Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar gününüz aydın cumanız mübarek olsun....Hepinizi öpüyorum...Neşe canım sen eskiden bebekli güzel listeler yapardın nerde hani o listeler..Bakınca içimiz açılan, yüzümüzde tebessüm oluşturan o listelerden istiyorum ben...:)))

Seninde cuman mubarek olsun Rahelcim. Ben liste yapmayi dusunuyordum. Yine sirayla yapalim diyorum.

slm kızlar nasılsınız?öncelikle yeni gelen arkadaşlara hoş geldin diyorum topik hepinize açık allah hepinizin gönlüne göre versin..ateş parçası üzülme stres yaptıkça inan tutumuyor bir çok kişiden duydum ve bende yeni de olsa tecrübe ettim geçen ay o kadar ümitli idim reglim bile sapıttı tam 46 günde regl oldum.defalarca test yaptım belki geç tutumuştur diye doktorum bile şüphelendi önce forlutal(dogrumu yazdım bilmiyorum)sonra test kan deger sonucunu görünce forlutal dan vazgeçim progestan verdi..kendini rahat bırak..test kasetinin bozuk olma ihtimali var gibi geldi bana ilk çizgi bile dogru dürüst çıkmamış eger aksi olsaydı ilk çizgi gözünün içine girercesine belli olurdu emin ol..her sonuca hazır ol yinede sen sonrasında fazla üzme kendini..rahelcim seninde cuman mübarek olsun tabii diger arkadaşlarımında..rabbim bu günden tüm dualarımızı kabul etsin.hayırlısı ile bebişler versin bizlere.benssenb sen nasılsın cnm nasıl gidiyor..menzilcim ay ne güzel demek kalp atışlarınında duyabileceksin allahım ne güzerl duygudur eminin nasıl hissediyorsun kendini ben hiç olmayacak gibi hissediyorum kendimde düşünsene hayatın degişiyor bence bambaşka bir duygudur tarif edilemeyek kadar...kibelenin dedigi gibi ceviz ye mutlaka folik asitte alıyorsun dimi...sütü peynir hiç ihmal etme kendin için olmasada bebgin için yemeye çalış diger hamiş arkadaşlarım sizlerde öyle sevmediginiz şeyleri bile yapmak zorundasının bebeginiz için.ablamdada biz hergün 1 litre süt içiriyorduk deli gibi artık onada öhh gelmişti dogumdan sonra süt içmeyi bırak görmek bile istemiyorum demişti..doktor günden 1 litre süt 2 3 litrede su mutlaka demişti.hatta son aylarda taze sıkılmış meyve suyu portakal suyu demişti zorla içiriyorduk kendisi görümcem olur abla derim ben gerçektende öyle annem verdiginde itiraz ederdi ben verdigimde mırın kırın ederdi ama kıramaz içmek zorunda kalırdı şimdide bana diyor sen görürsün elime düşersin diye..

Evet mavi denizcim yediklerime dikkat etmeye calisiyorum. Tabi ramazandan tutamadigim gunler var onlarida tutmak istiyorum. Ayrica pzt. gunu dr. randevusu var dedigim gibi, insallah hm keseyi hemde kalp atisini gorebiliriz. Sendeki son durumlar nedir?

kızlar kullanıcı ismim hnurkoçerdi artık nur_84 günaydınlar bu arada

Tamam canim, sendeki son durumlar neydi, bugun kacinci gunundu?

Mavi deniz bende geçen ay 43 gün sonra regl oldum dr gittim aynı dönemde yazıştıkta hatırlarsın......Ve artık ben zor hamile kalırım aylarca belkide yıllarca beklenti içinde olucam testler yapıcam diye düşünür üzülürdüm......ama bu ay çift çizgiyi görünce gözlerime inanamadım......ben senden de ümitliyim inş en kısa zamanda seninde olacak ve buraya yazacaksın kızlarrrrr hamileyim diye......allahım diğer arkadaşlara da nasip etsin ve bizlere o güzelim hamileyimmmm kelimesini yazsın.....sen de yazmışsın (çok da zor biliyorum) ama stress yapma...bekle ..bir gün ansızın herşey oluveriyor......bende şimdi bebeğime bir şey olmasın hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde doğsun ve büyüsün istiyorum.....allahım bunuda nasip eder inş....

