Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

herkese merhabalar ismini hatırladıklarım ceren,burcusal ,besenb,mavi deniz,kibele,htc80,menzilgülü,nur,arife,entelliye,yasemink,beyazvede ismini hatırlayamadığım tüm arkadaşlar hepiniz keyifli bayramlar geçirirsiniz inşallah.bende yarın dr gidicem çok heyecanlıyım 6+2 olcak yarın kalp atışına bakıcakmış dr um acaba duyuyabilekmiyiz diye şimdiden düşünüyorum.kızlar bebişlerinize düşündüğünüz isimler harika allah isimleriyle yaşatsın inşallah.kızlar benim daha başlangıç safhasında olan hemoroid sorunum var vedr ilk 3 ay ilaç vermiyorum ben dedi ama hamilelikle beraber sancı yapmaya başladı halbuki hep lifli ve sulu gıdalar tüketiyorum kabızlık çekmiyorum fakat ağrı var ne yapcam bilemiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var öptüm şekerler hepinizi Dance Dance

Canim ya gecmis olsun. Bilemiyorum ki, internetten bir arastirsaydin, muhakkak bilgi vardir.

kizlar gelecek kurban bayraminiz mubarek olsun:nazar:a.s.allah kabul etsin:Saruboceq: yarindan itibaren giremicem pek turkiyeden misafirlerim geliyo zaten pek giremiyodum kayinvalidem bende kaliyoda :eek:klava:kaydirigubbakcemile3 bu arada benim adetim 14 aralik insallah hamis kalmisimdir bu ay hadi hayirlisi opuyorum hepinizi bebislerinizideŞeniz

kizlar gelecek kurban bayraminiz mubarek olsun:nazar:a.s.allah kabul etsin:Saruboceq: yarindan itibaren giremicem pek turkiyeden misafirlerim geliyo zaten pek giremiyodum kayinvalidem bende kaliyoda :eek:klava:kaydirigubbakcemile3 bu arada benim adetim 14 aralik insallah hamis kalmisimdir bu ay hadi hayirlisi opuyorum hepinizi bebislerinizideŞeniz

Hakkinda hayirlisi olsun canim, hayirli bayramlar...

bayanlar nerdesiniz ya gece kaynatması yok bu gece herkes tatil başlangıcını kutluyor galiba kaydirigubbakcemile3

herkese merhabalar ismini hatırladıklarım ceren,burcusal ,besenb,mavi deniz,kibele,htc80,menzilgülü,nur,arife,entelliye,yasemink,beyazvede ismini hatırlayamadığım tüm arkadaşlar hepiniz keyifli bayramlar geçirirsiniz inşallah.bende yarın dr gidicem çok heyecanlıyım 6+2 olcak yarın kalp atışına bakıcakmış dr um acaba duyuyabilekmiyiz diye şimdiden düşünüyorum.kızlar bebişlerinize düşündüğünüz isimler harika allah isimleriyle yaşatsın inşallah.kızlar benim daha başlangıç safhasında olan hemoroid sorunum var vedr ilk 3 ay ilaç vermiyorum ben dedi ama hamilelikle beraber sancı yapmaya başladı halbuki hep lifli ve sulu gıdalar tüketiyorum kabızlık çekmiyorum fakat ağrı var ne yapcam bilemiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var öptüm şekerler hepinizi Dance Dance

canım benim merhabalar şekerim. rabbim dualarını kabul etsin inşallah yarın bebeğinin kalp atışını duyacaksın cnm. sonrada artık bizim gibi isim düşünmeye başlayacaksın (allahın izini ile) canım ben daha önce buraya hemoroid ile ilgili bir link atmıştım sen denk geldinmi bilmiyorum. aklıma gelen ilk şey oturma banyosu cnm belki biliyorsundur baya rahatlatıyormuş. hemoroid benimde korkulu rüyam allahım kimselere yaşatmasın sanada en kısa zamanda şifa versin cicim. sulu gıdalar tüketmeye devam et sen cicim. bir süre dayan en azından...:CüvCüv::ecrin_bebek:

Hamiş arkadaşlar bayramda yorulmayın dinlenin allaha emanet olun bebişleriniz ve siz.iyi bayramlar şimdiden.

