Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm kızlar. uzun bir aradan sonra geldim.
öncelikle lotus ve menzil gülü KOCAMANNNNNNNN TEBRİK EDİYORUM SİZİİİİİ. BENİ NASIL SEVİNDİRDİNİZ ANLATAMAM. ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN SAĞLIKLA İNŞ.
ben çok zor ve kötü günler geçiriyorum kızlar. bayramdan beri kanama var, sürekli yatıyorum, o yüzden de giremedin nete. fazla yazamayacağım. bebeklerim iyi ama kanama bir türlü bitmiyor. allahım onları benden ayırmasın inş.
BU ARADA 2 KIZIM 1 OĞLUM OLACAK İNŞ.

BİZ BEBEKLERİMLE HEP SİZE DUA EDİYORUZ KIZLAR. İNŞ. EN KISA ZAMANDA BÖYLE GÜZEL HABERLER DEVAM EDECEK. ÖPTÜK SİZİ...

cnm inş kanaman dururda sende rahat edersin ama çogul gebelikte maalesef bu kanama olayı olabiliyor..sen dikkat et kendine yatman gerekiyor senin bu aralar özellikle..ne güzel 2 kız bir oglun olacakmış allah bagışlasın onları sana..duaların için sagol sizlerin duaları daha çabuk kabul olur hamişler dua etmeyi unutmayın bizlere..öptm cnm kendine çok iyi bak.
Canim hayirlisi ile insallah tutmustur. Sagol canim.

cnm inş..ama ara ara agrıyan kasıklarım bacaklarım olmasa bir kaç gündür sık agrımaya başladılar bacaklarım kopacak gibi aynı.belimde agrıyor..off sanırım üşüttüm bu aralar..

günaydın kızlarrrrkaydirigubbakcemile2nasılsınız bugün hepiniz,umarım keyifler iyidir,sengözlerimebaksanabben çok iyiyim bugün ama nedenini bilmiyorum:sm_confused:çok işim var ama yaaaaaaaaaaaaaaaa:1no2:taşınıyorum,bu halde ev taşıyoruz birde:mymeka:,Allahtan hamileliğin başındayım son ayları değil:Saruboceq:bana dua edin kızlar işlerim koyalca bitsin herşey yolunda gitsin:1hug:sizlerin desteği ile inş yolunda gidera.s.hepinizi çokk öpüyorumŞeniz(içimden geldi valla:eek:)

Kızlar ya benim bugün kasılklarım ve belimde inanılmaz ağrım var neden olabilir bu sefer daha çok ağrıyor

kızlar gününüz aydın olsun..Burcu canım ellerine sağlık liste çok güzel olmuş...

Begendigine sevindim canim.

selamm arkadaşlarr nasılsınızzz umarımm bu sene sonuna kadarrr bebişş haberlerimizii veririzz birbirimizee

Insallah canim hayirlisi ile...
günaydın kızlarrrrkaydirigubbakcemile2nasılsınız bugün hepiniz,umarım keyifler iyidir,sengözlerimebaksanabben çok iyiyim bugün ama nedenini bilmiyorum:sm_confused:çok işim var ama yaaaaaaaaaaaaaaaa:1no2:taşınıyorum,bu halde ev taşıyoruz birde:mymeka:,Allahtan hamileliğin başındayım son ayları değil:Saruboceq:bana dua edin kızlar işlerim koyalca bitsin herşey yolunda gitsin:1hug:sizlerin desteği ile inş yolunda gidera.s.hepinizi çokk öpüyorumŞeniz(içimden geldi valla:eek:)

Hayirli olsun tasinmaniz. Kendine dikkat et, agir kaldirma sakin.

Kızlar ya benim bugün kasılklarım ve belimde inanılmaz ağrım var neden olabilir bu sefer daha çok ağrıyor

Bugun kacinci gunundu senin? Adet belirtiside olabilir, hamilelikte..