lotuss75 canim seni haziran annelerindede buldum:) Su an kac haftalik? Doktora gittinizmi?

kızlar librarian yasemin bir iki arkadaşımızdaha vardı ama inanın hatırlayamıyorum şuan burada isim..ama birileri eksi neredesiniz bakayım...ışılcım şu yumurtalamada ki akıntıyı bende anlamadım gitti. benimde uzun bir süre öyle seffaf sünen akıntım oluyor..sonra bitiyor diyorum tekrardan seffaf akıntı oluyor daha sıvımtrak ne zaman yumurtluyorum anlamıyorum adetim düzensiz oldugundan kestirmek güç oluyor..ne bu ya tavuk gibi yumurtlamak falan kendimi tuhaf hissettim..

neşecim sen nasılsın.geldimi preesed sipariş etmiştin sanırım..moralin iyi degilmi..kendini bırakma güçlü ol.. öptm hepinizi.
librarian, Goknur, fatima zehra vardi ama hicbiri ugramiyor nedense. Yumurtlama olacagi zaman akinti yapiskan bir hal aliyor, sivi gibi oldugu zaman ise ya vakti gelmemis oluyor yada gecmis oluyor benim bildigim.

kızlar nasılsınız.artık bende kızımı hissediyorum ama dün bugün hastayım ve sabahtan beri hissedemedim kızımı.o da hastalanırmı?dün doktora gittim sormayı unutmusun

Gecmis olsun. Valla ben acemiyim bu konularda bilemicem, kendine dikkat et. Taze meyve suyu ic, vitamin al, insallah birsey olmaz.

herkese merhaba bende yeniyim ama uzun zamandir yazdiklarinizi okuyorum benim regli gunum 20 ekim bu ay cok umutluyum burda bu ay cok kisi amacina ulasmis galiba darisi bizlerin basina yeni hamile kalan arkadaslar bize hamile oldugunuzu ogrenmeden once neler yasadiginizi ne gibi belirtiler hissettiginizi yazarmisiniz bi daha :)))
Hosgeldin canim. Insallah hakkinda hayirlisi olsun.

Ben hamile oldugumu ogrenmeden once, sadece ve sadece adet belirtilerim oldu ayniydi yani hic bir fark yoktu. Ben hamile kalinca kesin birseyler anlasilir ayirt edilir diyordum ama edilmiyor. Benim belim ve hemen vajinamin ustunun icinde agri oldu sanki regl olucam gibiydim. Yuzumde sivilceler cikti, onlarida gorunce tamam dedim kendi kendime umitlenme bu ay sakin.

Menzil gülü canım bugün 12. günüm adet tarihim 24 ekim valla biz bittiği günden beri aalıksız çalışıyoruz gün atlamadan ateşimide ölçüyorum anlıyorsan yorumlayabilir misin?

nasılsınız anne adayları bakın görün hepiniz hamiş olacaksınız bu site uğurlu
irbirini tanımayan insanlar birbiri için dua ediyor
çok güzel bişey
umarım en kısa zamanda olursunuz umarım bende bebişimi kucağıma alırım

Menzil gülü canım bugün 12. günüm adet tarihim 24 ekim valla biz bittiği günden beri aalıksız çalışıyoruz gün atlamadan ateşimide ölçüyorum anlıyorsan yorumlayabilir misin?

Canim nur_82 nickli bir arkadas var o iyi yorumluyor, onun ayri bir topigi var. Bende gecen ay haric her ay surekli olmamakla birlikte yumurtlama sonrasi isima bakiyordum acaba yukseliyormu diye. Birsey diyim mi, bu isi olayi bence pekde etkili bir yontem degil yumurtlamayi bulmada. Birincisi kafana takiyorsun isini olcerken ki buda hormonlarini etkiliyor ve onlarda hamile kalamamana yol aciyor. Ikincisi bence cokda etkili degil yumurtlamayi bulmada. Cunku isin artmayabilir yada arttiginda cok gec olabilir coktan yumurtlamis olabilirsin. Bu sikintilarla ugrasacagina benim tavsiyem kit al. Tak diye cikartiyor yumurtlama gununu cok guzel buluyorsun. Tabi her markaninki iyi olmuyor. Medi smart iyi diyorlardi birde clear blue var o da cok iyi bir marka.

