Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

nurcum çok teşekkür ederim cancazım hakkını helal et bak bakalım olmuşmu beğenecekmisin sanırım bu kez becerebildim.

Evet mavidenizcim ikizmizde çok ümitliydik ama olmadı napalım kısmet değilmiş inşallah bidaki aya gelir bebişlerimiz .biz elimizden geleni yapalım allah büyük durmak yok yola devam çok uzun olsada arkadaşım

ama yasemin muhtemel doğum tarihini gir dedi
yinemi yanlış yapmışım :1no2:
ya kızlar bu site neden türkçe değil yada türkçeye çevrilmiyormu benneyaptımki

sen satını yaz canım çok kafan karışırsa yaptığın şeklin aynısına yardım ederim istersen bi, yazıda ekleyebiliriz üzerine

canım ya senin dediğin şekild eyazınca hiç tarih çıkmıyor ya ben yanlış yapıyorum yada doğrudu doğum tarihi yazmak... neyse hem bak burda son hali ile olan durumda tarih var

yani burda doğuma 6 ay 17 gün kaldı diyor dimi? ben öyle anlıyorum...
muhtemel doğum tarihi 22 haziran olduğuna göre şafak sayar gibi ehe ehe
zamanında asker yolu beklerken saydım şafağı şimdide bebişimi beklerken sayıyorum ....

nur sana bir şey sorucam tatlım hani burda isimlerimiz gözüküyor ya mesela sen senin isminin altına yazı yazmışsn ama benim ismimin altında nergis yazıyor kendi değişiyor onu nerden ayarlıyorsun yazıyorsun tatlım ben bulamadım

eh ehe bende burdayım o nergis gibi olan isimler sanırım mesaj sayına göre degişiyor ama bazı arlkadaşlarınki farklı kendileri yazmış oda sanırım msj sayısı ile alakalı gibi geldi bana..yanlışmı biliyorum?

canım yazıyı kendimiz yazdık bende lityum yazıyordu

canım evet yapıştırdım ama yazı çıktı neyse kuzum ya uğraşma boşver sanada yazık akşama evden kurcalarım ben onu bulurum heralde. sen o yazıyı nasıl yazdın onu söylermisin bana

canım evet yapıştırdım ama yazı çıktı neyse kuzum ya uğraşma boşver sanada yazık akşama evden kurcalarım ben onu bulurum heralde. sen o yazıyı nasıl yazdın onu söylermisin bana

cere burda linkin tamamı çıkmıyor bende özeline yolladım orda tamamını kopyala yapıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…