Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız

1. Menzilgülü........................ 13. haftamiz bitiyor
2. Yasemink..........................20. haftamız bitiyor.
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84..............................9. haftadayız
7. Ceren.............................. 11.haftadayız bebeğimle
8. Kayra42
9. Entelliye ..............................6.haftadayız
10.Tuubay
11.Lotus79
12.İerror..................................6.hafta dayım
13.BoncuK_GözlüM...................17. haftadayım
14.Karabiberim

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

1. Benssnb........................................... ....17.ayımdayım:KK43:
2. Nesemese.......................................... .18.ayımdayım :KK43:
3. Mavideniz..............................................4 ayımdayım
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. Aum............................................... ....38. ayımdayım
7.Burcusal....................................... ...5. ayımdayım....3 ocak adet tarihim
8.Arifeyvz....................................... .....4. ayımdayım
9.Ceylan83
10.mavi45......................................... .....17.ayımdayım.
11.Htc80.......................................... ......2. ayımdayım

kızlar liste doğrumu bir bakarmısıız yanlışlıkla var olan birini silmemişimdir umarım :)

tamam söylüyorum kız olursa hatice ilayda erkek olursa muharrem buğra hatice ve muharrem kaınvalidemle kayınbabamın ismi

canımmm ismi ile yaşasınlar inşallahhhh :Saruboceq:

bizimkisi kız olursa CEREN erkek olursa BATUHAN bakalım hangisini kullanmak nasip olucak...

kızlar isimler süper hepinizinkini çok beğendim sağlıkla isimleriyle yaşasınlar işallah
kız ceren bende senin adını ceren sanıodum deelmi:uhm:

inş canım senin ismin ne ben senin ismini ceren sanıyordum

yok kuzum benim ismim GÜLÇİN allahım izin verirde kızım olursa inşallah o ceren olacak. bu isimde saplantılı olduğum içnde burdaki kullanıcı ismimi olmayan kızımın adı ile açtım :)

yok kuzum benim ismim GÜLÇİN allahım izin verirde kızım olursa inşallah o ceren olacak. bu isimde saplantılı olduğum içnde burdaki kullanıcı ismimi olmayan kızımın adı ile açtım :)

bende çocukluğumdan beri ilayda ve buğra isimlerini çok severim eşim annesi ile babasının ismini istemiyor ama tek erkek çocuk çevrede bizi çekemeyen çok insan var hemen başlayacaklar adamlarn moralini bozmaya aa koymadılar mı yakışanı oydu diye ikisininde üzülmesini istemem

ne güzel isimler allah adlarıyla yaşamak nasip etsin..cerncim ben böyle devam edeyim yinede listedekiler sanırım eksik dgl hatta fazlası var eger unuttuklarımız varsa lütfen kendilerini eklesinler yada burada yazsınlar unutabiliyoruz çünkü..

bende çocukluğumdan beri ilayda ve buğra isimlerini çok severim eşim annesi ile babasının ismini istemiyor ama tek erkek çocuk çevrede bizi çekemeyen çok insan var hemen başlayacaklar adamlarn moralini bozmaya aa koymadılar mı yakışanı oydu diye ikisininde üzülmesini istemem

ayyy canım ya çevreye baksan neler diyorlar hatta bırak çevreyi kendi içimizdekiler bile neler söylüyorlar. yani bence anne ve babaya aittir isim koyma hakkı bir üçüncü kişinin müdahale etmeye hakkı yok diye düşünüyorum bu benim fikrim. eskidenmiş o yok dedemş adı yok ninemin adı yanlış anlama cicim ama hangi devirde yaşıyoruz bunlar bizim çocuklarımız biz uğraştk yaparken öyle değilmi :) bırakında biz karar verelim isimlere... bence sen iki isim koyarsın herkesin gönlü olsun ama kendin buğra yada ilayda diye seslenirsin. bu arada canım kayınvalidenle kaypederin yaşıyormu?

ne güzel isimler allah adlarıyla yaşamak nasip etsin..cerncim ben böyle devam edeyim yinede listedekiler sanırım eksik dgl hatta fazlası var eger unuttuklarımız varsa lütfen kendilerini eklesinler yada burada yazsınlar unutabiliyoruz çünkü..

bencede canım ya en doğrusu bu. arada bir gelip benide listeye ekleyin deyip gidiyorlar bir daha gelen giden yok... ama bence bizlere haksızlık olur onlarıda listeye eklemek. buranın sürekli hatunları belli zaten :) yalanmı kızlarrrrrrr :CüvCüv::ecrin_bebek:

ayyy canım ya çevreye baksan neler diyorlar hatta bırak çevreyi kendi içimizdekiler bile neler söylüyorlar. yani bence anne ve babaya aittir isim koyma hakkı bir üçüncü kişinin müdahale etmeye hakkı yok diye düşünüyorum bu benim fikrim. eskidenmiş o yok dedemş adı yok ninemin adı yanlış anlama cicim ama hangi devirde yaşıyoruz bunlar bizim çocuklarımız biz uğraştk yaparken öyle değilmi :) bırakında biz karar verelim isimlere... bence sen iki isim koyarsın herkesin gönlü olsun ama kendin buğra yada ilayda diye seslenirsin. bu arada canım kayınvalidenle kaypederin yaşıyormu?