Benim mesela gectigimiz ay aklima bile gelmedi olcmek cunku hic ihtimal vermiyordum hamile kalacagima. Ayrica ben gunleri sayardim her ay yumurtlama sonrasi acaba tuttumu diye gecen ay saymadigimi fark ettim, cunku dedigim gibi hic ihtimal vermiyordum. Bence kafama takmamamda ise yaramis olabilir. Bu isi olcme isi ister istemez kafaya takmana sebep oluyor.

Siz esinle 2 gun arayla calismaya devam edin, muhtemel yumurtlama gunlerindeyse hergun deneyin ve kafanda gunleri saymamanida tavsiye ederim.

ben 06 Ekim regl tarihimdi 08 Ekim gecesi dayanamadım idrar testini yaptım (hamileliğe pek ihtimal vermiyordum ama umut ediyordum tabii) ve çift çizgi belirginleşti sabah işe gelmedende kan verdim değerim 1460 idi ve yani 4 hafta 4 günlükdü......ama yumurtlama tarihimi bilmiyorum sadece yumurtladığı hissettim....zaten biz her gün çalışıyorduk!!!!! yeni evliyizde !!!!!!

anladım cnm ne güzel sürpriz olmuş sanada..allah hayırlısı ile kucaına almak nasip etsin sanada.aslında yumurtlama tarihini bilmedende hamile kalmam güzel olmuş öbür türlü kafan meşgul olacaktı sürekli hoş bende bilmiyorum sürekli acaba hangi gündü diyerek ateş falan ölçmüyorym zaten hem düşük ateşim geçen ay tahminen tarihte ölçtüm ama hep düşüktü bazen çıktı ondada tutmadı...ne kadarlık evlisin peki..yaş kaç bu arada..

nasılsınız anne adayları bakın görün hepiniz hamiş olacaksınız bu site uğurlu
irbirini tanımayan insanlar birbiri için dua ediyor
çok güzel bişey
umarım en kısa zamanda olursunuz umarım bende bebişimi kucağıma alırım

evet cnm burada birbirimizi hiç tanımadan dua etmemiz çok güzel...allah her isteyene nasip etsin.sizlerinde kucagınıza almanızı..
Seninde cuman mubarek olsun Rahelcim. Ben liste yapmayi dusunuyordum. Yine sirayla yapalim diyorum.

Evet mavi denizcim yediklerime dikkat etmeye calisiyorum. Tabi ramazandan tutamadigim gunler var onlarida tutmak istiyorum. Ayrica pzt. gunu dr. randevusu var dedigim gibi, insallah hm keseyi hemde kalp atisini gorebiliriz. Sendeki son durumlar nedir?

Tamam canim, sendeki son durumlar neydi, bugun kacinci gunundu?

lotuss75 canim seni haziran annelerindede buldum:) Su an kac haftalik? Doktora gittinizmi?

librarian, Goknur, fatima zehra vardi ama hicbiri ugramiyor nedense. Yumurtlama olacagi zaman akinti yapiskan bir hal aliyor, sivi gibi oldugu zaman ise ya vakti gelmemis oluyor yada gecmis oluyor benim bildigim.

inş cnm sende görürsün kalp atışınıda keseyi de hayırlısı ile..bende ki durumda bir degişiklik yok bekliyorum geçenlerde o sünen yapışkan şeyi farkettim hatta ogünü boş geçirmedim ben yumurtlamanın geç olabilecegini düşündüm.zaten söylemiştim şu normal tarih olan 12 14 16 18 günler de ben 16 18 gün evde olmayacagımızı ve bu ay için düşük ihtimal oldugunu,belkide o zman benimki olmadı daha geç oldu bilmiyorum ama ben geldikten sonra eve yine devam ettim belki geç olmuştur diye..malum adetim düzensiz ya...neyse hayırlısı olsun..benim kaçıncı günüm bugün dur bi sayayım henüz saymadım,bugün tam 29 gün olmuş norml şartlarda adetim ilaç kullandıgım dönemdeki gibi gününde olsaydı bugün yada yarın olması gerekirdi..ama ilaçtan sonra yine düzenim bozuldu ben bu durumda bi 5 6 gün beklemem gerekir sonra her geçen gün şüpheye başlarım biliyorsun geçen ay 45 gün sonra olmuştum umarım bu sefer öyle olmaz..evet fatıma zehrada yok göknurda..demek başka yerde görüyorsun ama buraya ugramıyorlar..neyse canları sagolsun..

huuu kizlar gunaydiiinn. ya ne gunaydini demeyin ben daha yeni kalktim. saat de 9 burada. sayfalar ilerlemis gitmis. herkese hayirli cumalar.