canım sende kendine çok dikkat et yollarda emi tatlım. uçağa binmek tehlikeli değilmi hava boşluğundan dolayı? ben öyle biliyorum. neyse doktorun uçak dediyse elbet vardır bir bildiği :)
canım sana şimdiden hayırlı bayramlar kendine vede bebişine çok dikkat et.... :CüvCüv::ecrin_bebek:

Carsamba gunu kontrol var. Canim burda bayram degil. Biz bir ilk iki gun kutlariz biter buralarda napalim.

canım kusura bakma yurtdışıda olduğunu unutarak yazmışım pardon... nerdesin peki hangi ülkede? canım ya bayramın kutlu olsun emi tatlım. çarşamba günü güzel haberlerle dönersin inşallah.... kendine vede bebişine dikkat et... her ne kadar orda bayram olmasada size iyi bayramlarrr.... :CüvCüv::ecrin_bebek:

canım seninde bayramın mübarek olsun tatlım. gözün aydın türkiyeden misafirlerin geliyormuş en azından senin memleketinden senin toprağından birazda olsa havan değişir iyi moral olur sana şeker... kendine çok dikkat et iyi bayramlar... :CüvCüv::ecrin_bebek:

bayanlar nerdesiniz ya gece kaynatması yok bu gece herkes tatil başlangıcını kutluyor galiba kaydirigubbakcemile3

canımcım sen nerelerdesin asıl? haftanın son günü yoğundun galiba? bitti dimi sende tatile girdin artık? ben girmişim nete sen çıkmışsın denk gelemedik tühh... ne oldu bize verecek bir haberin varmı? neyse sana iyi geceler şeker... :CüvCüv::ecrin_bebek:

kızlar iyi geceler hepinize...
benim bu gün son iş günümdü tatile girdim eşimde bu gün son mesaisini yapıyor birazdan evde olur nasipse bayramda biz buralarda olucaz ama ben pek nete giremem sanırım. şimdiden herkesin bayramını yürekten kutluyor ve öpüyorum canlarım. kendinize çok çok dikkat edin. hamişler fazla yorulmayın ete tatlıya fazla abanmayın....
hamiş adayları sizde fırsat bu fırsat hazır tatilde iken bol bol mesai yapın:eek: anladınız siz onu kaydirigubbakcemile2

canlarım kendinize dikkat edin allaha emanet olun şimdilik hoşçakalın. bayram ertesi grş. inşallah...
herkese iyi bayramlarrr.... a.s. a.s. a.s.

kızlar iyi geceler misafirim vardı akşam o yüzden giremedim sizlerle görüşemedim
kızlar öle içim sıkılıyoki anlatamam bebekle ilgili deil ailevi değil işle ilgili deil neyle ilgili derseniz olmayacak şeyleri kafama takıp sabahlara kadar uyumuyorum saçma olduğunu bildiğim halde kendime engel olamıyorum o kadar sıkılıyorum ki neden böle oluyo bilmiyorum nankörlük belki ama bazen o kadar aşamıyorum ki bu sorunu bazen profesyonel yardım almayı bile düşünüyorum keşke daha erken girip biraz sizlerle muhabbet edebilseydim hepinize ii geceler ben sabah doktora gidecem 11 gibi randevum var bebişimi görmeyi umuyorum inşallah belki biraz kendime gelirim sonra annnemlere gidecem orda pc yok büyük ihtimalle görüşemeyiz salı günü dönmeyi düşünüyorum ama ordaykende kuzenlere gidersem onlarda pc var girerim laflarız

canım kusura bakma yurtdışıda olduğunu unutarak yazmışım pardon... nerdesin peki hangi ülkede? canım ya bayramın kutlu olsun emi tatlım. çarşamba günü güzel haberlerle dönersin inşallah.... kendine vede bebişine dikkat et... her ne kadar orda bayram olmasada size iyi bayramlarrr.... :CüvCüv::ecrin_bebek:
Sagol canim seninde bayramin kutlu olsun. Biz abd deyiz.

