Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

burcum hadi gözün aydın cicim.... sırnaşık şey

yasemincim sanada teşekkür ederim cnm takvim için :1hug: a.s.

Günaydın kızlar
nasılsınız he pinize hayırlı cumalar ve iyi günler diliyorum
burcucum adet olmuşşun ne hissettiğini çok iyi anlıyorum ama üzülmek yok zaten toparlamışşın sevindim bidaki aya allahın izniyle beraber inşallah tamammı cicim :)))))))

menzilgülü iyi olmana sevindim bayada büyümüşsünüz hayırlısı inşallah çarşamba günü iyi haberler alırsın.ay canım kocaman olmuştur heralde

cerencim ben iyiyim sen nasılsın henüz yeni yazıyorum cicim geçiktim bu sabah
entelliye bol bol dinlen yorma kendini
nesemese canım tatilde bıl bol dinlen tatil sonrası seni bomba gibi istiyorum:)))
jerror çok geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın endişelenme bebişin seninle allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah kendine sıkıntı yaratma
mavideniz sen nasılsın canım
nurcum yeni ilacının inşallah faydası görürsün.biraz daha rahatlarsın bari
diğer arkadaşlar siz nasılsınız
kızlar önümüzde uzun bir tatil var iyi değerlendirelim .

hamile klaırsam takvimde değşiklik yaparım şimdilik zar zor yaptım bu kalsın barikaydirigubbakcemile3

arifecim inşallah burcuyla aynı zamanda güzel haber verirsiniz bize canım. allah gönlünüze göre versin inşallahhh...
ayrıca geçenlerde aradığım linki atmışsın teşekkür ederim canım çok sağol....

amiiiiiiiiinnn :Saruboceq::Saruboceq:
ceren takvimin süper hepsi süper bakarken gözüm döndü zaten:bbo

canım bebişinin kaç haftalık olduğunu takip edelim benim takvim gibi olabilir

nurcum işte işin o kısmnı beceremedim ben. resimleri buldum buraya koymayı başardım ama ne kadarlık olduğunu nasıl ayarlıcam neyse ben biraz daha kurcalayım belki bulurum kaydirigubbakcemile3

nurcum işte işin o kısmnı beceremedim ben. resimleri buldum buraya koymayı başardım ama ne kadarlık olduğunu nasıl ayarlıcam neyse ben biraz daha kurcalayım belki bulurum kaydirigubbakcemile3

cerencim eline sağlık orda time yazan yeri seçip muhtemel doğum tarihini yaz.

ANLADIM KIZLARRRR
nurcum benim son sat muhtemelen 15 eylül 2008
yüksek ihtimalle doğumda 22 haziran 2009
yasemincim dediğini şimdi denicem cnm bakalım olacakmı teşekkürler bayanlar....

yavaş kızlar durun bi çıldırmış bu hatunlar birileri durdursun..ay ne zaman bitcek bu sayfalar dedim dün akşamdan beri neler kaynatmışsınız siz en son dün akşam 6 da bırakmıştım valla oku oku beynim duracak gibi oldu yetişemedin ne olmuş diye umarım hatırladıgım kadarıyla yazabilirim...
burcusal üzülme cnm sna o bildik aynı kelimeleri söylemeyecegim o moddan henüz yeni çıktım bende ama sen anlamışsındır beni cnm en azından troid normale dönmüş..zamanında olabiliyorsun çok gecikmemişti sanırım..rabbim hayırlısını versin ay bak bu ay arife sen bide ben ümitliydik belki olur diye ama maalesef bu ay tutmadı hayırlısı demekki böyleymiş durmak yok yola devam dimiii..

nurcum bebişini görmüşsün ne güzel miden için umarım verdigi ilacın faydasını görürsün...

htc80 sanırım bahsettigin folik asit folbiol olmalı bende ilk kendim kullanaya karar verdigimde burada bir yerde okumuştum folbiolun ismini gidip eczaneden almıştım hatta dedigim gibi fiyatı 90ykr yada 1 ytl idi tam hatırlamıyorum şaşırmıştım bu kadar ucuz olabilirmi diye zaten topu topu 3 gün mü 4 gün mü ne kullanmıştım günde bir tane sonrada görümcem kendi kullandıgı folik asitten almıştı bana..

neşe sagol tatlım...bugün tatil demeyein arkadaşlar yarında çalışıyoruz biz yaaa valla canımız sıkılıyor siz öle diyince..gerçi ben 1 'e kadar olacam işte..

yeni katılan arkadaşlar var hoşgeldin diyorum ben bu arada kalabalıklaşmaya başladık ben isimleri unutacam sanırım..maşallah.

bensenbcim nasılın tatlım evet farkettim unutabiliyormuşsun bazen eee olsun normal o kadar..

hamişler sizler ne alemdesiniz ?isim saymıyorum çünkü unuttuklarım kesin olur darılmaca gücenmece olmazsın diye..afola..hepinizi öptm

Son düzenleme:
X