Menzilcim dun su sivilce olayini arastirdim biraz. hani bende cikti ya. bir tane daha cikti. cok ihtimal vermiyorum artik bu ay hamilelige. ya bir yandan da erken baslayan gigusler, asiri akinti umutlandirmiyor degil. ama dedigim gibi sivilceler canimi sikti. buyumuyorlar da. buyumeden uclanmadan oyle bekliyorlar.

bu arada kiz bebek ilk gunden annede sivilce yaparmis. ben halen senin erkek olacagini dusunsem de boyle bir inanis var.

mide bulantilarin yok de mi?

HAMİŞ ADAYLARI

nesemeseld8.jpg

benssenbjq8.jpg

mavidenizmt1.jpg

rahelid7.jpg

atesparcasiun5.jpg

isilufukot0.jpg

nur84di2.jpg

nesecrinlm5.jpg

dicooer5.jpg

huuu kizlar gunaydiiinn. ya ne gunaydini demeyin ben daha yeni kalktim. saat de 9 burada. sayfalar ilerlemis gitmis. herkese hayirli cumalar.

Menzilcim dun su sivilce olayini arastirdim biraz. hani bende cikti ya. bir tane daha cikti. cok ihtimal vermiyorum artik bu ay hamilelige. ya bir yandan da erken baslayan gigusler, asiri akinti umutlandirmiyor degil. ama dedigim gibi sivilceler canimi sikti. buyumuyorlar da. buyumeden uclanmadan oyle bekliyorlar.

bu arada kiz bebek ilk gunden annede sivilce yaparmis. ben halen senin erkek olacagini dusunsem de boyle bir inanis var.

mide bulantilarin yok de mi?

Oylemiymis, ben zaten inaniyorum ki kiz. Allaha sukur bulantim yok. Amman olmasin valla nasi dayanirim bilemem. Zaten zayifim, birde yediklerimi cikarirsam ne olur bilmiyorum. Bu arada kibelecim senide listemize alalim mi?

yok canim ya bu liste olayi beni bozuyor. regl olduktan sonra cok moralim bozuluyor, beni cikarin demek agirima gidiyor. bir kere girmistim listelere gecen sene. bir daha girmiyorum.

slm kızlar. uzun bir aradan sonra geldim.
öncelikle lotus ve menzil gülü KOCAMANNNNNNNN TEBRİK EDİYORUM SİZİİİİİ. BENİ NASIL SEVİNDİRDİNİZ ANLATAMAM. ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN SAĞLIKLA İNŞ.
ben çok zor ve kötü günler geçiriyorum kızlar. bayramdan beri kanama var, sürekli yatıyorum, o yüzden de giremedin nete. fazla yazamayacağım. bebeklerim iyi ama kanama bir türlü bitmiyor. allahım onları benden ayırmasın inş.
BU ARADA 2 KIZIM 1 OĞLUM OLACAK İNŞ.

BİZ BEBEKLERİMLE HEP SİZE DUA EDİYORUZ KIZLAR. İNŞ. EN KISA ZAMANDA BÖYLE GÜZEL HABERLER DEVAM EDECEK. ÖPTÜK SİZİ...

öncelikle lotus ve menzil gülü KOCAMANNNNNNNN TEBRİK EDİYORUM SİZİİİİİ. BENİ NASIL SEVİNDİRDİNİZ ANLATAMAM. ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN SAĞLIKLA İNŞ.
ben çok zor ve kötü günler geçiriyorum kızlar. bayramdan beri kanama var, sürekli yatıyorum, o yüzden de giremedin nete. fazla yazamayacağım. bebeklerim iyi ama kanama bir türlü bitmiyor. allahım onları benden ayırmasın inş.