evet canım yaşıyorlar bende öyle yapacam canım iki tane koyup kendi istediğimi kullanacam oda nüfus cüzdanında yazılı duracakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

haklısın nurcum vardır öyle tipler..bizimkilerin akarabaları ile çok sıkı fıkı dgller zaten kim ne konuşursa konuşsun diye düşünüyorum ben..ama ben sanırım koymam onlarda isteseler yada böyle teklifte bulunsalar kabul etmem sanırım..benim eşimde tek erkek zaten 1 kız 1 erkek ler.görümcem dogum yaptı kayınvalidemin ismini koymadılar kendi kayınvalidesininde isminide koymadı ..böyle bir teklifte bulunacaklarınıda sanmıyorum... zaten dün canım sıkıldı orda..

evet canım yaşıyorlar bende öyle yapacam canım iki tane koyup kendi istediğimi kullanacam oda nüfus cüzdanında yazılı duracakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

daha yaşarlarken onların adını koymak! pes doğrusu şaşırdım :uhm:
valla canım şimdi bir şey dicem alınıp üzüleceksin o yüzden e iyisini sen bilirsin tatlım... ama zaten bilmişsin belli kimlikte yazacak diyorsun baksana helal sana hihoyyyt hihoyyyt

kızlar isimler süper evet cerencim yada gülçinmi diyeyim:)))) buranın hatunlar belli dediğin gibi kızlar allah gönlünüze göre versin inşallah sağlıkla kucağınıza alırsıız adlarıyla yaşasınlar

Burcusal umarım yerleşme kanamasıdır. Okuyunca içime öyle doğdu nedense. kafanı rahat tut olur mu?

haklısın nurcum vardır öyle tipler..bizimkilerin akarabaları ile çok sıkı fıkı dgller zaten kim ne konuşursa konuşsun diye düşünüyorum ben..ama ben sanırım koymam onlarda isteseler yada böyle teklifte bulunsalar kabul etmem sanırım..benim eşimde tek erkek zaten 1 kız 1 erkek ler.görümcem dogum yaptı kayınvalidemin ismini koymadılar kendi kayınvalidesininde isminide koymadı ..böyle bir teklifte bulunacaklarınıda sanmıyorum... zaten dün canım sıkıldı orda..

canım hayırdır ne oldu neden canın sıkıldı? anlatmak istermisin bacım her zaman dinlerim :içelim:

Menzilgülü, Nur 84, Ceren54, Yasemink bebişlerinizin isimleri çok güzel. Maaşallah diyeyim bayanlar, Allah tamamına erdirsin.

canım benim bişey demiyorlar sağolsunlar hiç duymadım bizim adımız olsun diye dedim ya eşimde pek istemiyor ama isimlerini koyunca çok sevinecekler birde eşimin halası var oğlu 5 yıllık evli gelin bunları hiç sevmiyor ne gelir nede gider bende iyi davranıyorum kayınvalideme üzmekten kaçınıyorum, koymasam kırılmazlar ama onlara karşı sevinsinler istiyorum çünkü ben nişanlıyken kayınvalideme halanın dediği bu gelin benimkindende beter olacak sizi adam hesabına almaz şuraya yazıyorum demiş. tabiki ben bunu o an ortamda olan başka birinden duydum kötüleri sevindirmeyi hiç sevmem. başını ağrıttım canım kusura bakma.. sen neden kızdın özel değilse bizimle paylaş

kızlar isimler süper evet cerencim yada gülçinmi diyeyim:)))) buranın hatunlar belli dediğin gibi kızlar allah gönlünüze göre versin inşallah sağlıkla kucağınıza alırsıız adlarıyla yaşasınlar

aminnn canım aminnn.... içinden nasıl geliyorsa öyle hitab et tatlım... yalnız kızlar bu topiğe üye olduğumdan beri ceren ismine o kadar alıştımki günlük hayatta biri ceren diye seslense inan dönüp bakarım efendim derim o kadar yani kaydirigubbakcemile3

canım darısı başına inşallah her cümlemde dualarımdasınız....

kızlar bu arada burcudan ses yok kendine konuşmayı yasaklamıştı ama buraya girmeyi değil heralde kaydirigubbakcemile2

canım benim bişey demiyorlar sağolsunlar hiç duymadım bizim adımız olsun diye dedim ya eşimde pek istemiyor ama isimlerini koyunca çok sevinecekler birde eşimin halası var oğlu 5 yıllık evli gelin bunları hiç sevmiyor ne gelir nede gider bende iyi davranıyorum kayınvalideme üzmekten kaçınıyorum, koymasam kırılmazlar ama onlara karşı sevinsinler istiyorum çünkü ben nişanlıyken kayınvalideme halanın dediği bu gelin benimkindende beter olacak sizi adam hesabına almaz şuraya yazıyorum demiş. tabiki ben bunu o an ortamda olan başka birinden duydum kötüleri sevindirmeyi hiç sevmem. başını ağrıttım canım kusura bakma.. sen neden kızdın özel değilse bizimle paylaş

ayy canım yaa türkiyede bu adet galiba...
söz,nişan,düğün,tanışma vs. böyle merasimlerde illa birilerinin br şey deyip can sıktığı ortaya çıkıyor ve benim o insanları o an boğasım geliyor.... takmayın etrafın laflarına kızlar bu hayat bizimmmm en güzel şekilde biz yaşayacağız kaydirigubbakcemile3

X