kızlar iyi geceler misafirim vardı akşam o yüzden giremedim sizlerle görüşemedim
kızlar öle içim sıkılıyoki anlatamam bebekle ilgili deil ailevi değil işle ilgili deil neyle ilgili derseniz olmayacak şeyleri kafama takıp sabahlara kadar uyumuyorum saçma olduğunu bildiğim halde kendime engel olamıyorum o kadar sıkılıyorum ki neden böle oluyo bilmiyorum nankörlük belki ama bazen o kadar aşamıyorum ki bu sorunu bazen profesyonel yardım almayı bile düşünüyorum keşke daha erken girip biraz sizlerle muhabbet edebilseydim hepinize ii geceler ben sabah doktora gidecem 11 gibi randevum var bebişimi görmeyi umuyorum inşallah belki biraz kendime gelirim sonra annnemlere gidecem orda pc yok büyük ihtimalle görüşemeyiz salı günü dönmeyi düşünüyorum ama ordaykende kuzenlere gidersem onlarda pc var girerim laflarız

Canim ne takiyorsun kafana?? Madem biliyorsun sacma oldugunu, niye yapiyorsun boyle?? Sanada bebeginede yazik.

Canim insallah gorursun bebisini. Kibele arkadasimizda carsamba gunu kalp atisinida duydu 6+1 di.

Kızlar yazdıklarınızı okumak için erkenden kalktım, şimdi bitti şükür yeniden yatıp dinlenicem inşallah. Hamişler yola çıkmasanıza çok mu önemli gideceğiniz yer? Bence önce bebişlerinizi düşünün kıpırdamayın. Herkesi kocaman öpüyorummm..

Merhaba bayanlar, dün misafirlikteydim. Akşam giremedim o yüzden.
İrreor canım, ceren54 sıcak su banyosu demiş ama bana biraz sakıncalı gibi geldi. bebiş var ya o bakımdan. Zeytinyağı ile masaj yap bir bence hafif hafif.

Menzilgülü seni çok iyi anlıyorum, almanya' da yaşayan akrabalarımız var. Bayramlarda çok buruklar, kurban kesimi de yasak, bilmiyorum Abd' de nasıl?

Entelliye, içinin rahatlaması için, Felak ve Nas surelerini bir de Fatiha ve Ayetel Kürsi' yi oku bol bol. İnan rahatlarsın. Bir de fazla yalnız kalmamaya dikkat et. Umarım herşey çok güzel olacak canım.

Burcusal nasılsın?

Arifeyvz, Ceren54, Kayra42, Nesemesee, Beyaz16, Mavi Deniz, Mavi45 ismini yazdığım yazmadığım herkes, umarım bugün iyisinizdir. Bayramın tadını çıkaralım hep birlikte.

slm kızlar nasılısınız ayy sayfalar ilerliyor durmadan yetişemiyorum..bizde ne nankörüz yazılmayınca aaa kimse ugramamış diyoruz yazılıncada sayfalar ilerlemiş yetişemiyoruz diyoruz

bir çogunuz giremeyeceksiniz sanırım bayramda bende şimdiden kutlayayım o zaman..kızlar bayramınızın mutlu huzurlu geçmesi dilegiyle iyi bayramlar..hamişler dikkat etsin yediklerinede..
kayracım hayırlısı ile git gel sanırım izmirdesin şuan ..ototbüs daha sakıncalı olabiliyor diye biliyorum sürekli yolda ve sallanma çukurluklar olabilir yollarda rsike atmamak için söylüyorlar..uçakta anlamıyorsun ne oldugunu çünkü..

soran arkadaşlara tşekkür ediyorum ben iyiyim şükür..sizler nasılsınız..entellye ne oldu cnm biriylemi bozuştun ..takma kafana bende takıyordum ama hiç birşey olmuyor kimseye bizden başka...fışşşşş diyeceksin geçeceksin...bol bol dua et içindeki sıkıntının geçmesi için salavat çek her bunaldıgında felak nasıda ihmal etme tabii...

cerencim sagol.o pek rahatın yerindedir yemek hazır aşagıda ye çık yukarı..hım hımm bende dün kayınvalidemlerde yedim yemegi dün eve gelirken tlf konuştuk biz yemedik daha yemek ,isterseniz gelin berabewr yiyelim dediler hemen gittik tabii hazır yemek vardı..

burcu sende yogun muşsun dün yorulmuşsundur..bi gelime yok galiba..

menzilcim çarş..bekliyoruz sonuçları..bu gittiginde cinsiyeti ögrenecekmisin? hamiş arkadaşlar sizler ne alemdesiniz?

X