Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar ben kaçtım haid iyi akşamlar size yarın görüşmek üzere..cerencim dedgimi unutma emii.nurcum sagol bu arada..hadi hepiniz öpüldünüz

kızlarrr nasılsınız bakalımmm... ben aç karnımı doyurdum nihayet titremem geçti ve tekrar koşa koşa pc başına geldim. neyseki fazla bir şey kaçırmamışım :) eee nasılsınız bayanlar buralardamısınız?

Selam kızlar.3gündür temizlik, alışveriş,iş derken giremedim nete.Epey doldurmuşsunuz şimdi okumaya çalışıcam hepsini.Bende durumlar aynı ayın 14ünde belli olacak bebiş için.Hepinizi öptüm.

kızlarrr nasılsınız bakalımmm... ben aç karnımı doyurdum nihayet titremem geçti ve tekrar koşa koşa pc başına geldim. neyseki fazla bir şey kaçırmamışım :) eee nasılsınız bayanlar buralardamısınız?

iyiyiz kuşum afiyet olsun ben burdayım çıkıcam ama birazdan:eek:

Selam kızlar.3gündür temizlik, alışveriş,iş derken giremedim nete.Epey doldurmuşsunuz şimdi okumaya çalışıcam hepsini.Bende durumlar aynı ayın 14ünde belli olacak bebiş için.Hepinizi öptüm.

bayramlık işlerinin hepsini bitirdin galiba canım.hadi hayırlısı haberlerini bekliyoruz

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız

1. Menzilgülü........................ 13. haftamiz bitiyor
2. Yasemink..........................20. haftamız bitiyor.
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84..............................9. haftadayız
7. Ceren.............................. 11.haftadayız bebeğimle
8. Kayra42
9. Entelliye ..............................6.haftadayız
10.Lotus79
11.İerror..................................6.hafta dayım
12.BoncuK_GözlüM...................17. haftadayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

1. Benssnb........................................... ....17.ayımdayım:KK43:
2. Nesemese.......................................... .18.ayımdayım :KK43:
3. Mavideniz..............................................4 ayımdayım
4. Rahel
5. Aum............................................... ....38. ayımdayım
6.Burcusal....................................... ...5. ayımdayım....3 ocak adet tarihim
7.Arifeyvz....................................... .....4. ayımdayım
8.Ceylan83
9.mavi45......................................... .....17.ayımdayım.
10.Htc80.......................................... ......2. ayımdayım
[/QUOTE]

Son düzenleme:
herkese merhabalar ismini hatırladıklarım ceren,burcusal ,besenb,mavi deniz,kibele,htc80,menzilgülü,nur,arife,entelliye,yasemink,beyazvede ismini hatırlayamadığım tüm arkadaşlar hepiniz keyifli bayramlar geçirirsiniz inşallah.bende yarın dr gidicem çok heyecanlıyım 6+2 olcak yarın kalp atışına bakıcakmış dr um acaba duyuyabilekmiyiz diye şimdiden düşünüyorum.kızlar bebişlerinize düşündüğünüz isimler harika allah isimleriyle yaşatsın inşallah.kızlar benim daha başlangıç safhasında olan hemoroid sorunum var vedr ilk 3 ay ilaç vermiyorum ben dedi ama hamilelikle beraber sancı yapmaya başladı halbuki hep lifli ve sulu gıdalar tüketiyorum kabızlık çekmiyorum fakat ağrı var ne yapcam bilemiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var öptüm şekerler hepinizi Dance Dance

kızlar o kadr çok yazmışsınızki tek tek okudum hepsini anca . ben bugun çok fazla yoruldum işte kafamı işten kaldıramadım -tatlicadiarzu-

Kızlar doktorum otobüs yolculuğuna izin vermedi ve ben bugün 22.30 da uçakla izmire uçuyorum çok korkuyorum dua edin bana.izmirde pc var görüşürüz.kendinize iyi bakın.dualarım sizlerle inşallah çifte bayram yaşarsınız...

Hamiş arkadaşlar bayramda yorulmayın dinlenin allaha emanet olun bebişleriniz ve siz.iyi bayramlar şimdiden.

imzanı öyle yapma ne olur içim burkuldu hep ama hep dua ediyorum sana ve sitedeki arkadaşlara umutla bekliyorum yaz sil o 0 günü bitanem.inşallah rabbim önce göbişini sonra kollarını dolduracak.

canım sağol :çok üzgünüm: baktım yazcak saycak bişi bulamadım o yazdım bende benimde dularım sizinle bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alın diye:Saruboceq::1hug:

X