Hastalara büyük geçmiş olsun canlarım. Kızlar hamişler, hamiş adayları birbirine karıştı :))

slm kızlar ....nasılsınız???
bu arada listemiz süper olmuş ama inş. o başılık değişir ve hamişlr olur bizde o başlığın altında toplanırız bu ay...herkesin yolu açık olsun bol şanslarrr...:emir_bebek:hihoyyyt

adet başladı bitti yumurtlama oldu vs vs ama bu ay kasık sızlamalarım hiç bitmedi hergün devam etti halada ediyor..hergün kasık ağrısı olurmu yaaaa? belirtimi şimdi bu?

cım bende bugün yerimde duramıyorum kasıkrım ve belim çok kötü neden oldu acaba

Kızlar benim de sağ kasığım ara ara batıyor ama benim adet yeni bitti yeni başladım çalışmalara.

Listeye beni de eklediniz değil mi kızlar,30-31 EKİM VE ADIM ELİFFFFFFFFFFFF İYİ GECELER ÖPÜYORUM HEPİNİZİ...

canlarım dün doğum günümde yani 2 saat önce geride kalan günden bahsediyorum:)))sizlerle paylaşmak istedim lakin gündüz ben siteye giremedim açılmadı bayağı denedim neyse akşamda ev kalabalıktı anca şimdi fırsatım oldu ve umutsuzca deneyim derken girdim neyse artık vardır bundada bir hayır

kibele stres yapmazsın çünkü bu listede tarih yok isimler kalıyor hamiş olunca yerin değişiyor hepsi bu tabii yine karar senin canım

burcum eline sağlık teze hamişim benim:)))hayırlı olsunda kız-erkek hiç önemli değil bence doktordan sonra gelişmeleri bizlerle hemen paylaş emi valla heyecanla bekliyorum

neşe sende sonuçları bildirirsin bakalı işe yarayacakmı hadi hayırlısı

hanimlar yumurtaliklarinizi usutuyorsunuz, sonra ay neden kasigim agriyor neden soyle neden boyle diyorsunuz. siki tutun bakiiim ayaklarinizi belinizi. valla ben butun yaz ayagimda corap ile dolastim. banyo yaptiktan sonra mutlaka yelek vs giydim sirtimiz siki tuttum. valla babanne tavsiyesi ama dogru. benim uzun zamandir ne kasiklarim batiyor ne de agriyor. Aman Allah korusun.

bensenbcim dogum gunun kutlu olsun. insallah bu yasin sana ugurlu olur ve bebisini alirsin kucagina. kac yasina girdin bu arada?

hanimlar yumurtaliklarinizi usutuyorsunuz, sonra ay neden kasigim agriyor neden soyle neden boyle diyorsunuz. siki tutun bakiiim ayaklarinizi belinizi. valla ben butun yaz ayagimda corap ile dolastim. banyo yaptiktan sonra mutlaka yelek vs giydim sirtimiz siki tuttum. valla babanne tavsiyesi ama dogru. benim uzun zamandir ne kasiklarim batiyor ne de agriyor. Aman Allah korusun.
valla doğru söylüyorsun üşütüyoruz heralde ayaklarımızı kendimize bakamazken bebeğe nasıl bakçaz ki :KK43:(((

kizlar merhaba ben hala heycanli bekleyisime devam ediyorum.reglime 7 gun kaldi bende cok karin agrisi ve gaz var sizce bu bi belirtimi birde vucut isimin yuksek olmasida bi belirtimi aksamlai bakiyorum normale gore yuksek cikiyor

kizlar merhaba ben hala heycanli bekleyisime devam ediyorum.reglime 7 gun kaldi bende cok karin agrisi ve gaz var sizce bu bi belirtimi birde vucut isimin yuksek olmasida bi belirtimi aksamlai bakiyorum normale gore yuksek cikiyor

Merhaba canım inş hamilesindir ...vücut ısını sabah yataktan kalkmadan ölçmen lazım çünkü gün içinde yaptığın hareketlerden dolayı akşama vücut ısın yükselir:1hug:

X