BİZ BEBEKLERİMLE HEP SİZE DUA EDİYORUZ KIZLAR. İNŞ. EN KISA ZAMANDA BÖYLE GÜZEL HABERLER DEVAM EDECEK. ÖPTÜK SİZİ...

canim ya Allah kolaylik versin. insallah bebeklerin`saglikli bir sekilde dunyaya gelirler. insallah kanaman da durur. ama kolay mi ucuz dunyaya getirmek.canim bol bol dua et. yer gok dua ile demisler. salavati serife oku bol bol. Allah tan hayirlisini iste. hayirlisi ile bebeklerini sana bagislasin insallah.:Saruboceq:

Cok tesekkur ederim tuubaycigim. Ayy ne guzeeeel 2 kiz bir oglan demek. Allahim onlara saglik versin. Hayirlisi ile kucaginiza almaniz nasip olsun canim. Surekli yat sen, is yapma sakin.

kızlar librarian yasemin bir iki arkadaşımızdaha vardı ama inanın hatırlayamıyorum şuan burada isim..ama birileri eksi neredesiniz bakayım...ışılcım şu yumurtalamada ki akıntıyı bende anlamadım gitti. benimde uzun bir süre öyle seffaf sünen akıntım oluyor..sonra bitiyor diyorum tekrardan seffaf akıntı oluyor daha sıvımtrak ne zaman yumurtluyorum anlamıyorum adetim düzensiz oldugundan kestirmek güç oluyor..ne bu ya tavuk gibi yumurtlamak falan kendimi tuhaf hissettim..

neşecim sen nasılsın.geldimi preesed sipariş etmiştin sanırım..moralin iyi degilmi..kendini bırakma güçlü ol.. öptm hepinizi.

Saolasın canım bugünlerde iyiyim şükür bozuacak diye aklım çıkıyor. Adetim hala az az geliyor. Bugün preseedlerim de geldi, dün ovulasyon kitlerim gelmişti. Hepsini koydum bakalım bir aksilik çıkmazsa ve yeni misafirler gelmezse çalışamalara tam gaz devam İnşallah. Eğer bende de işe yararsa siz de hiç vakit kaybetmeden deneyin derim. Bana biraz tuzluya maloldu ama bakalım değecek mi? Hayırlısı. Zaten kim için çalışıyoruz dimi? Bu akıntı işlerini falan ben de anlamıyorum. Tek bildiğim birbirimize bol bl dua edelim kızlar.

HAMİŞ ADAYLARI

nesemeseld8.jpg

benssenbjq8.jpg

mavidenizmt1.jpg

rahelid7.jpg

atesparcasiun5.jpg

isilufukot0.jpg

nur84di2.jpg

nesecrinlm5.jpg

dicooer5.jpg

Canım liste çok güzel olmuş, ellerine sağlık, tek tek mi ekledin bunları canım yaa..Yorma kendini. Öbür listeye geçmek için elimden geleni yapıcam inşallah:))

Büyük geçmiş olsun canım. Allah hakkında en hayırlısını versin ve sağlıkla bebişlerine kavuştursun.

inş cnm sende görürsün kalp atışınıda keseyi de hayırlısı ile..bende ki durumda bir degişiklik yok bekliyorum geçenlerde o sünen yapışkan şeyi farkettim hatta ogünü boş geçirmedim ben yumurtlamanın geç olabilecegini düşündüm.zaten söylemiştim şu normal tarih olan 12 14 16 18 günler de ben 16 18 gün evde olmayacagımızı ve bu ay için düşük ihtimal oldugunu,belkide o zman benimki olmadı daha geç oldu bilmiyorum ama ben geldikten sonra eve yine devam ettim belki geç olmuştur diye..malum adetim düzensiz ya...neyse hayırlısı olsun..benim kaçıncı günüm bugün dur bi sayayım henüz saymadım,bugün tam 29 gün olmuş norml şartlarda adetim ilaç kullandıgım dönemdeki gibi gününde olsaydı bugün yada yarın olması gerekirdi..ama ilaçtan sonra yine düzenim bozuldu ben bu durumda bi 5 6 gün beklemem gerekir sonra her geçen gün şüpheye başlarım biliyorsun geçen ay 45 gün sonra olmuştum umarım bu sefer öyle olmaz..evet fatıma zehrada yok göknurda..demek başka yerde görüyorsun ama buraya ugramıyorlar..neyse canları sagolsun..

Canim hayirlisi ile insallah tutmustur. Sagol canim.

selamm arkadaşlarr nasılsınızzz umarımm bu sene sonuna kadarrr bebişş haberlerimizii veririzz birbirimizee

X