Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar benim bu kırmızı akşam geldi bir damla oda ben peçeteyle silince şu ana kadar başkada gelen giden yok hormonlarım sapıttı galiba -tatlicadiarzu-

kızlar benim bu kırmızı akşam geldi bir damla oda ben peçeteyle silince şu ana kadar başkada gelen giden yok hormonlarım sapıttı galiba -tatlicadiarzu-

ya varya burcum şimdi ne diyeceğimi şaşırdım heee
sen ilaç kullanmışmıydın adet için hatırlayamadımda...

yok ben adet için hiç bi ilaç kullanmıyorum düzenliydü çünkü her zaman aynı tarihde gelir çok sancılı bi şekilde 10 gün boyunca devam eder ve çok yoğun olurum iki günde bir paket ped biter o yüzden çok zayıfım zaten 44 kiloyum böyle bşi hiç olmadı ne ağrım var ne sızım bende o yüzden şaşırdım olcammı gecikçekmi olmıcammı yoksa hiç bilmiyorum yani:uhm:

nurcum bence burcu evdekilerden değilde kan testi yaptırsın garanti olsun valla aklıma hep bebiş geliyor ama şimdi hayal kurup hayal kırıklığı yaşamasıda var hayırlısı...

burcuuuu iş yerine yakın bir yerde poliklinik falan varmı? ayy yarında kapalı her yer bence kan testi yaptır kuzum ya ooff idrar testlerine güvenmiyorum ben.. ayy böylede konuşuyorum ama negatif çıkarsa en çok ben üzülücem ayy bilmiyorumki ya sen bilirsin

valla kızlar bende sapıttım bakalım yarını beklicem şimdi bi umut ta yok içimde belki akşma kadar gelir beöle gecikti stres yaptım ya belki stresden etkilenmiş olabilir bu meret

nurcum bence burcu evdekilerden değilde kan testi yaptırsın garanti olsun valla aklıma hep bebiş geliyor ama şimdi hayal kurup hayal kırıklığı yaşamasıda var hayırlısı...

bende kan testi diyecektim canım ama parasıda çok az değil ya ben ondan evde yap dedim ama kan testi garanti tabiki

cnm sanırım sapıttı seninkiler ama ilk günler leke gibi gelir sonra kesilir gibi olur tekrar başlar bendede bazen olurdu önce pembe sonra kesilir gbi sonra kırmızı gelmeye başlar..inş kırmızılar daha da gelmez...

küçük sanayideyim burda mümkün değil dışarıda gezmem yürüyerek evdeki testlerde bende pozitif çıkıp duruyo zaten sinir oluyorum 3 ay önce iki testimde pozitif çıktıydı yarın bakalım gelmesse cidden benim evin çevresi hastane sırf özellerde var ssklıya bakam belki onlar kan testi yapar ama yasada sonucu vermezler dimi

bende direkt gelir mübarek şey ama umtlanmıyorum zaten o umut gitti akşam içimden bu ay için

ay burcum şaşkınlıktan ne dicemi bilemiyorum okuyunca çok heycanlandım ama ümitlendirmekte istemiyorum ne yapmayı düşünüyosun test yapcanmıkaydirigubbakcemile5

yazmışsınız ben size yazarken..cnm ya bencede araştır sen nerede var olmadı yarın sabah yaptırısın..hayırlısı olsun cnm ne olacagını bilsende sende rahat edersin..bu belirsizlik kötü oluyor çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…