakcemile3

Evet canim:CüvCüv:

evet listede büsürü kişi var burda sohbet etmeyen en azından ben daha hiç rastlamadım
İsil_ufuk
Emillly
Swethome
librarian
Dileğimbebeğim
Nmb2358
Tuubay

bu isimleri ben hiç tanımıyorum

Arkadaslar burdaki isimleri cikartabiliriz. Cunku burdaki arkadaslar bir ara bize katildilar ve gittiler. Yeni listeden bu isimleri silebiliriz.

Hayirlisi ne ise o olsun diyelim o zaman. Sagol canim ben Betule soyle karar verdim. Cevremde kimin adi Betul ise, ahlaki cok guzel, dini butun, cok tatli insanlar. Hakikaten isim insanin karakterini etkiliyor, ben buna inaniyorum. O yuzden moda olan bir isim koymak yerine, butun hayati ve hatta diger hayatinda bizi utandirmayacak isim secmeyi tercih ettim ve buda anne babanin buyuk bir sorumlulugu oldugu icin boyle yaptim.

cnm sagol düşünceleri ve cvbın için..ben aslında 4 kez negatif sonuçla karşılaştım ama ben ilacımı uzun süre yazni yazın başında bırakmıştım herşey normaldi ben ilacı bırakıp bir süre korunmayı denedim ama istisnalar vardı oondada tutmadı zaten ee birde benim uzun süren reglim oldugu için zaman olarak çok uzun bir süreç geçirdim anlatabildimmi biraz karışık ama aslında neredyse 6 aydır biz bekliyoruz..

ceren eve geldinmi kız sen acelecisin yoksa yakınmı ?menzilcim nasılsın bıcırık nasıl?

canımcım evdeyim ben geldim iş yerim evime 3 dk. mesafede şanslıyım yai anlayacağın :)
şimdi kayınvalidem aradı kızlar yemeğe çağırıyor açlıktan titriyorum zaten yukarı çıkınca yine yazarım şimdilik hoşçakalın Şeniz

cnm msjımı okumuşsun ama apmamışsın hala..bu arada ne kusura bakması sen benim kusuruma bakma ..anlayacagınızı umdugum için yazdım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…